Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wypożyczalnia „szafki na miotły” w Auckland została wycofana po oczernianiu w mediach społecznościowych

Wypożyczalnia „szafki na miotły” w Auckland została wycofana po oczernianiu w mediach społecznościowych

Sypialnia wielkości „miotły do ​​szafy” Pas startowy został włączony do sieci po tym, jak twierdził, że jest zbyt mały, aby mógł być legalny, ale najemca twierdzi, że to tylko drzemka.
YHS Flatmates, zakwaterowanie w stylu pensjonatu w Ellerslie, OaklandKrytyka skierowana do Media społecznościowe z komentatorami porównującymi pokój do szafki lub celi więziennej.

Jeden skomentował: „Jak… w ogóle wychodzisz tymi drzwiami? Zanim się kołysze, prawdopodobnie dotyka końca łóżka”.

Sypialnia wielkości „schowka na miotły” w Auckland, wymieniona w Internecie, została wycofana po tym, jak twierdzi, że była zbyt mała, aby mogła być legalna, ale najemca twierdzi, że służyła tylko do drzemki. (pochować)

W ogłoszeniu reklamowano „w pełni umeblowany” pokój jednoosobowy za 180 USD tygodniowo: „Śpij spokojnie o każdej porze, to jest prawdziwy dom!” Powiedział.

W wykazie sfotografowano kilka sypialni, w tym dwa zdjęcia pokoju „schowka na miotły”, który został usunięty z wykazu po zadaniu pytań.

Przed jego usunięciem użytkownicy mediów społecznościowych sugerowali, że nieużywane złącze rurowe pod lustrem wskazywało, że pomieszczenie mogło kiedyś być toaletą.

Jeden z nich powiedział: „To jest problem z głodnymi pieniędzy właścicielami wynajmującymi pojedyncze pokoje zamiast całych domów. Staje się to niepokojącą obecnością w Auckland iw całym kraju”.

Sypialnia wielkości „schowka na miotły” w Auckland, wymieniona w Internecie, została wycofana po tym, jak twierdzi, że była zbyt mała, aby mogła być legalna, ale najemca twierdzi, że służyła tylko do drzemki. (pochować)

Inny twierdził, że zadzwonili do YHS, twierdząc, że pokój jest zbyt mały, aby był legalny.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi poprawy warunków mieszkaniowych i ustawą o zapewnieniu zdrowych domów, pokój musi mieć co najmniej sześć metrów kwadratowych i minimalną szerokość 1,8 metra.

Od tego czasu najmniejsze pokoje zostały usunięte z listy. Nadal pokazano kilka innych nieco większych pokoi.

Osoba, która zarejestrowała pokoje, która przedstawiła się jako David, powiedziała, że ​​YHS wynajmuje tylko pokoje z łóżkami typu queen-size i te pokoje są już zajęte.

Nalegał, aby nikt nie nocował w jednoosobowych pokojach.

„W Nowej Zelandii zawsze przestrzegamy prawa”.

YHS ogłosił wynajmowane zakwaterowanie jako „pięciogwiazdkowe”. Ma szybki internet, powiedział David, „wystarczająco dobry, by oglądać filmy 24 godziny na dobę”.

Powiedział, że większość mieszkańców mieszka tam od dawna, a ostatnio, kiedy wyprowadziły się trzy rodziny, pokoje szybko się zapełniły dzięki ogłoszeniu online.

Z akt wynika, że ​​nieruchomość przy 74 Michaels Street należała do Suxiang Gao. Są dyrektorami firmy Interlink Service Limited, która ma ten sam adres i jest zarejestrowana w Urzędzie Spółek jako „dom wypoczynkowy”.

W największym norweskim jeziorze znaleziono średniowieczny statek

Wcześniej założyli firmę o nazwie Asia Pacific Economic, Cultural and Educational Development Organization Limited.