Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wywiad z księciem Harrym Spearem: Jedno zdanie, które dowodzi, że książę Harry jeszcze tego nie rozumie

Trudno byłoby znaleźć kogoś, kto nie współczułby Meghan Markle, gdy jej ukochany tata został przyłapany na żenującym wyczynie paparazzi na kilka dni przed tym, jak miała przejść do ołtarza w 2018 roku.

Zamiast pozostać zakotwiczonym w przedmałżeńskiej błogości, z oczami całego świata, Meghan została upokorzona, gdy okazało się, że Thomasowi Markle Seniorowi zapłacono za pozowanie do serii żenujących zdjęć, na których przygotowuje się do królewskiego ślubu.

W następnych miesiącach i latach udzielał niezliczonych publicznych wywiadów, wahając się dziko między krytykowaniem swojej córki i jej męża a błaganiem ich o pojednanie.

Wielu z niedowierzaniem oglądało jego żenującą transmisję telewizyjną: Jak jakakolwiek zdrowa na umyśle osoba może uważać płatną publiczną transmisję swoich skarg za sposób na uzdrowienie zerwanego związku? Nic dziwnego, że najwyraźniej pracowali tylko nad tym, aby wyobcowanie między Thomasem i Meghan było trwałe.

Ponad cztery lata później, w naprawdę niesamowitej ironii: Książę Harry ma tylko Thomasa Markle, który ma własną rodzinę.

W poniedziałek książę Sussex (ponownie) wypowiedział się na temat trwającego sporu z rodziną królewską W rozmowie z brytyjskim dziennikarzem oraz stary przyjaciel, Tom Bradby z ITV, który twierdzi, że wciąż ma nadzieję na „pojednanie”.

A jako najsilniejszy jak dotąd znak, że nie zinternalizował własnej hipokryzji, porzucił ten całkowity fałsz, gdy zapytano go, czy myśli, że jego brat i ojciec przeczytają jego książkę:

„Naprawdę mam nadzieję, że to zrobią, ale nie sądzę, żeby to zrobili. A jeśli chodzi o ten wywiad, nie wiem, czy zamierzają to obejrzeć, czy nie – ale to, co mam im do powiedzenia, i to, co mają mi do powiedzenia, będzie prywatne i mam nadzieję, że tak będzie dalej. ”Droga”.

Reasumując: W wywiadzie dla wiadomości promującym jego odkrywcze wspomnienia o prywatnych rozmowach rodzinnych, Harry dał jasno do zrozumienia, że ​​oczekuje od nich, że będą prowadzić prywatne rozmowy z nim… prywatnie.

READ  Joe Biden i Boris Johnson aktualizują Kartę Atlantycką na swoim pierwszym oficjalnym spotkaniu

Wśród największych odkryć w dodatkowyktóry ma zostać wydany w środę w Australii, jest prawdopodobnie namacalnym dowodem na to, że Harry był głęboko nieszczęśliwy w „złotej klatce” swojego królewskiego życia przez wiele lat – przed debiutem Meghan w 2016 roku.

Z tego, co już przeczytaliśmy, jasne jest, że jego relacja, choć oczywiście subiektywna, zawiera wiele szczegółów na temat bólu, zranienia i późniejszej urazy członków jego rodziny i „firmy”.

Tylko Harry i osoby bezpośrednio zaangażowane wiedzą, co naprawdę wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami, i nikt inny nie ma prawa unieważniać jego uczuć związanych z tymi doświadczeniami.

Ale po całym tym czasie i po „bolesnym, ale uzdrawiającym” doświadczeniu tworzenia serialu dokumentalnego Netflix i wspomnień Meghan, Harry wciąż nie jest w stanie dokonać autorefleksji. Wydaje się, że nie rozumie, jak hipokryzją wydaje się realizowanie czeków kieszonkowych za publiczne wzywanie członków rodziny do „rozliczenia” i „pojednania”, po bezwstydnym ujawnieniu ich najbardziej wrażliwych i emocjonalnych chwil prywatnych.

Czy Harry, który przez całe życie sprzeciwiał się ingerencji prasy, zastanowił się, czy Charles pogrążył się w żałobie, kilka dni po śmierci ojca w kwietniu 2021 r., Pragnął jego desperackiej prośby Dla pokoju zstąpił na swoich dwóch synów na świat?

Czy zastanawiałeś się, czy Kate Chciała poznać szczegóły swoich emocji O jej ciąży i narodzinach trzeciego wspólnego dziecka?

Myślisz, że myślał o tym, czy William chciał, żeby świat się dowiedział Miał obrzezanego penisa?

Brak dyskrecji w imieniu mimowolnej obsady drugoplanowej The Harry Show w tym tygodniu sugeruje, że mógł nie być zainteresowany.

Ale po obejrzeniu, jak książę Sussex, bez cienia ironii czy samoświadomości, mówi Tomowi Bradby’emu, że zasługuje na prawo do prywatności, którego odmówił swojej rodzinie, odpowiedź jest teraz jasna: po prostu nie. zdobyć.

READ  Zdjęcia satelitarne pokazują skutki nalotów na ukraińskie lotnisko po inwazji Rosji

A to wiele mówi tym z jego najbliższego otoczenia, do których zwraca się w dzisiejszych czasach po radę.

Przeczytaj powiązane tematy:Książę Harry