Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wszyscy zwycięzcy konkursu HOSTPLUS Excellence Awards 2022 SA Restaurant & Catering • Glam Adelaide

Wszystkie zdjęcia: Glam Adelaide

To noce branży hotelarskiej, podczas których restauratorzy, catering i wszyscy za kulisami spotykają się, aby uznać doskonałość w branży.

Jako dumny partner medialny i fotograficzny 2022 SA Restaurant & Catering HOSTPLUS Awards for Excellence, Glam Adelaide znalazł się na czele Adelaide Oval, nagradzając najlepsze z dobrze prosperującego przemysłu spożywczego i gastronomicznego w Australii Południowej.

Program Excellence Awards oficjalnie wyróżnia operatorów branży hotelarskiej w szerokim zakresie kategorii, którzy konsekwentnie zapewniają wyjątkową obsługę i wykazują kulinarną doskonałość w swoich dziedzinach.

Gratulacje dla wszystkich nominowanych i zwycięzców wymienionych poniżej.

Nagrody R&CA 2022 dla wybitnych zwycięzców i finalistów w Australii Południowej

Restauracja azjatycka – sponsorowana przez Fork

Widelce i pałeczki Azjatycka restauracja, West Lakes
Zwycięzca – Madame Hanoi, Adelaide
Restauracja New Century, Mason Lakes

Restauracja śniadaniowa – City Sponsored Concept Groups

Kawiarnia Fa Penny, Campbelltown
Fred Eatery, ALDGATE
Prawo, UNLEY
Luigi Delicatessen, Adelaide
Zwycięzca – Moje Królestwo dla Konia, Adelajda
Oceanique Bar, restauracja i imprezy, Plaża Zachodnia
Restauracja Bebo, Północna Adelaide
Saints Kitchen, Salisbury Plain
Solone Bar Cafe Beans, Zachodnie Jeziora
Drzewo Banksia, Port Adelaide

Restauracja śniadaniowa — regionalna — sponsorowana przez Concept Groups

Kawiarnia Sia Guler, Evanston
Zwycięzca – El Estanco, GREENOCK
Niemiecka Zajazd, HAHNDORF
Kawiarnia Sprawiedliwość Poetycka, GAWLER
Knajpka Presto, Mount Gambier

Burger Bar — sponsorowany przez Melt Scoop

99 Gang Społeczny, Adelajda
Burger Republic, Plaża Henley
Zwycięzca – Gangster Gang, Parkside
Port Burger, Port Nuarlunga

Café Dining – City – Sponsorowane przez FOODIE Coaches

Kawiarnia Va Bene, Campbelltown
Fred Eatery, ALDGATE
Prawo, UNLEY
Moje królestwo dla konia, Adelaide
Saints Kitchen, Salisbury Plain
Solone Bar Cafe Beans, Zachodnie Jeziora
Zwycięzca – Banksia Tree, Port Adelaide
The Lab Food & Coffee, Royston Park

Restauracja w kawiarni — regionalna — kuratorowana przez trenerów kulinarnych

Kawiarnia Sia Guler, Evanston
Niemiecka Zajazd, HAHNDORF
Kawiarnia Periwinkels, Port McDonnell
Kawiarnia Sprawiedliwość Poetycka, GAWLER
Zwycięzca – Presto Eatery, MOUNT GAMBIER
Kawiarnia Causeway, Victor Harbor

Chińska restauracja – sponsorowana przez Entertainment Group

Zwycięzca – Konkubina, Adelajda
Restauracja Cesarzowa, ogrody Toorak
Chińska restauracja Star House, Adelaide
Ying Chao, Adelajda

Kawiarnia/bar herbaciany — sponsorowany przez Gallagher

Wycieczka na kawę, plaża Henley
Zwycięzca – High Street Cafe, Kensington
Westo Bakery & Cafe, Westo

Współczesna australijska restauracja — oficjalna — sponsorowana przez American Express

