Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

X wyznacza miejsce z Xbox Cloud Gaming

Jako ktoś, kto wcześniej spędził trochę czasu w podróży przed COVID, pomysł na możliwość grania na Xbox w podróży był świetnym pomysłem, kiedy po raz pierwszy o tym usłyszałem.

W poczekalniach na lotniskach, w pokojach hotelowych i podczas przerw w ciągu dnia granie w gry, które zawsze uwielbiałem, było świetnym sposobem na zabicie czasu. Gry mobilne były w porządku, ale nic nie przebije przypomnienia moim kolegom z klasy, kim są Energia Król lub zjedz obiad z kurczakiem? pubg.

Ostatnie dwa lata mogły być inne, ale dostęp do konsoli Xbox wciąż jest wyzwaniem – zwłaszcza, że ​​zawsze jest trochę walki o to, kto może korzystać z telewizora z każdym w domu! Telefon mam zawsze przy sobie, więc używam że to Ekran to idealne rozwiązanie…

Dzięki Xbox Cloud Gaming (Beta), uruchomionej dziś w Australii, możesz to zrobić. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić sobie przerwę w pobliskim parku, zagrać w wolnym pokoju bez telewizora, czy nawet na wyprawie na kemping – graj w najnowsze gry na konsolę Xbox na kompatybilnym telefonie, tablecie lub laptopie, gdziekolwiek masz szybkie połączenie internetowe. Nie jest wymagany kontroler.

W dniu premiery dostępnych jest ponad 100 niesamowitych gier na konsolę Xbox, w tym polubienia Forza Horyzont 4I Halo: kolekcja Master Chief I Los 2. Co najlepsze, Xbox Cloud Gaming jest częścią subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, więc jeśli masz już konto, dobrym pomysłem jest rozpoczęcie gry bez dodatkowych kosztów.

Pomyśl o tym jak o najlepszej subskrypcji gier. Dostajesz całą bibliotekę gier, w które możesz grać od razu na wszystkich swoich urządzeniach, gdziekolwiek masz połączenie z Internetem. Bez pobierania gier, bez pobierania aktualizacji, możesz po prostu zanurkować i grać – a zapisane dane są synchronizowane na Twoim koncie, dzięki czemu możesz śledzić, gdzie ostatnio grałeś. Również długo oczekiwane gry, takie jak Forza Horyzont 5 I nieskończona aura Będzie dostępna w chmurze dla osób z subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate (którą teraz oferujemy).

READ  Horizon Forbidden West oferuje tryb 60 klatek na sekundę – ale tylko na PS5

X wskazuje miejsce

Aby w pełni wykorzystać Xbox Cloud Gaming i uczcić jej premierę w Australii, Dajemy również 10 australijskim graczom szansę na wygranie niesamowitego pakietu Aby ulepszyć swoją grę, szukając wirtualnego skarbu.

Nazywamy to X Marks the Spot i cóż, dokładnie tak brzmi. Założyliśmy nasze chowające się czapki i ukryliśmy 10 pakietów gier w chmurze w wirtualnych lokalizacjach w Internecie.

Oto podpowiedź: każda lokalizacja została wybrana ze względu na znaczenie dla Telstry lub Xboksa. Pierwsza osoba, która znajdzie każdą wirtualną lokalizację, wygra pakiet nagród.

Pakiety nagród? Pięciu zwycięzców otrzyma epicki telefon Samsung Galaxy S21 5G, który zabierze Twoje gry wszędzie, kontroler do gier Razer Kishi oraz 12-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, która obejmuje dostęp do Xbox Cloud Gaming.

Pięciu innych zwycięzców odblokuje konsolę Xbox Series S, konsolę do gier Razer Kishi na telefon komórkowy oraz 12-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, która oczywiście obejmuje dostęp do Xbox Cloud Gaming. Więc zacznij łowić ryby.

Sprawdź tutaj na 12:00 czasu EST w piątek 1 października A my udostępnimy listę przewodników – resztę należy do Ciebie!

Wszystkie warunki tego konkursu można znaleźć tutaj.

Mecz stworzony w raju dla graczy

5G jest idealnym rozwiązaniem dla gier Xbox Cloud, ponieważ zapewnia niskie opóźnienia, dużą pojemność i wysokie prędkości wymagane do doskonałych wrażeń podczas grania na zewnątrz. Pokrycie 5G od Telstra teraz Ponad 75 procent populacji Australii – Największy ze wszystkich przewoźników – z ponad 3200 przedmieściami i ponad 240 miastami i miasteczkami w całym kraju. Tak więc nie tylko w głównych CBDch gracze Telstra mogą czerpać korzyści z 5G i tam, gdzie 5G nie jest jeszcze dostępne, przejdą na 3G/4G.

Aby czerpać korzyści z 5G, gracze Telstra będą potrzebować urządzenia kompatybilnego z 5G i planu mobilnego z dostępem do sieci 5G.

READ  Praca Marka Zuckerberga w Metaverse wygląda boleśnie

Jako wyłączny partner komunikacyjny Xbox Cloud Gaming, pracowaliśmy również nad ulepszeniem naszych sieci, aby zapewnić graczom Telstra jak najlepsze wrażenia w domu i poza nim. Nowi klienci Telstra kwalifikujący się do Xbox Game Pass Ultimate od Telstra mogą otrzymać naszą pierwszą miesięczną subskrypcję (zwykle 15,95 USD miesięcznie), która daje im dostęp do Xbox Cloud Gaming, a także ponad 100 wysokiej jakości konsol i gier komputerowych. Obecni klienci Telstra Xbox All Access będą również mogli uzyskać dostęp do usługi Xbox Cloud Gaming od jutra w ramach dołączonej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

W domu, jeśli grasz przez Wi-Fi, oferujemy również Optymalizator gier w naszych inteligentnych modemach nbn, abyś mógł ścigać się po ulicach Forza Horyzont 5 Już 4 listopada kwalifikujący się klienci Telstra mogą otrzymać pierwszy miesiąc za darmo.

za pomocą
Nathan Gumley

Zarządzający połączonym domem i rozrywką — Telstra

Nathan kieruje zespołami skoncentrowanymi na opracowywaniu nowych i innowacyjnych produktów w firmie Telstra, w tym do gier, Smart Modem, Telstra TV, WiFi-Booster i innych. Przed dołączeniem do Telstra Nathan pełnił szereg ról związanych z produktami i strategią w Europie i Australii w zakresie telekomunikacji, oprogramowania i sprzętu.