Z polską starannością dąb jest wyższy niż góra

Walia – Nic poza linią boczną nie wygląda na rywalizację, ale sposób, w jaki we wtorek walczył z Polską i Oak Hill w lesie.

Mecz nie zawsze był ładny, ale rywale spoza konferencji ciężko walczyli ze sobą przez 32 minuty, po czym goście przyjezdni wygrali w koszykówkę 44-40 chłopców.

„Twardość w całym tekście” – powiedział polski junior Hunter Gibson. „Cała ciężka praca, którą wykonujemy każdego dnia, to ciężka praca, gra, gra. Robimy to przez całą grę”.

Gibson zdobył 17 punktów w meczu, w tym za 3 punkty i 1 punkt przed końcem, dając Rycerzom prowadzenie 44-38. Polska miał tylko ośmiu zawodników i siedmiu mężczyzn dzięki Covit-19, więc grał w każdej minucie meczu. Regulatory Varsity tylko do uruchamiania

– Cieszę się, że zagraliśmy dzisiaj, ponieważ wszyscy byli wczoraj zestresowani i wszyscy dzwonili. Będziemy mieć wystarczająco dużo facetów, za których będziemy tęsknić, próbując wszystko rozgryźć – powiedział trener Polski Tyler Tracy.

Rycerze rozpoczęli świetny start, gdy Gibson i Isaiah Hill (14 punktów) zdobyli po 3 sekundy w pierwszej kwarcie, dając Polsce prowadzenie 10-2. Raiders (3-2) odpowiedzieli, dobierając 12-8 po kwarcie, a następnie utrzymując go blisko przed objęciem pierwszego prowadzenia w trzeciej kwarcie.

„To było jak rywalizacja” – powiedział Tom Smith, trener Oak Hill. „Pasowaliśmy bardzo dobrze. Uderzyli 3s. Zaczęliśmy bronić wszystkiego, a kiedy zdecydowaliśmy się bronić, zmieniło się to w bitwę. Walczyli przez kilka 3 sekundy. Ale chłopaki walczyli całą noc. Więc to ciężka strata, ja Trochę mi przykro, że tak zrobili. Wiem, ale wrócimy jutro i jesteśmy na nie gotowi (do przeglądu) w czwartek ”.

Najeźdźcy chcą wykorzystać swoją grę zmianową, ale nie zadziałała ona przez większość wtorkowego meczu, głównie według Smitha, z powodu chybienia i rotacji. Na początku drugiej kwarty Jackson Arber miał pierwsze punkty konwersji zespołu, a następnie Ramon Spearman zmienił przechwyt w system, który zmniejszył deficyt Oak Hill do 15-12. Jednak było to dla znaków zmiany w tym okresie.

READ  Nowe głosy w mieście. Udział uchodźców w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu i Lublinie: mechanizmy, najlepsze praktyki i rekomendacje - Polska

„Jest kilka rzeczy, z których możesz być dumny. Są to na tablicach, obroty i zmiana d” – powiedział Tracy. „Jeśli potrafisz się nimi zaopiekować, będziesz w tym każdej nocy.”

Obrona Oak Hill zacieśniła się przed rozpoczęciem drugiej połowy, a kradzież i zwolnienie Spearmana oraz rzut wolny z trzema punktami dały Raidersowi prowadzenie 23-22. Minutę później strzał z drugiej szansy zwiększył prowadzenie do 25-22, a Gibson kradł i strzelał tylko po to, by odzyskać go na Hill 3.

Drużyny zmieniały się w tę i z powrotem w pozostałej części kwartału, a Polska jest czwarta z przewagą 30-29. 53 sekundy przed końcową klatką kosz Gavina Rawstr gavena dał Raidersom ostatnie prowadzenie, a wpadka Joe Ringutte’a dała Polsce dobrą przewagę.

Rostron zrobił swoją część, aby utrzymać Oak Hill na tym polu, zdobywając osiem z 12 najlepszych punktów swojej drużyny na czwartym miejscu.

„Wtedy po prostu zwróciliśmy na to uwagę. Wie, kiedy robi to, co musi, jest świetnym graczem ”- powiedział Smith. „Próbuje zaangażować cały zespół. Jeśli tak nie jest, bierze to na siebie”.

Tracy był chwalony za obronę obwodnicy na Rawstron. Najlepszy strzelec Rycerzy od zeszłego roku i wszystkie selekcje konferencyjne nie oddały ani jednego strzału, dopóki nie awansował do czwartego startu, ale Tracy powiedział, że zespół Ringwet zrobił wiele rzeczy, aby pomóc wygrać. Skończył z pięcioma punktami.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail do konta wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetowania.