Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Wojna domowa” Garland nie potrwa długo

„Wojna domowa” Garland nie potrwa długoA24

Dystrybutor A24 potwierdził, że oficjalny czas trwania filmów „Ex Machina” i „Annihilation” w nowym filmie scenarzysty i reżysera Alexa Garlanda „Wojna secesyjna” wynosi zaledwie 109 minut.

Potwierdzenie pochodzi z różnorodny Jest to następstwem wcześniejszych plotek, które twierdziły, że film trwał długo – jedna z nich mówiła o 195 minutach (3 godziny i 15 minut). Zamiast tego jest dość standardowy i nawet krótki.

Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w Stanach Zjednoczonych i została nazwana hybrydowym filmem drogi, satyrą na film wojenny i wysokooktanowym filmem o strzelaninach.

Wszystko zaczęło się, gdy 19 stanów USA odłączyło się od Unii i obecnie składają się z frakcji, w tym „Sojuszu Florydy” i „Siłów Zachodnich”, które postrzegają Kalifornię i Teksas po tej samej stronie.

Kirsten Dunst jako fotografka w strefie działań wojennych, której rodzina wędruje przez oszalały kraj. W obsadzie znaleźli się także Wagner Moura, Stephen McKinley Henderson, Cailee Spaeny, Karl Glusman, Sonoya Mizuno, Junika T. Gibbs i Jess Matney.

Gregory Goodman, Andrew MacDonald i Alun Reich będą producentami dla A24 i DNA Films. Premiera filmu planowana jest na 26 kwietnia 2024 r. i będzie dostępna w IMAX.
Poprzedni artykułTytuły odcinków „X-Men '97”, poprzednie komiksy
Następny artykułDurkin opowiada o swoim zaginionym bracie w „Żelaznym Szponie”

READ  W końcu możemy zobaczyć statek Lokiego wykonany z gwoździ