Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wirus Corona zaatakował Islandię i Polskę w izolacji podczas inauguracji Eurowizji

Holenderska rywalka Jeanne McRoy przyjedzie na niedzielną ceremonię otwarcia. Zdjęcie: EBU / Andres Putting

Dwóch różnych delegatów na Festiwal Piosenki Eurowizji w Rotterdamie zostało zarażonych wirusem koronowym, a dwie drużyny zostały odizolowane podczas niedzielnej ceremonii otwarcia „Turkusowego Dywanu”.

Delegaci z Islandii i Polski są zamknięci w swoim hotelu. Malta i Rumunia, zatrzymując się w tym samym hotelu, zapobiegawczo unikały ceremonii otwarcia.

Zarówno Malta, jak i Islandia są ulubionymi bukmacherami.

Organizatorzy nie powiedzieli jeszcze, czy nastąpią jakiekolwiek zmiany w aranżacji widzów na stadionie Ahoy w Rotterdamie. W sumie 3500 kibiców będzie mogło oglądać finały i próby każdego półfinału i sobotniego wieczoru.

Osoby w wieku powyżej 70 lat i osoby z grupy wysokiego ryzyka nie mogą brać udziału.

„Naszym głównym celem jest stworzenie pełnoprawnego bezpiecznego wydarzenia Covid-19, a zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich uczestników, pracujących na wydarzeniu lub wśród publiczności jest naszym najwyższym priorytetem” – powiedzieli organizatorzy w niedzielnym oświadczeniu.

„Wiele drastycznych środków, w tym izolacja, wykluczenie społeczne i rutynowe testy, zostało nałożonych na wszystkich za radą ekspertów ds. Zdrowia, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo”.

DutchNewsNL Dziękuję za darowiznę dla

Zespół DutchNewsNL pragnie podziękować wszystkim hojnym czytelnikom, którzy przekazali darowizny w ostatnich tygodniach. Twoja pomoc finansowa pomogła nam poszerzyć nasze informacje na temat kryzysu związanego z wirusem Corona wieczorami i w weekendy oraz informować Cię o najnowszych osiągnięciach.

DutchNewsNL Jest bezpłatna od 14 lat, ale bez finansowego wsparcia naszych czytelników nie bylibyśmy w stanie zapewnić rzetelnych i dokładnych wiadomości i funkcji dotyczących zagadnień niderlandzkich. Twój wkład to umożliwia.

Nie przekazałeś jeszcze darowizny, ale jeśli chcesz, Możesz to zrobić za pomocą Ideal, karty kredytowej lub PayPal.

READ  Wiadomości UE: Brak rozwiązania „prawdziwych problemów” wzmacnia polskich eurosceptyków | Świat | Aktualności