Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zabawna, ale „niegrzeczna” lekcja pilatesu, która sprawiła, że ​​poczułem ból

Zabawna, ale „niegrzeczna” lekcja pilatesu, która sprawiła, że ​​poczułem ból

Bernadette Fahey przyprawia cię o dreszcze. I śmiać się też

Daj serii redakcyjnej wielką, spoconą, piątkę, Class in Review. To tutaj zespół redakcyjny Body + Soul wystawia swoje ciała na linii (dosłownie), aby przejrzeć najnowsze, najlepsze, najdziwniejsze i najbardziej innowacyjne australijskie treningi.

Wejście na zajęcia Body by Berner jest jak żadne inne zajęcia Pilates, na jakie kiedykolwiek uczęszczałem. Zamiast nieruchomości komercyjnej przy głównej ulicy, jest to prosta prywatna rezydencja w cichym rozlewisku malowniczej nadmorskiej dzielnicy Tamarama. Zamiast stalowych szafek jest wspaniała ceramika, a zamiast przyjaznego systemu zameldowania na iPadzie jest czarująca Bernadette Fahey, która z uśmiechem odpoczywa przy kuchennym stole.

Pilates jest zdecydowanie „chwilą”, wspierany przez niezliczonych Australijczyków, którzy odkrywają korzyści płynące z wieloletniej praktyki podczas blokady. Wyszukiwanie pilates w Internecie ponad dwukrotnie Między marcem 2018 a styczniem 2023 interdyscyplinarne platformy fitness, takie jak Mind Body Life i ClassPass, regularnie informują, że pilates jest jednym z najbardziej pożądanych rodzajów zajęć.

Jak to, co widzisz? Zapisz się do naszej strony biuletyn bodyandsoul.com.au Więcej takich historii.

Jak wielu z nas, Fahey, która dorastała w Sydney, zwróciła się ku pilatesowi podczas kwarantanny, trenując w uznanym na całym świecie instytucie. Gwiazda Polarna szkoła. Pandemia była dla niej katalizatorem do 180-krotnej zmiany w jej życiu; Zmieniając swój szybki tryb życia na PR-exec w Nowym Jorku dla równowagi, teraz prowadzi (głównie) własne studio Pilates w swoim domu przy plaży – który, na szczęście dla jej klientów, ma jeden z najbardziej godnych pozazdroszczenia widoków na plażę w Sydney .

Styl nauczania Fahey kładzie nacisk na bern – bycie intencjonalnym. Pomyśl mniej o skakaniu i choreografii inspirowanej HIIT, a więcej czasu spędzonego na izolowaniu i wzmacnianiu mięśni – jednak większość zajęć nadal mieści się w stosunkowo tradycyjnych ramach Pilates.

READ  Zdobądź 32 GB pamięci RAM TeamGroup T-Force Delta DDR5 za 208 USD po podwójnej zniżce

Widok jest trudny do zignorowania. Zdjęcie w załączeniu

Fahey mówi, że trwają prace nad większym studiem, zlokalizowanym w Bondi, gdzie jej ładne, ale niezbyt duże mieszkanie jest często wypełnione po brzegi klientami. Nowa przestrzeń, jak twierdzi, będzie odzwierciedlać jej pewną wewnętrzną estetykę – unikając wszechobecnego beżu na beżu, który przybiera tak wiele nowoczesnych studiów Pilates.

Różnica tkwi w naukach i aluzjach Fahey, które łączą historie z banku zabawnych, ale samoświadomych osobistych przygód Fahey z niezachwianym skupieniem się na wyglądzie (jest mniej atrakcyjny, niż się wydaje) i usamodzielnieniu kobiet. Jej zajęcia nie zawsze są klasyfikowane jako G, ale zabawne, a czasem bezczelne osobiste anegdoty sprawiają, że czujesz się, jakbyś spędzał czas z zabawnym przyjacielem, a nie ćwiczącym wewnętrzne uda w swoim życiu.

Nauki Fahey nadal skupiają się na sile… z uśmiechem. Zdjęcie w załączeniu

Podział B + S:

Przyjść do … „Berno” – poczujesz, jak Twoje mięśnie są zaangażowane i zmęczone jak nikt inny na zajęciach Pilates.

wyjść z… uśmiech. A może jakaś wewnętrzna inspiracja.

Koniecznie zabierz ze sobą… Pewność siebie (i Twoje najbardziej stylowe ubrania na siłownię). Zajęcia Fahey są często wypełnione najmilszymi ludźmi ze wschodnich przedmieść Sydney.

Idealny dla: Kiedy chcesz wzmocnić i rozszerzyć korzyści płynące z pilatesu, ale dostarczane z humorem i wyznaczaniem celów.

Współczynnik trudności: Możesz wziąć to tak łatwo lub tak, jak chcesz, Fahey dostosowuje swoje zajęcia do poziomu umiejętności swoich klientów, ale po tym, jak genialnie (i być może ze smutkiem) powiedziałem jej, że „uwielbiam wyzwania”, naprawdę wystawiła mnie na próbę. w najlepszy sposób.

Gdzie: Tamarama, Sydney. Ale wirtualne lekcje Wraz z Fahey studio Bondi Beach jest w drodze.

to kosztuje: Od 50 $ za klasę

Komunikacja: ciało Bernera

Należy pamiętać, że autorzy Body + Soul mogą być utalentowanymi uczestnikami zajęć lub ćwiczeń, ale recenzje są zawsze bezstronną opinią autora i są wolne od wpływów komercyjnych.