Zwycięzca – Huntley Farm Restaurant, SEPPELTSFIELD
Pinola Pinola
Restauracja Windy Point, BELAIR

READ  Olivia Fraser przerywa ciszę po nakręceniu Jacksona Looneya całującego gwiazdę TikTok Hana Hughesa podczas nocy w Melbourne

Współczesna australijska restauracja typu casual sponsorowana przez American Express

Winiarnia i kuchnia na zamówienie, North Adelaide
Cafe del Giorno, Port Lincoln
Oceanique Bar, restauracja i imprezy, Plaża Zachodnia
Zwycięzca — Sean’s Kitchen, Adelaide
Swagman Chargrill, Dolina Hindmarsh
Komandor, MT Gambier

Kolacja rodzinna — sponsorowana przez Rainbow Fresh

Zwycięzca – Anthony Cucina e Pizzeria, Heaven
Kawiarnia Bocelli, Adelajda
Makaron Fasta, Widok Blake
Makaron Fasta, Fowler
Outback Bar & Grill, Copper Pedy

Restauracja grecka – sponsorowana przez PFD FOOD SERVICES

Kuchnia grecka Agape, Hyde Park
Eleni, Renmark
Zwycięzca — restauracja Estia, plaża Henley

Restauracja indyjska — sponsorowana teraz Zarezerwuj

Poza Indiami, Północna Adelaide
Bombaj Pitt, Most Murray
Klub cynamonowy, plaża Henley
Klub Cynamonowy, Norwood
Zwycięzca – restauracja indyjska Laxmi’s, GLEUNGA
Indyjska logika, Adelajda

Włoska restauracja – sponsorowana przez Social Twin Company

Anchovy Bandit, PERSPEKTYWA
Zwycięzca – Cucina 837 w Salenie, BOOKPURNONG
iTL, ADELAJDA
Lombra, Zachodnie Jeziora
Luigi Delicatessen, Adelaide


Malezyjska restauracja — sponsorowana przez Fork

Zwycięzca – Shack and Soul, Adelaide
Panna malajska, Adelajda
Warung Marion, Park Auckland

Restauracja meksykańska — sponsorowana przez Melt Shovel

Zwycięzca – La Adelita Mexican Cantina, Semaphore
Meksykańska lokomotywa, Victor Harbor
Taco Quetzalcoatl, UNLEY

Nepalska restauracja — sponsorowana przez Uber Eats

Bhui Chen, Edwardstown
Zwycięzca – Smak Nepalu, KENSINGTON

Cukiernia / Piekarnia / Deser Bar – Sponsorowany przez Trenerów Smakoszy

Piekarnia CJ, Świąteczna Plaża
ZWYCIĘZCA – Kalymnos Pastries, Torrensville

Małe czerwone winogrona, SEVENHILL CLARE Valley
Baker Village, Glenside

Pizza Restaurant — sponsorowany przez Gallagher

Bird Box Pizzeria & Tapas, BELAIR
Zwycięzca – Est Ovest, ADELAIDE
Restauracja Jimmy’s, Cravers
Pizzeria i restauracja John’s, COOBER PEDY

Luksusowa kolacja – sponsorowana przez S.PELLEGRINO

Restauracja Five Zones – The Oval Hotel, Adelajda Północna
Restauracja Lenzerheide, HAWTHORN
Zwycięzca – Yuki w Burnside, GLEN OSMOND

Restauracja w barze/klubie – Sponsorowane przez HOSTPLUS

Greenhouse – Feathers Hotel, BURNSIDE
Tawerna Stanley Bridge, Verdun
Restauracja The Duke of Brunswick, Adelaide
Zwycięzca – Restauracja Hotelu Wodospad, Wodospad

Restauracja w winnicy – Sponsorowana przez HOSTPLUS

Restauracja Dare Veranda, McLaren Valley
Ginkgo w Golding Wines, LOBETHAL
Ottelia, COONAWARRA
Paulett Wines & Bush DeVine Restaurant, Polish Hill River
Pike and Joyce Wine Restaurant, Linswood
Restauracja i restauracja Skelogali Drzwi do piwnicy, SEVENHILL
Restauracja Slate – Pikes Wines, Sevenhill
Św. Hugo, ROWLAND MIESZKANIE
Zwycięzca – Restauracja The Lane Vineyard, HAHNDORF
Restauracja The Line & Label — Peter Tickle Wines, Port Lincoln
Victory Place – Varney Wines, OLD NOARLUNGA

READ  Tłum cieszy się jedzeniem, rękodziełem i muzyką w Edwardsville Pierogi

Restauracja z owocami morza – sponsorowana przez Salina Estate

Admiral’s Bistro – SA Cruising Yacht Club, NORTH HAVEN
Zwycięzca – restauracja Fish Bank, Adelaide
Hortas, Port Nuarlunga
Restauracja Chichils, Glenelg

Prywatna restauracja – sponsorowana przez Twin Social Company

Cumbia Bar & Kitchen, Adelajda
Zwycięzca – El Estanco, GREENOCK
Kuchnia i bar Kavanaugha, Adelaide
Bawarski, Modbury

Restauracja Steak – Oficjalna – Również sponsorowana

Zastrzeżenie – Restauracja Tasting Room Mayura Station, MILLICENT

Restauracja ze stekami – nieformalna – również sponsorowana

Hereford Beastow, Adelajda
Zwycięzca – Seafire na przystani, Glenelg

Restauracja tajska – sponsorowana przez Minologue

82 TAJSKI, GRANGE
Kawiarnia Michael 2, Adelajda
Zwycięzca – Złoty Chłopiec, Adelajda

Restauracja turystyczna — sponsorowana przez Radę Przemysłu Turystyki Południowej Australii

Gingko w Golding Wines, LOBETHAL
Sala degustacyjna na stacji Mayura, MILLICENT
Outback Bar & Grill, Łóżko do gotowania
Paulett Wines & Bush DeVine Restaurant, Polish Hill River
Pike and Joyce Wine Restaurant, Linswood
Restauracja Slate – Pikes Wines, Sevenhill
Św. Hugo, ROWLAND MIESZKANIE
Zwycięzca – Swagman Chargrill, HINDMARSH DOLINA

Restauracja The Lane Vineyard, HAHNDORF
Restauracja The Line & Label — Peter Tickle Wines, Port Lincoln
Wodospad Hotel Restauracja, Wodospad

Wietnamska restauracja sponsorowana przez firmę Delivery

Mały NNQ, Adelajda
Kuchnia Miss Fit, Port Adelaide
Zwycięzca – Nghi Ngan Quan, WOODVILLE
Restauracja wietnamska, Bennington

Premium Wine / Bakery & Spirits Bar — sponsorowany przez DIAGEO

Destylarnia Applewood, Gumiraca
Piwnice East End – sala degustacji, Adelaide
Hains & Co, ADELAJDA
ZWYCIĘZCA – Mother Vine Wine Bar, Adelaide

The Events Undertaker – sponsorowany przez Poppy and Pear

Adelaide Jobs and Events Oval SMA, North Adelaide
Zwycięzca – Pike i Joyce Waynes, Linswood
Wysokiej jakości wydarzenia – Adelaide Zoo, Adelaide

Centrum Karier / Konwencja – Sponsorowane przez OYSTER BOB

Zwycięzca – Adelaide Oval SMA Jobs and Events, North Adelaide
Wydarzenia w SkyCity, Adelaide

Wedding Planner – Sponsorowane przez Odżywianie

Wina złociste, Lupithal
Lot.100, Wysoka Dolina
Zwycięzca — Quality Events, Adelaide

Nagroda za głosowanie konsumentów — sponsorowana przez Card Network

Zwycięzca – Sia Gawler Café, Evanston
Dolores Devine, Port Lincoln
Makaron Fasta, Fowler
Kawiarnia Sprawiedliwość Poetycka, GAWLER
Saints Kitchen, Salisbury Easy
Restauracja The Duke of Brunswick, Adelaide

