Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyciekło kilka zrzutów ekranu i zrzutów ekranu z Grand Theft Auto 6

Jest to albo jeden z najważniejszych przecieków w grze, albo jeden z najbardziej szczegółowych modów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, ale tak czy inaczej, jest absolutnie fantastyczny.

Jeszcze przed chwilą pojawiło się ponad 90 filmów i zrzutów ekranu, niektóre trwające ponad minutę Fora GTA (największa witryna Grand Theft Auto) twierdzi, że po raz pierwszy prezentuje Grand Theft Auto 6. Wiele z tych filmów można zobaczyć w tweetach, takich jak to jest, to jestA to jest A to jestale także w postaci dwóch poniższych filmów na YouTube.

Zrzuty ekranu z rozgrywki i zrzuty ekranu są dokładnie tym, czym było Wcześniej wyciekły W trakcie gry bohaterka pokazuje Latynoską, która wydaje się nazywać Lucia, a jej męski chłopak, który wydaje się nazywać się Jason, opuszcza materiał. Materiał z rozgrywki wydaje się przedstawiać współczesne Vice City, ale biorąc pod uwagę jego mieszankę, trudno powiedzieć na pewno.

Nagrania z rozgrywki obejmują różne miejsca, od rozgrywki misyjnej po animacje postaci i wiele różnych lokalizacji, w tym śródmieście, lokalizację miasta, klub ze striptizem, sklepy i wiele innych. Jedną z najbardziej wymownych części materiału filmowego jest przerywnik z rozmowy przy basenie między męskim grywalnym bohaterem (który wydaje się mieć imię Jason), a dwoma NPC z pełnym głosem. Można to zobaczyć tutaj lub poniżej:

Kolejny film pokazuje bohaterkę (prawdopodobnie imię Lucii z materiału filmowego) obrabowującą bar z goframi z Jasonem. Wydaje się to być bardzo podobne do napadów, które widzieliśmy w Red Dead Redemption 2.

Oczywiście, jeśli to prawda, wszystkie nagrania alfa nie są w żadnym wypadku ostateczne, ale dają nam świetny wgląd w to, czego możemy się spodziewać w najnowszej wersji gry. Pochodzenie wycieku nie jest jeszcze jasne.

READ  Zdobądź wszystkie BioShock, XCOM i Borderlands 3 za jedyne 16 USD

Gdy śledzimy tę historię, jak się rozwija, bez wątpienia będzie niesamowicie zabawnie oglądać. Rockstar nie ujawnił żadnych informacji o Grand Theft Auto 6 poza tym, że jest w fazie rozwoju.

Wszystkie zrzuty ekranu i zrzuty ekranu można znaleźć w tym poście tutaj. tutaj.