Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiza indyjska z Laosu, Peru, Polski, Portugalii i Singapuru

Informacja prasowa

Opublikowano 19 stycznia 2023 r

Wiza indyjska z Laosu

Każdego roku Indie odwiedza ponad 10 milionów międzynarodowych turystów, w tym Laos. Wraz ze stale rosnącą liczbą zagranicznych gości rząd Indii wprowadził internetowy system e-wiz, aby ułatwić proces imigracji i wjazd do kraju. Istnieje kilka wymagań dotyczących e-Visy do Indii, które obywatele Laosu muszą spełnić, aby pomyślnie otrzymać turystyczną e-Visę do Indii, która jest uważana za najpopularniejszą indyjską e-Visę. Turystyczna e-Visa do Indii jest wizą turystyczną. Jest ważny 1 miesiąc od daty wystawienia, umożliwia podwójny wjazd do kraju na okres 30 dni i nie może być przedłużony. India Business eVisa to internetowe zezwolenie na podróż służbową z Laosu. Jest ważna przez 365 dni, wielokrotny wjazd, każdy wjazd nieprzekraczający 180 dni dla wszystkich obywateli wszystkich krajów kwalifikujących się do e-Visy. Indian e-Medical Visa to elektroniczna wiza uprawniająca do leczenia w kraju. Jest ważny przez 4 miesiące, umożliwiając podróżnym pobyt w kraju do 60 dni z trzema wjazdami. Kwalifikujący się posiadacze paszportów do Laosu mogą łatwo i łatwo złożyć wniosek, wypełniając internetowy formularz wniosku o e-wizę do Indii i podając pewne dane osobowe oraz wymagane dokumenty uzupełniające.

Indyjskie wymagania wizowe dla obywateli Laosu

 • Ważny paszport Laosu z minimum 6-miesięcznym okresem ważności przy wjeździe do kraju.
 • Prawidłowy adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Ważna karta kredytowa lub debetowa do uiszczenia opłaty za przetwarzanie wizy.
 • Kopia wizytówki i zaproszenia: Ten wymóg dotyczy osób ubiegających się o biznesową e-Visę do Indii.
 • Pismo ze szpitala w Indiach: dotyczy tylko osób ubiegających się o wizę medyczną.

Wiza indyjska z Peru

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Jaipur, zwiedzasz Agrę, czy odwiedzasz jeden z wielu rezerwatów dzikiej przyrody w Indiach jako posiadacz peruwiańskiego paszportu, powinieneś ubiegać się o wizę peruwiańsko-indyjską. Rząd Indii wydał indyjską e-wizę posiadaczom paszportów peruwiańskich. Istnieją różne rodzaje wiz do Indii, o które mogą ubiegać się obywatele Peru. Podróżującym z Peru zaleca się zasięgnięcie informacji na temat różnych opcji w zależności od celu ich podróży i przewidywanej długości pobytu w kraju: Indyjska wiza turystyczna dla obywateli Peru oferuje podróżnym następujące korzyści: Ta wiza jest odpowiednia do wypoczynku. Podróżnicy i turyści. Zapewnia wielu posiadaczom wpisów w Indiach. Nadaje się na maksymalny pobyt 90 dni. Jest ważny przez rok. Wiza e-biznesowa: Używana, gdy chcesz odwiedzić Indie w celach biznesowych. Ta kategoria ma okres ważności 365 dni od daty wystawienia i możesz wjeżdżać do Indii tyle razy, ile chcesz. Każdy pobyt nie powinien przekraczać 180 dni. Wiza e-medyczna – używana, gdy musisz wjechać do Indii w celu leczenia. Daje posiadaczom maksymalnie 60 dni na wizytę. Wiza E-Medical Assistant jest wydawana dwóm peruwiańskim krewnym posiadacza e-Visy medycznej. Oba rodzaje wiz są ważne przez 120 dni. Złożenie wniosku o e-wizę do Peru i Indii zwykle zajmuje nie więcej niż 10 minut, jeśli wnioskodawca posiada wszystkie niezbędne wymagania wizowe i dokumenty. Ten elektroniczny system umożliwia odwiedzającym rejestrację online i otrzymanie e-wizy pocztą elektroniczną, eliminując długie kolejki w ambasadzie lub konsulacie.