Musical Excellence Award – sponsorowana przez ONEMUSIC AUSTRALIA

Zwycięzca – Cheffy Chelby’s, PORT NOARLUNGA
Niemiecka Zajazd, HAHNDORF
Hades Hula House, Simphore

PREZES DOSKONAŁOŚCI ROKU – Sponsorowany przez MENULOG z Oryginalnym Narodowym Instytutem Kulinarnym

Allyssa Quion – Restauracja Huntley’s Farm
Blake Dewster – Laboratorium żywności i kawy
Zwycięzca – Dylan Jarvis – Paulett Wines & Bush DeVine
Carmine Polish – Restauracja Huntley’s Farm
Phong Nguyen – Pearl Aldinga Beach

READ  The Bristol Press - Little Poland Festival powraca do New Britain po prawie dwuletniej przerwie

Szef Kuchni Roku — sponsorowany przez Entertainment Group

Sponsorowane przez Entertainment Group
Camilo Carignal – Admiral Bistro
Courtney Davis – Eleni
Georges Diacomicalis – Kalymnos Ciastka
Hin Nguyen – Miss Viet Kitchen
Jim Simonakis – Eleni
Ken Boisy – Seafire na przystani
Mowa Rawata – indyjska logika
Zwycięzca – Nicola Palmer – Restauracja Hotelu Wodospad
Rishan Nilawala – Niemiecka gospoda

Jedzenie i picie / przed domem urzędnik państwowySponsorowane przez DIAGEO

Alexandra Boyces – Kalymnos Ciastka
Zwycięzca – Charlie Gregory – Seafire on the Marina
Filippa Dyer – Eleni
Vanessa McClinchy – Eleni
Yen Chang – Sky City

Dyrektor generalny / przełożony — sponsorowany przez Uber Eats

Charlotte Terrell – Złoty chłopiec
Zwycięzca – Damien Sunners – Seafire on the Marina
Diane Hobby – Plenty Catering Company
Eleah Solagna – Centre for Health Education, Training and Employment in Australian Medical Placements @ 313
Erica Dodd – Eleni
Katarzyna Buck – Adelaide Oval
Namet Mangal – Meksykańska Kantyna La Adelita
Peter Krug – Chata i dusza
Sharna Roberts – Kawiarnia Sia Gawler
Sienna Bushecker – Restauracja Jimmy’ego

Dostawca Produktów Roku – Sponsorowany przez Restaurację i Catering w Australii

Zwycięzca – zestawy koncepcyjne
Teraz zarezerwuj to
Sprzedawcy win Oatley Fine

Lista Win Roku – kurator Salina Estate

Zwycięzca – Sol Rooftop – SkyCity, ADELAIDE
Skarbiec 1860, Adelajda
Wodospad Hotel Restauracja, Wodospad

Osiągnięcia życiowe
Przyznany – Steve Blanco i Christopher Horner

Osiągnięcia młodzieży
Przyznany – Michelle Lowe

Restauracja roku – Sponsorowana dostawa
Przyznany – Jim Dimitropoulos

Wykonawca Roku – Sponsorowany przez AMERICAN EXPRESS
Zwycięzca – Adelaide Oval SMA Jobs and Events, North Adelaide

Nieformalna Kolacja Roku — sponsorowana przez ALSCO
Zwycięzca – Anthony Cucina e Pizzeria, Heaven

Restauracja Roku – Sponsorowana przez HOSTPLUS
Zwycięzca – Yuki w Burnside, GLEN OSMOND

Wspaniały wieczór z wieloma zasłużonymi zwycięzcami, zwłaszcza po kilku trudnych latach w branży. Scena kulinarna w Australii Południowej jest prawdopodobnie jedną z najlepszych na świecie i jeśli potrzebujesz wymówki, aby wyjść i spróbować tego, co mamy do zaoferowania, to są Twoje referencje!

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź restaurację i restauracje stronie internetowej.




[adrotate banner=”159″]