Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyciek funkcji ekranu projektu Apple iPhone 16 Pro Max

Wyciek funkcji ekranu projektu Apple iPhone 16 Pro Max

Z nowego przecieku wynika, że ​​Apple planuje sprawić, że iPhone 16 Pro Max będzie większy od swojego poprzednika.

Firma Reliable Ice Universe opublikowała na Twitterze/X szczegóły dotyczące wymiarów nadchodzącego iPhone'a, z których wynika, że ​​Apple planuje wydłużyć, poszerzyć i grubszy telefon. Przeciek twierdzi, że wymiary iPhone'a 16 Pro Max będą wynosić: 163 024 mm x 77 575 mm x 8,26 mm, z wyświetlaczem o przekątnej 6883 cali.

w porównaniu z pomiarami iPhone'a 15 Pro Max; 159,9 x 76,7 x 8,3 mm (z wyświetlaczem 6,7 cala) Widzimy, że powierzchni ekranu będzie więcej, a jednocześnie będzie on minimalnie dłuższy i grubszy. Jest to zgodne z wcześniejszymi przeciekami, które wskazywały na 6,9-calowy wyświetlacz w największym telefonie Apple (prawie raz).

ForbesaApple wprowadza nową, rzadką ofertę dla nabywców iPhone'a 15

Miejmy nadzieję, że większy rozmiar oznacza większą baterię dla nowego iPhone'a, ale część dodatkowej przestrzeni na wyświetlaczu może wiązać się z węższymi ramkami. Ice Universe twierdzi, że telefon będzie miał ramkę o szerokości 1153 mm ze wszystkich czterech stron, co według informatora sprawi, że będzie to pierwszy na świecie telefon w obudowie science fiction bez ramek.

Będziemy musieli sprawdzić, czy to prawda, gdy urządzenia zostaną wprowadzone na rynek we wrześniu, ale Ice Universe opublikowało już kilka zdjęć porównawczych (między iPhone'ami 15 i 16 Pro Max), które wyglądają, jakby pochodziły z materiałów marketingowych Apple.

Jak wspomniał mój kolega David Phelan, istnieje wyraźna różnica między rozmiarami klatek w renderach Ice Universe udostępnionych w tym tygodniu. Jeśli informacje na temat nowego, niemal nieskończonego projektu są dokładne, rodzi się pytanie, jak łatwo jest korzystać z tej formy. Jak podkreśla Phelan: „Nadal chcesz mieć możliwość trzymania telefonu bez przypadkowego aktywowania ekranu dotykowego”.

Apple udostępnia nowe funkcje i dokonuje wyborów projektowych powoli i ostrożnie, więc wyobrażam sobie, że jest to scenariusz, na który będą przygotowani. Większe wymiary mogą też wyjaśniać pojawiające się na początku tego roku przecieki na temat odświeżonego przycisku akcji w iPhonie 16, który zapewni nowy sposób wprowadzania danych na urządzeniu.

Nowa metoda wprowadzania danych będzie pojemnościowa i mechaniczna, co oznacza, że ​​będzie można ją przesuwać i naciskać. Według poprzednich przecieków będzie mógł rejestrować różne poziomy ciśnienia, aby aktywować osobne zadania. Apple będzie sprzedawać ten przycisk jako przycisk aparatu, ale raporty mówią, że można go programować.

Większy i grubszy telefon może być trudny w obsłudze dla niektórych małych dłoni, więc dodatkowy wielofunkcyjny przycisk, który można przesuwać, dotykać i naciskać, może rozwiązać ten problem.

ForbesaApple zmienia politykę dotyczącą iPhone'a 15 po ostrej krytyce

READ  Mysz koncepcyjna XPG ma dysk SSD, dzięki czemu możesz przechowywać w niej swoje gry