READ  Foster + Partners wygrał konkurs na projekt nowego lotniska w Polsce

Jakie wymagania muszę spełnić, aby otrzymać e-Visę do Indii?

 • Ważny paszport: Pamiętaj, aby sprawdzić, czy nie traci on ważności po przyjeździe do Indii, aby można go było uznać za ważny.
 • Twoje zdjęcie cyfrowe: To zdjęcie musi być aktualne i zgodne z odpowiednimi wytycznymi.
 • Kompletny skan paszportu strony informacyjnej.
 • Metoda płatności: Możesz użyć karty debetowej/kredytowej lub konta PayPal, aby uiścić opłatę za e-wizę.
 • Prawidłowy adres e-mail, aby otrzymać e-wizę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Kopia wizytówki i zaproszenia: Ten wymóg dotyczy osób ubiegających się o biznesową e-Visę do Indii.
 • Pismo ze szpitala w Indiach: dotyczy tylko osób ubiegających się o wizę medyczną.

Wiza indyjska z Polski

Indie to jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Azji Południowej. Miliony turystów z całego świata przyjeżdżają, aby poznać kulturę, kuchnię i zabytki tego kraju. Wiza indyjska dla obywateli polskich jest dostępna od 2014 roku jako formularz wniosku online od rządu Indii. Jednym z takich środków jest wprowadzenie elektronicznej autoryzacji podróży, która pozwoli podróżnym ze 169 krajów na całym świecie uzyskać wizy na całym świecie. Odwiedź ten kraj, korzystając z indyjskiej e-Visy. Rząd Indii podjął kroki, aby ułatwić ludziom odwiedzanie kraju w celach turystycznych. Istnieją różne rodzaje indyjskich e-wiz, o które obywatele polscy mogą ubiegać się w celu odwiedzenia Indii w określonych celach: dla przyjemności, w celach biznesowych lub medycznych. Ta indyjska wiza umożliwia podróżnym z Polski i innych krajów wjazd do Indii na krótki pobyt. Proces ubiegania się o e-wizę do Indii jest łatwy, ponieważ odbywa się całkowicie online. Innymi słowy, podróżujący oszczędzają sobie podróży do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę indyjską.

Wymagania dotyczące wizy elektronicznej do Indii dla obywateli polskich

 • Posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia podróżnego do Indii
 • Paszport powinien mieć co najmniej 2 wolne strony, na których zostaną umieszczone stemple wjazdowe i wyjazdowe
 • Prawidłowy adres e-mail, aby otrzymać e-wizę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Aby uiścić opłatę wizową, możesz użyć PayPal lub karty debetowej/kredytowej.
 • Podróżny musi mieć przy sobie wizę eTourist przez cały czas pobytu w Indiach
 • Pasażerowie muszą również posiadać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż podczas ubiegania się o e-Visę
 • Posiadacze paszportów dyplomatycznych i posiadacze międzynarodowych dokumentów podróży nie mogą ubiegać się o wizę elektroniczną do Indii
READ  Infost otworzy centra logistyczne o powierzchni 100 000 metrów kwadratowych

