Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Will Smith tańczy bez koszuli, przysięga, że ​​straci na wadze epidemicznej

Will Smith jest gotowy, aby stracić wagę epidemii.

Plik Chłopcy są źli na całe życie Gwiazda – która powiedziała to w poniedziałekW najgorszej formie„ Ze swojego życia – planuje wrócić do formy, dołączając do nowego programu fitness.

„To ciało, które przeprowadziło mnie przez pełnoprawną pandemię i niezliczone dni spędzania czasu na pastwiskach w sklepie” – skomentował aktor w filmie na Instagramie, na którym był ubrany w szorty Pussycat Dolls. No cha.

„Uwielbiam to ciało, ale chcę poczuć się lepiej. Nigdy więcej ciastek o północy… To wszystko! Emma nabiera najlepszej formy w moim życiu!”

Smith, lat 52, podsumował, mówiąc, że współpracuje z YouTube, aby „przywrócić moje zdrowie i dobre samopoczucie na właściwe tory” oraz dokumentując swoją podróż fitness.

Gwiazda muzyki Diplo zażartował w komentarzach: „To jest uregulowane. Za trzy dni dostaniesz mięśnie brzucha”.

Aktor John Boyega dodał podobny komentarz, pisząc: „Jeśli nie dostaniesz tego, czego chcesz Jestem legendą Na! Zaraz za trzy dni! „

Związane z: Willow Smith ujawnia, że ​​jest poligamiczna

Tymczasem kulturysta Kai Green wydawał się bardziej wspierać cele Smitha.

„Nieźle… świetna podstawa do pracy! Stwórca niesie ze sobą wizję i pomysł, aby je ożywić! Powiedział:„ Twoje myśli stają się tymi właśnie rzeczami.

Poniedziałkowy post Smitha, w którym ujawnił swoje cięższe ciało, przyciągnął ogromną uwagę, zdobywając ponad sześć milionów polubień.

Wielu oklaskiwało pogoń za szczęściem Aktor o swojej uczciwości, w tym YouTuber Casey Neistat, który napisał: „Jesteś prawdziwą osobą”.

Ten artykuł ukazał się pierwotnie na New York Post Przedruk za zgodą

READ  Dlaczego Ringo Starr nigdy nie zdobył uznania, na jakie zasługuje z The Beatles, według wieloletniego perkusisty