Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyjaśnienie edukacji na świecie Jak wychowywać kolegów

Wyjaśnienie edukacji na świecie Jak wychowywać kolegów

Jeśli czujesz się nieśmiały, jeśli chodzi o samotne wychowywanie przyjaciół, możesz zrekrutować znajomych do pomocy w grze wieloosobowej w Palworld – jeśli grają na tej samej platformie co Ty.

Kochać gry? Posłuchaj naszego podcastu Another Life!

Breeding Pals może zapewnić Ci również bardzo rzadkie warianty Pal, które pomogą Ci odblokować wszystkie osiągnięcia Palworld.

Koniecznie sprawdź także najlepszych kumpli dla początkujących, aby jak najszybciej dostać się do budynku bazowego, ponieważ przed odblokowaniem spawnowania będziesz musiał osiągnąć wystarczająco wysoki poziom.

Ale to nam wystarczy. Czytaj!

Jak wychowywać członków drużyny w Palworld

Jeśli chcesz pozyskać przyjaciół w Palworld, musisz wykonać następujące czynności:

 • Załóż gospodarstwo hodowlane
 • Umieść przyjaciela płci męskiej i żeńskiej na farmie hodowlanej
 • Zaopatrz farmę hodowlaną w ciasteczka i uważaj, aby ich nie zabrakło
 • Zaczekaj, aż licznik odrodzeń wzrośnie
 • Jeśli rozmnażanie się powiedzie, samica złoży jajo
 • Weź jajko i umieść je w inkubatorze

Jeśli wychowujesz przyjaciół tego samego typu, możesz wybrać tych z dodatkowymi statystykami, aby stali się lepszymi przyjaciółmi, lub tych z tymi samymi statystykami, aby je ulepszyć.

Lucky Pals (jak Shiny Pokémon) można również hodować, dzięki czemu możesz zaopatrzyć swoją bazę w najpotężniejszych przyjaciół z Palworld w historii.

Jeśli jesteś fanem wizualnej nauki, możesz zapoznać się z pomocnym przewodnikiem SiNKiLLeR na YouTube poniżej.

Jak zrobić ciasto w Palworld

Ciasto jest wymagane, aby koledzy uczestniczyli w edukacji i Aby to zrobić, musisz stworzyć garnek, który odblokowuje się na 17 poziomie.

Jego elementy są następujące:

 • dokładny – ×5
 • czerwone jagody –×8
 • mleko –×7
 • jajko –×8
 • Miód – ×2

Nie jesteśmy pewni, co jest takiego specjalnego w tym torcie, ale wydaje się, że jest to najpotężniejszy afrodyzjak znany Palsowi. Kim jesteśmy, żeby kwestionować logikę? W końcu piszemy o grach wideo, a nie o hodowli zwierząt.

READ  Opóźnienie na powierzchni pary wypycha system ręczny Valve z 2021 r.

Może tego właśnie brakowało Pokemonowi przez cały ten czas…

Hodowla różnych typów Palworld

Nie ograniczasz się tylko do hodowli przyjaciół tej samej płci, możesz odrzucić dowolnych dwóch przyjaciół przeciwnej płci na farmie hodowlanej i zobaczyć, z jakim typem przyjaciela zostaniesz.

Najlepiej się nad tym zastanowić, ponieważ w ten sposób możesz pozyskać jednych z najrzadszych i najpotężniejszych przyjaciół w grze.

Nie jesteśmy pewni, czy dzieło Karola Darwina dotyczące teorii ewolucji istnieje legalnie w Palworld, ale jesteśmy pewni, że spodoba mu się ta część gry — i będzie pracował w godzinach nadliczbowych, aby upiec jak najwięcej ciasta.

Jak zbudować farmę hodowlaną w Palworld

Aby stworzyć farmę hodowlaną w Palworld, Musisz osiągnąć poziom 19 i odblokować go za punkty technologii, a następnie zbudować go za pomocą 50 włókien, 20 kamieni i 100 drewna.

Po utworzeniu będziesz mógł wprowadzić wybranych znajomych i poczekać, aż będą zajęci.

Na prawo od płotu farmy hodowlanej znajduje się skrzynia, do której należy włożyć ciasto. Trzymaj go na górze, w przeciwnym razie licznik czasu odradzania się zatrzyma, a na jego końcu nie dostaniesz jajka.

Gdy znajdą się w środku, szczęśliwi i szczęśliwi, otrzymasz powiadomienie „Miłość rozkwita między dwojgiem przyjaciół”. Jak słodko…

Posłuchaj naszego podcastu One More Life i zapisz się do naszego biuletynu dotyczącego gier, aby uzyskać najnowsze informacje.

Szukasz czegoś do obejrzenia? Sprawdź nasz przewodnik telewizyjny lub przewodnik po transmisji strumieniowej.

Wypróbuj magazyn Radio Times już dziś i zdobądź 10 numerów za jedyne 10 GBP — zaprenumeruj teraz. Aby dowiedzieć się więcej o największych gwiazdach telewizji, posłuchaj podcastu The Radio Times.

READ  Bentley Bentayga Speed ​​to luksusowa maszyna z wrażeniem przestrzeni