Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pod radarem: tajny nowy produkt Apple

Pod radarem: tajny nowy produkt Apple

Są kolorowe, niedrogie i pasują jak ulał — a teraz, kiedy zostały nabyte przez Apple, są jeszcze bardziej kuszące.

Jak donosi Fox News, Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) planuje nadać Księżycowi własną strefę czasową.

Słuchawki Beats Fit Pro często schodzą na dalszy plan, ale są prawdziwą alternatywą dla Apple AirPods Pro. W rzeczywistości, odkąd marka została przejęta przez Apple, opisałbym je teraz jako kolorowego kuzyna AirPods.

Produkt został wycofany kilka lat temu, ale niedawno został odnowiony z trzema nowymi kolorami – Coral Pink, Volt Yellow i Tide Blue. Słuchawki Beats Fit Pro mają unikalną obudowę z elastycznymi końcówkami zapewniającymi pewniejsze dopasowanie, a jednocześnie mają wiele funkcji wspólnych z gamą słuchawek AirPods. Beats Fit Pro mogą być jak dotąd najlepszymi słuchawkami fitness.

Apple nabyło Beats Fit Pro. Zdjęcie: Elly Niesamowite

Otwórz opakowanie i zaprojektuj

W pudełku z Beats Fit Pro znajdziesz dokumentację ułatwiającą rozpoczęcie pracy, kabel ładujący USB-C, dodatkowe rozmiary silikonowych wkładek dousznych, naklejkę Beats i wkładki w pudełku.

Muszę przyznać, że obudowa jest dość duża, a jej rozmiar w porównaniu do gamy AirPodsów mnie zaskoczył. Jednak patrząc dalej, same pąki są czymś wyjątkowym. Pąki pasują bardzo dobrze i chociaż uważam, że końcówki skrzydeł wyglądają dziwnie, były wygodne. Starałem się wiercić jak pies po prysznicu z pączkami w uszach i nie wypadały. To było niesamowite, zwłaszcza w porównaniu z moimi słuchawkami AirPods, które wypadają, kiedy robię brzuszki.

Ten artykuł zawiera funkcje, które są dostępne tylko w wersji internetowej, zabierz mnie tam

Cechy

Ponieważ są zasilane przez układ Apple H1, obecny również w AirPods Pro pierwszej generacji, mają wiele wspólnych funkcji. Mają parowanie jednym dotknięciem (są natychmiast rozpoznawane przez iPhone’a), Voice może podążać za tobą do następnego urządzenia (inteligentnie przełącza się z iPhone’a na Maca), Siri jest po to, aby ci pomóc, a nawet możesz je zlokalizować za pomocą Znajdować.

READ  Microsoft wysyła żądanie usunięcia praw autorskich w ujawnionej wersji systemu Windows 11

Można je zlokalizować za pomocą aplikacji FindMy. Zdjęcie: Elly Niesamowite

Chociaż brakuje im regulacji głośności, które można znaleźć (tylko) w nowych słuchawkach AirPods Pro drugiej generacji, mają one zwykłe sterowanie dotykowe odtwarzania / pauzy i pomijania.

Jednak Beats nie ma powierzchni wrażliwej na dotyk, ale zamiast tego ukryty przycisk, który można kliknąć, umieszczony pod logo Beats dla każdej wkładki dousznej.

Na początku zabawne jest naciskanie słuchawki, aż usłyszysz mechaniczne kliknięcie podczas zmiany utworów, ale działa dobrze. Możesz także przytrzymać przycisk, aby włączyć aktywną redukcję szumów lub przełączyć się z powrotem do trybu przezroczystości.

Redukcja szumów i jakość dźwięku

Jeśli masz już słuchawki AirPods Pro (2. generacji), Twoje standardy w zakresie redukcji szumów będą wysokie. To moje ulubione słuchawki ze względu na ich funkcje redukcji szumów i wyraźny tryb przezroczystości. Aktywna redukcja szumów w Beats jest rozsądna, ale nie tak rozsądna jak AirPods Pro 2. Mimo to, za 100 USD mniej, wykonują całkiem dobrą robotę, a standard jest podobny do AirPods Pro pierwszej generacji.

Wbudowane mikrofony są bardzo dobre, a jakość dźwięku jeszcze lepsza. Zapewniają one imponujące i dokładne odtwarzanie muzyki. Uwielbiam jakość dźwięku, która brzmi doskonale, a także obsługuje dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem głowy, które dostosowuje dźwięk podczas poruszania głową.

Pąki są bardzo wygodne i nie spadają. Zdjęcie: Elly Niesamowite

żywotność baterii

Dogodnie, Beats Fit Pro ma zaktualizowany port USB-C do ładowania, chociaż brakuje mu bezprzewodowego ładowania, które znajdziesz jednak w droższych AirPods Pro 2, i ma solidne sześć godzin pracy na baterii, nawet przy aktywnym Redukcja szumów, taka sama żywotność jak AirPods Pro (2. generacji). W sumie mają do 24 godzin pracy na baterii, aw razie potrzeby mogą uzyskać nawet godzinę pracy na baterii po zaledwie pięciu minutach ładowania.

READ  tom. 3 Na żywo, oto wszystkie skórki do najnowszego wydarzenia sezonowego w grze

Czy są tego warte?

Główną wadą tego produktu jest większa obudowa, która jest śliska i nieco trudna do otwarcia, a redukcja szumów nie jest tak imponująca, jak AirPods Pro drugiej generacji. Poza tym te wkładki douszne idealnie pasują między AirPods Pro pierwszej i drugiej generacji.

Jeśli szybkie i łatwe parowanie, doskonała jakość dźwięku i bezpieczne wkładki douszne są dla Ciebie najważniejsze podczas treningów, oczywistym wyborem byłoby wypróbowanie Beats Fit Pro. Sprzedają za 299 USD – czyli o 100 USD taniej niż AirPods Pro (2. generacji).

Elly Awesome, australijska vlogerka zajmująca się technologią i stylem życia | @pracownik | youtube