Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiosennej wyprzedaży na Steamie ceny gier na PC zaczynają się już od 1 dolara

Wiosennej wyprzedaży na Steamie ceny gier na PC zaczynają się już od 1 dolara

Można by pomyśleć, że większość graczy będzie się dobrze bawić podczas długiego sezonu zimowego, że nie chcieliby spędzić pierwszych chwil wiosny robiąc to samo, ale deszczowe dni wciąż są, prawda? A dla wielu z nas harówka nigdy się nie kończy. Dlatego potrafię docenić Do sprzedania sprężyna parowa, który trwa od teraz do 21 marca. Dzieje się to mniej więcej o tej porze każdego roku i oferuje do 90 procent rabatu na tysiące tytułów. Możesz znaleźć oferty na tytuły godne gry roku, takie jak Wrota Baldura 3 Za 53,99 USD (6 USD zniżki), na przykład podczas Diablo IV Jest 50 procent zniżki Bez względu na to, którą wersję kupisz, czy jest to podstawowa wersja gry za 34,99 USD, czy też wersja podstawowa Wydanie końcowe Za 49,99 dolarów.

To także świetna okazja, aby sprawdzić stare adresy, które mogłeś przenieść, np Cyberpunka 2077 (50 procent zniżki do 29,99 USD) lub Far Cry 6 Za 14,99 USD (45 USD zniżki). W sprzedaży jest mnóstwo kultowych klasyków, hitów niezależnych i innych prostych tytułów, takich jak Undying, już od 1 dolara Left 4 Dead 2. Nie widzimy żadnych zniżek na Powierzchnia pary Lub którykolwiek z istniejących zestawów VR Sklep ze sprzętem SteamNiestety, ale jeśli szukasz czegoś nowego do grania, koniecznie zapoznaj się z większą liczbą przecenionych gier.

Biorąc pod uwagę, że Apple oficjalnie zasygnalizował śmierć MacBooka Air M1, ostatnia wyprzedaż poprzedniego modelu w Walmarcie wydaje się być ostatnią decyzją. Sprzedawca jest w trakcie rozładunku 8 GB RAM, 256 GB SSD, MacBook Air z chipem M1 Do 699 dolarów, czyli o 300 USD mniej niż pierwotna cena i 50 USD taniej niż cena 749 USD, którą często wydaje się pod koniec okresu sprzedaży detalicznej. Jest to nowy najniższy poziom w historii, którego spodziewaliśmy się, że nastąpi, ale być może nie wkrótce.

READ  Uruchom Arturię KeyLab Essential Mk3

Pomimo wycofania z oferty, M1 Air nadal otrzymuje wsparcie i nadal może służyć jako wydajny laptop, idealny dla kogoś, kto po raz pierwszy zanurza palce w wodzie MacBooka lub być może zastąpi starszy model oparty na procesorze Intel. Spełnia większość podstawowych zadań w szkole, pracy i przeglądaniu Internetu osobom o mniejszych potrzebach, które skorzystają z długiego czasu pracy baterii (do 18 godzin) i wydajności energetycznej zapewnianej przez chipset wyprodukowany przez Apple. Znalazłem nawet ten energochłonny model, który umożliwia edycję wideo 4K, edycję zdjęć i inne kreatywne zadania.