Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wyłącznie: „Polscy fani sprawią, że będzie jeszcze lepiej” – kierowca F1 Robert Kubica nie może się doczekać, aż Polska GB

Kierowca F1 Robert Cubica nie będzie Czekaj na Speedway GB w Warszawie, Polska A miejscowy faworyt Patryk Dudek ma nadzieję wygrać przed emocjonującym tłumem.
Bartosz Zmarzlik rozpoczął sezon w wielkim stylu niesamowitym zwycięstwem w Grand Prix Chorwacji, a Kubika nie może się doczekać kolejnego emocjonującego wyścigu w sobotę Po obejrzeniu meczu kwalifikacyjnego w piątek. .

„To świetna impreza nie tylko dla polskich kolarzy, ale także dla mnie, żebym był częścią dużej imprezy” – powiedział w ekskluzywnym wywiadzie dla Eurosport Polska.

Żużlowy GPS

– Znowu to zrobił! – Thompson został zdyskwalifikowany w drugim wyścigu SGP

Godzinę temu

„Myślę, że z perspektywy korporacyjnej było to bardzo trudne, zwłaszcza po tym, co stało się z Covid-19.

– Nie zawiódł! – Zmarzlik na szczycie „rozbijającego okrążenia”

„Nie mogę się doczekać, aż te trybuny się zapełnią. Polscy kibice sprawią, że będzie tak wyjątkowy nie tylko dla kolarzy, ale dla wszystkich, którzy przyjadą na Grand Prix. Nie mogę się doczekać tak dobrych wrażeń.

„Oczywiście Bartosz Zmarzlik, jeden z faworytów, bardzo bym chciał, żeby wygrał, ale zobaczymy tu najlepszych kolarzy na świecie. Zwycięstwo nigdy nie jest łatwe i myślę, że na normalnym boisku lub torze są różnice techniczne w tym szczególnym środowisku.

„Zawsze był znak zapytania, ale Zmarzlik będzie na wyciągnięcie ręki. Nie mogę się doczekać bycia częścią tego programu i zapamiętam go do końca życia.

„To będzie niesamowite wydarzenie” – powiedział sąd w oczekiwaniu na GP Warszawy

Były polski zawodowy koszykarz Marcin Gordot również będzie zainteresowanym widzem i czeka na dobry występ Duńczyka Michaela Michelsona, którego zna osobiście.

– Wygląda świetnie, jestem tu po raz pierwszy. Nigdy nie widziałem żużla z 40, 50 czy 60 000 ludzi na stadionie. To będzie niesamowite wydarzenie. Mam nadzieję, że Polacy są na w pierwszej trójce” – powiedział Orlando Magic, Phoenix Sons, Washington Wizards i Los Angeles. Courtot, który grał w centrum NBA dla Angels Clippers, powiedział.

– Co jest dobre? – Matson i Smarslik dokonują wstępnej selekcji

„Nadal musisz pamiętać, że masz ludzi takich jak Thai Warfindon, wciąż walczy w lidze, ale nadal jest bardzo doświadczonym graczem.

„Mam nadzieję, że Bartholomew Smarslick zdominuje wszystko, ale chciałbym zobaczyć Michaela w pierwszej trójce, ponieważ znam go osobiście”.

Wyścig na żużlu 2022 będzie dostępny na żywo i bez rozgłosu Odkrycie + Z wyścigami na żywo w Eurosport 2.

Żużlowy GPS

„Źle wyglądający wypadek” – Dudek i Holder w dramatycznej katastrofie SGP

Godzinę temu

Żużlowy GPS

DIFO wydane na poparcie Ukrainy przed polskim SGP

Godzinę temu

READ  ERC ORLEN 77. Rajd Polski Punkty Przemawiające - FIA ERC