Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyciek GTA 6: Dowiedz się o tej ważnej funkcji, która pojawi się w Grand Theft Auto 6

Wyciek GTA 6: Dowiedz się o tej ważnej funkcji, która pojawi się w Grand Theft Auto 6

Rockstar Games obchodziło niedawno 10. rocznicę wydania GTA 5, przygodowej gry akcji z otwartym światem, która stała się także drugą najlepiej sprzedającą się grą wideo wszech czasów. Chociaż GTA 5 jest nadal bardzo popularne, fani przeczesują Internet, prosząc Rockstar o jakąś aktualizację dotyczącą daty premiery GTA 6. W lutym 2022 r. życzenia fanów GTA spełniły się (w pewnym sensie), kiedy wyciek znany jako „ teapotuberhacker’ opublikował 90 filmów z wczesnego rozwoju GTA 6 na GTAForums. Chociaż filmy zostały wkrótce usunięte, plotki o rzekomej zawartości GTA 6 rozprzestrzeniły się błyskawicznie, a my wciąż od czasu do czasu dowiadujemy się nowych rzeczy na temat kontynuacji GTA 5.

Jedna z najciekawszych funkcji GTA 6 dotyczy otwartego świata i możliwości wykorzystania w nim popularnej mechaniki rozgrywki wprowadzonej w Red Dead Redemption 2, kolejnej popularnej grze Rockstar.

GTA 6: Budynki interaktywne

Choć otwarty świat GTA 5 chwalony jest za swój rozmiar i ilość oferowanych atrakcji, to brakuje mu jednego – budynków, do których można wejść. W betonowej dżungli Los Santos znajduje się bardzo niewiele budynków, do których można wejść. Co więcej, niektóre budynki, do których gracze mają dostęp podczas misji, stają się niedostępne po ich zakończeniu.

Przeczytaj także: Szukasz smartfona? Aby sprawdzić wyszukiwarkę telefonu komórkowego

Jednak Vice City w GTA 6 mogłoby być inne, z dużą liczbą budynków, do których gracze mogą nie tylko wejść, ale także z którymi wchodzić w interakcję. Według przecieków w GTA 6 dostępne będą supermarkety, bary, kluby, lombardy, restauracje, a także mieszkania, do których gracze będą mogli wejść. W tych lokalizacjach można również dokonywać wielu niegodziwych działań w grze, takich jak kradzieże i rabunki. Dwaj bohaterowie, Jason i Lucia, noszą „torby z łupami”, które pozwalają im kraść i przechowywać pieniądze, złoto i nie tylko.

READ  Co krytycy mówią o Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 na Nintendo Switch?

Jeśli ten przeciek okaże się prawdziwy, nie będzie to pierwszy raz, kiedy Rockstar wprowadza do swoich gier interaktywne budynki. Red Dead Redemption 2 zawiera dużą liczbę budynków, do których gracze mogą wchodzić i plądrować. Niezależnie od tego, czy są to bagna Bayou Nwa, czy rozległe miasto Saint Denis, gracze RDR2 wchodzą w interakcję z różnorodnymi strukturami w świecie gry.

GTA 6: Data premiery

Po dużym wycieku w zeszłym roku Rockstar Games oficjalnie potwierdziło, że prace nad GTA 6 już trwają. Niedawno na X (dawniej Twitter) wyciekł klip audio z udziałem dyrektora generalnego Take-Two Interactive, Straussa Zelnicka, w którym wskazano 24 października 2024 r. jako możliwą datę premiery GTA 6. Post został już usunięty. Chociaż nie można potwierdzić autentyczności klipu audio, rzekoma historia potwierdza wcześniejsze przecieki.

W związku z tym premierę GTA 6 mogliśmy spodziewać się w październiku przyszłego roku, zapowiedzianą z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.