Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Załamanie” Jason Bateman w rozmowie z Matthew McConaugheyem

„Załamanie” Jason Bateman w rozmowie z Matthew McConaugheyem

Jason Bateman nie mógł powstrzymać się od wpadnięcia w „gorący bałagan” na oczach Matthew McConaugheya podczas nieudanej próby wspólnego nagrania odcinka podcastu.

the Ozark Aktor, który jest współgospodarzem jego cotygodniowego programu Bezmyślny Podcast Razem z Willem Arnettem i Seanem Hayesem wspominają moment, w którym dwa lata temu zwyciężyły emocje.

W poniedziałkowym odcinku Arnett postanowił wybrać się w podróż we wspomnieniach, aby opowiedzieć słuchaczom o tym, jak dwa lata temu Bateman przeżył „całkowite załamanie” z powodu problemów technicznych podczas nagrywania podcastu.

„To nie jest jeden z momentów, w których jestem najbardziej dumny”. Zatrzymany rozwój Aktor przyznał się po tym, jak Arnett opowiedział słuchaczom o przeżyciu, co zmusiło całą trójkę do przełożenia rozmowy ze zdobywcą Oscara.

Następnie Arnett odtworzył nagranie dźwiękowe reakcji Batemana na problemy techniczne, co skłoniło Batemana do błagania: „O nie, proszę, nie odtwarzaj tego”.

Na nagraniu słychać, jak ktoś mówi, że Pittman miał problemy z komputerem.

„Nie widzę tego w nagraniu, więc anulujmy to” – mówi Bateman. „Przełóżmy to spotkanie. Jestem w kompletnym bałaganie.”

Po usłyszeniu kapitulacji Batemana McConaughey wybuchnął śmiechem, co najwyraźniej rozgniewało Batemana.

„Kto to jest? Świetnie, to bardzo pomocne” – mówi Bateman w nagraniu, nie wiedząc, że tajemniczym gościem jest McConaughey.

„Pozwólcie, że opowiem wam, co słyszałem tutaj w ciągu ostatnich trzydziestu minut” Klub Kupców w Dallas – mówi aktor, zanim odtworzy załamanie techniczne Batemana.

„Musimy tu zrestartować” – zażartował McConaughey. „Jego iPad został sklonowany, a następnie wyczyszczony tuż przed tym, jak pies na niego nasikał, więc muszę go uruchomić ponownie”.

Pomimo początkowego niepowodzenia trio w końcu mogło spotkać się z McConaugheyem w poniedziałkowym odcinku, podczas którego omawiali nową książkę aktora dla dzieci pt. Właśnie dlatego.

W innym miejscu odcinka McConaughey wyjawił, dlaczego zdecydował się zrezygnować z unikania paparazzi.

READ  Słoń: Kamil Krauseki rozwija swoją produkcję filmową w „LGBT Free Zone” w Polsce

Wyjaśniając, że starał się być bardziej tajemniczy „przez bardzo krótki okres czasu”. Jak stracić faceta w 10 dni Gwiazda stwierdziła, że ​​stało się to dla niej obowiązkiem.

„Pomyślałem: «Bzdura, to za dużo pracy»” – zażartował.

„Słuchaj, to znaczy, że nadal mam ograniczenia w tym, czym się dzielę. Mój umysł szybciej zauważa, co wychodzi z moich ust — och, mogę teraz powiedzieć coś, co wiem, że będzie pogrubione, a gdy to nastąpi, z ust, łapię się i idę: Pozwól, że się zgodzę, jeśli chodzi o te włosy” – powiedział McConaughey. „A teraz dotarcie do tego zajęło lata”.

Ta historia pierwotnie pojawiła się w Strona szósta Został on tutaj ponownie opublikowany za zgodą