Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wycieczka do Polski ze stylowym hotelem w sercu Krakowa

Wycieczka do Polski ze stylowym hotelem w sercu Krakowa

Plemię Kraków Stare Miasto – zdjęcie: Ennismore

Plemię Kraków Stare Miasto – zdjęcie: Ennismore

Accor, wiodąca na świecie grupa hotelarska, ogłasza dziś podpisanie umowy na wynajem 168-pokojowego obiektu TRIBE Kraków Stare Miasto w Polsce. Nowy, budowany hotel, którego otwarcie planowane jest na 2025 rok, będzie zlokalizowany w samym sercu Krakowa i będzie pierwszym w kraju hotelem lifestylowej marki TRIBE.

Hotel jest dogodnie zlokalizowany przy ulicy Wrocławskiej, niedaleko dworca kolejowego Kraków Kłówny, centrum handlowego Galeria Krakowska i jednego z największych parków w mieście – Blandy. Dzięki łatwemu dostępowi do wielu lokalnych atrakcji, takich jak krakowski Barbakan, Brama Floriańska czy Rynek Główny, nowy hotel będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Otwarcie TRIBE Kraków Stare Miasto powiększy rosnące portfolio Accor w Krakowie, które obejmuje Mercure Kraków Stare Miasto i cztery inne obiekty rodziny marek ibis. TRIBE Kraków Stare Miasto jest własnością i jest zarządzana przez AccorInvest – strategicznego inwestora, właściciela i operatora hoteli – na podstawie umowy o zarządzanie zawartej z Accor.

Założona w 2017 roku marka hotelowa TRIBE obiecuje „więcej za mniej” i koncentruje się na podróżnych, którzy chcą projektować niedrogie hotele. Wnętrza hotelu są estetyczne, nowoczesne i osobiste, z funkcjonalnymi pokojami i charakterystycznym dla TRIBE „centrum społeczności”. Wybrane elementy projektu i wysokiej jakości przybory toaletowe marki Kevin Murphy łączą się z wysokiej jakości meblami i elementami z drugiej ręki, tworząc eklektyczną i niepowtarzalną kombinację dla każdego hotelu. Hotele TRIBE zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić gościom wszystko, czego potrzebują. Marka jest obecna w 11 krajach na całym świecie – od Perth i Bangkoku po Londyn i Paryż, od słynnej plaży Kuta na Bali po uzdrowisko Baden-Baden w Niemczech.

TRIBE Kraków Stare Miasto oferuje gościom stylowe pokoje i wnętrza oraz szeroką gamę udogodnień, takich jak restauracja, bar, a także strefa fitness i wellness. Wnętrza hotelu zostały starannie zaprojektowane przez hiszpańskie studio Stone Designs i charakteryzują się ciemnymi barwami, aksamitnymi zasłonami i podłogami w jodełkę inspirowanymi artystyczną wizją Davida Lyncha. W częściach wspólnych znajdują się plakaty filmowe polskich artystów oraz elementy inspirowane twórczością Williama Ecclestona i Edwarda Hoppera.

READ  Polska obiecuje zbudować szeroką koalicję, by ominąć Rosję...

Hotele TRIBE uczestniczą w ALL – Accor Live Limitless – lifestylowym programie lojalnościowym, który zapewnia dostęp do szeregu nagród, usług i doświadczeń.

Strona internetowa hotelu

Plemię Kraków Stare Miasto
Kraków, Polska

Kraków Polska