Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyczyn księcia Harry’ego i Meghan Markle, by zwrócić na siebie uwagę

1138 dni. Oznacza to, jak długo Harry i Meghan, książę i księżna Sussex oraz jedyni na świecie uchodźcy z rodziny królewskiej przebywali w Stanach Zjednoczonych. W tym czasie lokalna drużyna koszykówki Los Angeles Lakers rozegrała ponad sto meczów.

Dlatego szczególnie ciekawe jest to, że po raz pierwszy para zdecydowała się wyjść w tym tygodniu na miły, patriotyczny, gwiazdorski wieczór z klasykami Americany.

Wiesz, mniej więcej w tym samym czasie, gdy książę William brał udział w mszy św. o świcie w Londynie z okazji Dnia Anzaca, kiedy dotarliśmy do ostrego końca prowadzącego do koronacji króla Karola; A jednocześnie ich marka, popularność i siła gwiazd są na krawędzi upadku.

Tak więc w poniedziałkowy wieczór czasu Los Angeles (gdyż książę Walii wstawał we wtorkowy poranek bardzo wcześnie i próbował znaleźć w ciemności najciemniejsze garnitury) Sussexes wyglądali dość nienaturalnie. Oglądając Lakers grających z inną drużyną, nie mam ochoty googlować.

I zastanawiam się, czy drużynie z Sussex zbytnio zależało na tym, kto był na boisku i strzelał do kosza, ponieważ myślę, że możemy teraz powiedzieć, że wyraźnie osiągnęliśmy ekscytujący etap w kampanii Sussex w USA.

Podobnie jak dwie prawdziwe gospodynie domowe, które chcą wzmocnić swoją pozycję celebrytki, tutaj mamy syna króla i synową oddających się jednemu z przyciągających uwagę zszywek La La Land, który jest tak rażący, że pomyślałem, że poszedł w ślady Turn the Phone. bimbo reprezentacja Paris Hilton.

Co do diabła stało się z Harrym? Dlaczego jego życie teraz bardzo przypomina życie niektórych Zasady Vanderpumpa „Gwiazda” zamiast człowieka, który kiedyś obiecał „przestrzegać wartości” zmarłej królowej?

Nie może być lepszej i doskonalszej ilustracji tego, jak stratosferycznie różni się życie Harry’ego od życia jego starszego brata Williama, niż te dwa zestawy zdjęć zrobionych w zaledwie kilka godzin: wyjście beztroskiej próżności Kardashian kontra ponury obowiązek. W rzeczywistości Kim Kardashian, jej córka i jej matka, Kris Jenner, uczestniczyły w grze Lakers.

READ  Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Szanghaju ogłasza zwycięzców podczas ceremonii zamknięcia

Z jednej strony mamy rodzinę Sussex śmiejącą się i śmiejącą z Meghan przytulającą bieliznę z całą osobowością niedoszłego influencera i Harry’ego w stylu taty z Zachodniego Wybrzeża, który stara się być cool w swoim zestawie bez koszuli pod garniturem. . Miejmy nadzieję, że nie przejdzie do drugiego etapu w tym postępie, który obejmuje zdobycie zatyczek do włosów i pojawienie się Porsche 911 na jego podjeździe.

Cała wycieczka wydawała się tak naturalna jak podejrzanie wydęte usta gwiazdy Bravo i tak spontaniczna jak śmiech z puszki. Faktem jest również, że nie był to lokalnie przyjemny wieczór, ale wymagał czterogodzinnej podróży w obie strony z ich domu w Montecito.

W międzyczasie William był w Londynie, obserwując wschód słońca, kiedy formalnie zorganizował dzień Anzac z odczytaniem karty: „Pamięci tych, którzy złożyli najwyższą ofiarę za naszą wolność”.

Innymi słowy, podczas gdy jeden człowiek poświęcał sen, by złożyć wyrazy szacunku, drugi poświęcał pozostałą mu godność.

Interesujące jest również to, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Sussexes wybierają się na niezapomnianą noc, podczas gdy w Blighty dzieją się wielkie rzeczy.

Pod koniec lutego wybrali się na kolejną długą przejażdżkę ze swojego domu do Los Angeles, aby zjeść obiad w nawiedzonym przez A-list bungalowach San Vicente w dniu, w którym ujawniono, że król upokarzająco eksmitował ich z ich domu w Wielkiej Brytanii, Frogmore Cottage.

Jednak nawet jeśli uznamy, że czas odejścia Sussexów wraz z zaręczynami Williama Anzaca był całkowicie przypadkowy, fakt, że para – a w szczególności Meghan – powróciła do światła reflektorów z zemstą tak bliską koronacji Charlesa, to inna historia. całkowicie.

Ponieważ po miesiącach ukrywania się, Meghan jest bezsilna.

podczas weekendu the telegraf Pojawiły się wieści, że Charles i Meghan napisali do siebie po wywiadzie Oprah Winfrey z Sussexami i że wyraziła swoje „rasistowskie obawy” rodzinie królewskiej.

READ  Dulquer Salmaan, Mrunal Thakur odpowiedział na list polskiego fana do Sity Ramam فريق

Wydaje się, że historia pochodzi ze źródła, które ma niezwykle intymny dostęp do Meghan, ale zanim ktokolwiek mógł wskazać palcem, był to „globalny sekretarz prasowy” pary (to znaczy naprawdę),

Ashley Hansen, wyszła z oświadczeniem, mówiąc: „Księżna Sussex jest w tej chwili o swoim życiu, nie biorąc pod uwagę korespondencji sprzed dwóch lat w odniesieniu do rozmów sprzed czterech lat.

„Każda inna sugestia jest błędna i wręcz śmieszna”.

W poniedziałek oszałamiająco błyszcząca i zroszona Meghan pojawiła się w filmie TED Talk, aby przedstawić fotografa Misan Harriman, który wykonał wiele oficjalnych zdjęć dla la famille Sussex.

Potem, tej nocy, namówiliśmy ją i Harry’ego, żeby przypięli to do tego meczu Lakersów, dziwacznego, odkrywczego wyboru publicznego wyjścia dla dwojga ludzi, którzy mają notorycznie wrogie stosunki z paparazzi i prasą tabloidową.

To może fakt garnitur Aktorka nagle wyłoniła się ze swojej niejasnej poczwarki Montecito, która ma związek z faktem, że król i jego żona, królowa Camilla z Wielkiej Brytanii, są zajęci nieupadaniem podczas noszenia masywnych tiar przed koronacją? Wydarzenie, w którym księżna nie będzie uczestniczyć?

Ciekawe będzie to, że teraz, gdy Meghan znów jest w centrum uwagi, czy w końcu zobaczymy, co gotuje? Nowy program telewizyjny? Podcast? Albo biorąc pod uwagę jej nagłą bliskość do Kardashian-Jenner, zestaw do ust? I w jakim stopniu to wszystko umniejszy znaczenie historycznych wydarzeń rozgrywających się nad stawem?

Pożyczając od Sherlocka Holmesa, gra toczy się pełną parą.

Daniela Elsir jest pisarką i komentatorką królewską z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z wieloma wiodącymi australijskimi tytułami medialnymi.

Przeczytaj powiązane tematy:Meghan Markle, książę Harry