Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wypożyczyć motocykl na Bali?  Urzędnicy przygotowują się do nałożenia na zagranicznych turystów wymogów dotyczących międzynarodowego prawa jazdy

Wypożyczyć motocykl na Bali? Urzędnicy przygotowują się do nałożenia na zagranicznych turystów wymogów dotyczących międzynarodowego prawa jazdy

Zagraniczni turyści odwiedzający Bali, uwaga: jeśli chcesz wypożyczyć motocykl podczas pobytu, będziesz potrzebować ważnego międzynarodowego prawa jazdy. Administracja wyspy twierdzi, że dąży do zwiększenia egzekwowania tej zasady w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zapobiegania niesfornym zachowaniom na drogach Wyspy Bogów.

Samsi Gunarta, szef Bali Transport Agency, powiedział, że środek ma na celu ograniczenie liczby zagranicznych turystów, którzy jeżdżą bez koszuli, bez kasku i lekkomyślnie. Miał na myśli kilka wirusowych filmów, które pokazują obcokrajowców naruszających przepisy ruchu drogowego i lekceważących lokalną kulturę.

„W wymiarze międzynarodowym [law]Ludzie mogą prowadzić pojazdy, ale muszą mieć prawo jazdy. To musi być zagwarantowane. Jeśli go nie mają [a driver’s license] Wtedy nie mogą [rent motorbikes]Samsi Powiedział dziś na marginesie konferencji w Nusa Dua.

Mamy problem polegający na tym, że wielu zagranicznych turystów nosi bikini tylko podczas jazdy i jazdy wypożyczonymi motocyklami, nie rozumiejąc, jak prowadzić. Nawet jeśli ten nawyk jest trudny do naprawienia, staramy się sobie z nim poradzić.

Zgodnie z indonezyjskim prawem drogowym jazda bez prawa jazdy jest przestępstwem zagrożonym karą do czterech miesięcy więzienia lub grzywną w wysokości 1 miliona rupii indonezyjskich (67,84 USD). Jednak Bali od dawna słynie z łagodnego podejścia do tej zasady, a organy ścigania generalnie przymykają oko na obcokrajowców wypożyczających motocykle bez licencji.

Gubernator Bali Wayan Koster trafił ostatnio na pierwsze strony gazet, kiedy ogłosił, że zagraniczni turyści otrzymają całkowity zakaz wypożyczania motocykli. Na razie okazało się to jednak tylko plotką, ponieważ władze wyspy nie opublikowały żadnych oficjalnych rozporządzeń w tej sprawie.

Samsi powiedział, że szczegółowe przepisy dotyczące obcokrajowców wynajmujących motocykle na Bali są nadal przedmiotem dyskusji, ponieważ rząd chce również usłyszeć od agencji, które wypożyczają motocykle turystom.

READ  Pierwsze rodziny ISIS przybywają do Sydney z obozu detencyjnego w Syrii

kokosy. co

„ Chcesz ukraść pieniądze! „”: Wytatuowany, bez koszuli amerykański brat przeciwstawia się gliniarzom z Bali po tym, jak został zawieszony za brak kasku.

Wideo bez koszuli, wytatuowanego Amerykanina kłócącego się z policjantami po tym, jak zatrzymali go wczoraj za to, że nie nosił kasku w Ubud, stało się wirusowe, ponieważ…

16 marca 2023 r

kokosy. co

„Jestem tu od 23 lat”: Australijka na Bali nie akceptuje zatrzymania przez policjanta drogowego za brak kasku (WIDEO)

Film przedstawiający białą kobietę kłócącą się z funkcjonariuszami policji drogowej na Bali po tym, jak została zatrzymana za to, że nie nosiła kasku, stał się wirusowy, a indonezyjscy internauci kręcili głowami…

10 marca 2023 r