Wiza indyjska z Portugalii

Każdego roku ponad 54 000 obywateli Portugalii podróżuje z Portugalii do Indii, aby poznać wyjątkowe tradycje tego kraju, zachwycające naturalne krajobrazy i fascynującą historię. Wiza indyjska dla obywateli Portugalii jest dostępna jako formularz wniosku online od rządu Indii od 2014 roku. Indyjska e-Visa jest wydawana w celach turystycznych, wyjazdów służbowych, wizyt u przyjaciół i rodziny oraz krótkoterminowego leczenia. Jest łatwo używany online, zanim podróżni przybędą do Indii. Twoje plany podróżnicze ułatwi fakt, że Portugalia jest jednym ze 169 krajów, których obywatele kwalifikują się do otrzymania e-Visy do Indii. Wiza eTourist do Indii pozwala jej posiadaczowi na pobyt do 90 dni. Ta jednokrotna wiza wjazdowa może być wykorzystana do celów turystycznych, odwiedzania przyjaciół lub krewnych lub uczestniczenia w zajęciach, takich jak rekolekcje jogi. Portugalscy podróżni muszą odwiedzić Indie w ciągu jednego roku od zatwierdzenia wizy. India eBusiness Visa jest przeznaczona dla podróżnych, którzy chcą odwiedzić Indie w celach biznesowych. Jest to wiza podwójnego wjazdu, która pozwala jej posiadaczom na pobyt łącznie przez 180 dni (okres pobytu liczony jest od daty pierwszego wjazdu do Indii). Osoby podróżujące w interesach muszą odwiedzić Indie w ciągu roku od zatwierdzenia wizy. Posiadacze paszportów portugalskich mogą z łatwością ubiegać się o e-Visę do Indii przez Internet – nie trzeba odwiedzać indyjskiej ambasady ani konsulatu, aby złożyć wniosek. Proces aplikacji odbywa się online, dzięki czemu przeprowadzka do Indii jest tańsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Dokumenty wymagane dla obywateli Portugalii

 • Ważny paszport – nie będziesz mieć problemu z uzyskaniem paszportu, jeśli już go masz, upewnij się, że jest on nadal ważny. Wystarczy spojrzeć na datę ważności.
 • Twoje zdjęcie cyfrowe – najlepiej aktualne zdjęcie. Nie należy wykonywać na nim gestu twarzy, tło powinno być białe.
 • Kompletny skan paszportu strony informacyjnej
 • Ważny adres e-mail jako e-Visa zostanie wysłany pocztą elektroniczną.
 • Metody płatności – Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, a PayPal stał się również bardziej popularny.
READ  Polska przestrzeń biurowa jest potrzebna między przesiadkami do miast regionalnych Kovit

Wiza indyjska z Singapuru

Obywatele Singapuru potrzebują wizy, aby wjechać do Indii. Wiza indyjska dla obywateli Singapuru jest dostępna jako formularz wniosku online od rządu Indii od 2014 roku. Ambasada Indii ułatwiła i przyspieszyła proces wizowy dla obywateli Singapuru dzięki systemowi eVisa. Z systemu eVisa można korzystać również w przypadku krótkich podróży służbowych i medycznych. Dokument ten musisz mieć przy sobie podczas pobytu w kraju. Maksymalny okres pobytu w Indiach to 90 dni. Po wydaniu e-Visy obywatele Singapuru mają 120 dni na podróż do Indii. Dokument działa jak wiza stemplowana w paszporcie. Ten system umożliwia obywatelom Singapuru cały proces ubiegania się o wizę do Indii przez Internet. Wnioskodawcy zazwyczaj otrzymują odpowiedź z ambasady w ciągu 2 dni roboczych od złożenia wniosku wizowego.

Jakich dokumentów potrzebują Singapurczycy do wizy indyjskiej?

 • Zdjęcie kandydata: Zdjęcie musi być profesjonalne.
 • Skan danych osobowych paszportu: Oznacza to, że musisz zeskanować stronę informacyjną. Nie trzeba skanować całego paszportu.
 • Kopia wizytówki: Możesz ją zeskanować lub zrobić zdjęcie swojej wizytówki.
 • Prawidłowy adres e-mail: Jest to ważne, aby otrzymać dokument.
 • Metody płatności: może to być zwykła karta kredytowa/debetowa lub konto PayPal.

Komunikacja medialna
Nazwa firmy: indyjski urzędnik
Osoba kontaktowa: Roberta Haasa Rustama
E-mail: Wyślij e-mail
Telefon: +44 20 7379 4334
Adres zamieszkania:The Strand, Londyn WC2B 4LA
Kraj: Zjednoczone Królestwo
Strona internetowa: www.india-visa-online.org/cy/visa