Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wybierz Joel’s Houston Happenings z Great Day Houston

Zdjęcie dzięki uprzejmości Kima Boardwalk

Spróbuj mięsa na patyku, znanych szefów kuchni i zdobywców nagród GRAMMY z latynoskim smakiem: scena artystyczna i rozrywkowa w Houston nie zawiedzie w ten weekend.

Więc jeśli lekarz wzywa zdrową dawkę kultury, a nie masz pojęcia, od czego zacząć, mam dla ciebie odpowiedni skład na samotną przygodę, randkę lub rodzinną wycieczkę. Czytaj.

I jak zawsze, możesz sprawdzić 12 najciekawszych rzeczy do zrobienia w ten weekend, które wybrał nasz zespół, zapoznać się z naszym szczegółowym przewodnikiem po 365 Weekend z ponad 100 opcjami wydarzeń lub przejrzeć nasz codzienny kalendarz.

Zdarza się przez cały weekend

piątek 1 października 2021

  • Bo on the Boardwalk: Zakręcone piątki w Keema Boardwalk | Bez pokrycia – Zabierz dzieci na Kemah Boardwalk na koncert na żywo z Boogie Man Band i Radio Frequency wraz z pokazem rodzinnego filmu z 1998 roku, Miasto Halloween. Bilety na przejazd sprzedawane są osobno. od 18:00 do 22:00; Film zaczyna się o 19:30.
  • Nella na koncercie w plenerowym Miller Theatre | Darmowe | Domyślna opcja – Oglądaj tradycyjne wenezuelskie piosenki, takie jak „La Negra Atelia” i „Tonada de Luna Lina”, a także współczesne piosenki, ponieważ Nella, zdobywczyni nagrody Latin Grammy 2019, zajmuje centralne miejsce podczas swojej pierwszej trasy po Ameryce Północnej. Dostępna jest transmisja na żywo. 7:30 wieczorem.

Sobota 3 października 2021

Rozpoczyna się w następny weekend

  • 47. doroczny festiwal Texas Renaissance w misji Todd – Po raz pierwszy od 2019 roku Texas Renaissance Festival powraca z sobotnimi i niedzielnymi uroczystościami, paradami, indyczymi nogami, imprezami, fajerwerkami i nie tylko. Dodatki są oczywiście dostępne, a odwiedzający mogą spodziewać się specjalnego 8-tygodniowego weekendu w 2021 roku. Ceny różnią się w zależności od weekendu, ale osoby w wieku od 5 do 12 lat otrzymują połowę ceny w soboty i za darmo w niedziele.
READ  Katie Price odsłania swoje naturalne włosy na wakacjach w Portugalii
365 Houston Jewel Locks & The Great Day Houston Host Deborah Duncan | Zdjęcie dzięki uprzejmości Great Day Houston

Poprzedni artykuł12 najlepszych spektakli teatralnych i artystycznych w Houston: październik 2021 r.

Joel Lukes jest niezależnym dziennikarzem i producentem wideo z zamiłowaniem do rzeczy błyszczących lub ukrytych przed światem. Joela, podróżnika, amatora kucharza i klasycznego flecisty, można znaleźć na Free Pie i na jego lifestylowym blogu, joelluks.com.