Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wu Long: Fallen Dynasty osiąga swój szczyt na Steamie

W przeszłości gry z gatunku Soulslike mogły być pomijane, ale teraz, o czym świadczy sukces Elden Ring, już tak nie jest. Nie powinno dziwić, że Wo Long: Fallen Dynasty Team Ninja i Koei Tecmo, kolejna gra RPG typu Soulslike, ma się dobrze od pierwszego dnia jej wydania.

Wu Long: Fallen Dynasty osiąga swój szczyt na Steamie

Według SteamDBw dniu jego uwolnienia W sieci było ponad 76 000 graczy Równoczesne granie w Wo Long: Fallen Dynasty na platformie Steam (75906).

To znacznie więcej niż równoczesny użytkownik szczytowy Weź pod uwagę jedną z dwóch poprzednich gier Soulslike Team Ninja, Nioh (obecnie ponad 10 000 graczy) lub Nioh 2 (obecnie ponad 41 000 graczy) (choć oczywiście żadna z nich nie była wydana równolegle, ponieważ obie były dostępne na PlayStation przez przed przejściem na PC).

Wu Long: Fallen Dynasty osiąga swój szczyt na Steamie
Wu Long: Fallen Dynasty osiąga swój szczyt na Steamie

Opublikowaliśmy już kilka artykułów na naszej stronie omawiających ceny Steam dla różnych innych gier. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz sprawdzić te linki-

Delikatnie mówiąc, wysokość odsetek Otrzymanie Wo Long na Steam jest niesamowite, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że grę można kupić w ramach PC Game Pass. Jednak wydajność gry na konsolach nie została jeszcze ustalona. Można w nią grać na PlayStation 5, Xbox One X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC.

READ  Ekspansja Horizon Chase autorstwa Ayrtona Siny to wzruszający hołd złożony dwóm ikonom kultury