Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Więcej szczegółów na temat animowanego filmu Wiedźmin

W zeszłym roku ogłoszono, że Wiedźmin dostanie prequelowy film animowany. Teraz więcej szczegółów na temat „Wiedźmina: Koszmar wilka” ujawniono podczas dyskusji panelowej na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy.

Wiedźmin to dramat fantasy, który pojawił się na Netflix w 2019 roku i oparty jest na serii książek o tym samym tytule autorstwa polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. To był ogromny hit, stając się jednym z najczęściej oglądanych programów na żywo, kiedy został wydany.

W serialu występuje Henry Cavill jako Geralt Rivera, czarodziej wyszkolony do polowania na potwory i obrony ludzi.

Lauren Schmidt Hissrich, twórca Wiedźmina i reżyserka serialu, również pokaże nadchodzący film animowany. Scenariusz do animacji, wyreżyserowany przez Kwang Il Han, zostanie napisany przez scenarzystę oryginalnego serialu Beau DeMayo, a za produkcję animacji odpowiadać będzie koreańskie studio Mir.

„Są rzeczy, które chciałem wiedzieć, czego potrzeba, aby zostać czarodziejem, jak Geralt stał się czarodziejem, gdzie rozpoczęła się jego podróż i kto był dla niego ważny” – powiedział Hissrich o filmie animowanym.

Tymczasem drugi sezon serialu Wiedźmin ma ruszyć w ostatnim kwartale 2021 roku, a konkretna data nie została jeszcze ogłoszona.

READ  John Farnam w szpitalu po zdiagnozowaniu raka