Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyciek pełnej specyfikacji Samsunga Galaxy S23 Ultra

Cóż za wspaniały dzień dla przecieków Samsunga – specyfikacje Galaxy S23 i Galaxy S23+ pojawiły się wcześniej, a teraz przyszła kolej na Galaxy S23 Ultra. Co więcej, nowe źródło potwierdza również poprzedni przeciek.

Galaxy S23 Ultra będzie wyposażony w aparat 200 MP z nowym czujnikiem ISOCELL HP2, ogłoszonym wczoraj. Będzie działać z tymi samymi ultraszerokimi, 3-krotnymi i 10-krotnymi zoomami jak S22 Ultra, chociaż TM Roh obiecuje lepszą wydajność dzięki ulepszonemu przetwarzaniu.

Samsung Galaxy S23 Ultra ze Snapdragonem 8 Gen2 debiutuje w Europie, bo plakaty są na francuski serwis. Mówi się, że pamięć RAM to 8/12 GB i widzimy wzmiankę o LPDDR5 zamiast LPDDR5X, co rodzi pytanie, dlaczego nowsza technologia nie została zaimplementowana.

Ekran będzie miał 6,8 cala 2X Dynamic AMOLED o rozdzielczości 1440 pikseli i 500 ppi. Ochroną na wierzchu będzie Gorilla Glass Victus 2, który jest o krok silniejszy niż Victus + w S22 Ultra. Pod względem wielkości będzie mniej więcej taki sam, z ledwo rozpoznawalnymi różnicami we wszystkich trzech wymiarach.

Wyciek pełnej specyfikacji Samsunga Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Ultra dzieli również baterię 5000 mAh z ładowaniem 45 W z poprzednikiem. Mamy tylko nadzieję, że tym razem to coś znaczy.

Nowy telefon będzie dostarczany z Androidem 13 i One UI 5.1 na wierzchu, a funkcje łączności obejmują Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E, NFC i UWB.

Samsung zaprezentuje Galaxy S23 Ultra 1 lutego i będzie dostępny w kolorach czarnym, fioletowym, zielonym lub kremowym. Zeszłoroczny Ultra zaczynał się od 1250 euro, a pytanie brzmi, czy Samsung podniesie ceny.

Źródło

READ  Oto Days Gone w rozdzielczości 4K na PC