Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Założycielka australijskiej firmy Exoticathletica, Leilani Chandler, zarobiła 7 milionów dolarów z 49,99 dolarów

Projektant odzieży sportowej ma 7 milionów dolarów, aby nie nosić stanika od trzech lat – i nie jest sama

  • Leilani Chandler jest założycielką australijskiej marki odzieży sportowej Exoticathletica
  • Jej najlepiej sprzedającym się projektem jest krótki top za 49,99 USD, który może służyć jako stanik
  • Ponad 140 000 kobiet kupiło bluzkę między kwietniem 2020 a kwietniem 2021
  • Jest sprzedawany za każdym razem, gdy jest uzupełniany, a Chandler zarobił 7 milionów dolarów
  • Rozmiary wahają się od 4 do 26 zgodnie z ogólnym pozytywnym duchem marki brand

Australijski projektant mody zarobił 7 milionów dolarów w ciągu jednego roku na super wygodnym topie, świętując trzy lata noszenia tego stylu zamiast stanika.

Leilani Chandler, lat 40, z Noosa w stanie Queensland, założyła swoją internetową markę sportową Exoticathletica, która specjalizuje się w odważnie drukowanych, jaskrawych kolorach odzieży sportowej dla kobiet o różnych kształtach i rozmiarach.

W ciągu ostatnich siedmiu lat zawsze był to najlepiej sprzedający się bezprzewodowy model za 49,99 dolarów, który tysiące kobiet — w tym sama pani Chandler — nosiło zamiast tradycyjnych biustonoszy.

Ponad 140 000 klientów kupiło najlepsze produkty online między kwietniem 2020 r. a kwietniem 2021 r., wynika z danych finansowych marki – oszałamiający 458 procentowy wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem jest prawdopodobnie spowodowany zamknięciem świadomości, że najważniejsza jest wygoda.

Biustonosz za 7 milionów dolarów: ten krótki top za 49,99 dolarów od australijskiej marki odzieży sportowej Exoticathletica zarobił 7 milionów dolarów projektantce Leilani Chandler w ciągu jednego roku

Top, sprzedawany w większości kolorów za każdym razem, gdy jest uzupełniany, obiecuje złapać dziewczyny bez kłopotów z niewygodnymi drutami lub splątanymi paskami.

Zaprojektowany do noszenia na co dzień, jest podszyty grubymi warstwami materiału kompresyjnego, który zapewnia wsparcie, zamiast fiszbin i piankowych miseczek, które zwykle występują w stanikach sportowych i topach.

Materiał rzeźbi kształty ciała, aby utrzymać je na miejscu, niezależnie od tego, czy robisz zakupy, chodzisz po bieżni, ćwiczysz pilates, czy idziesz na randkę.

Powierzchnie są dostępne w kolorach tęczy i nadrukach w rozmiarach od 4 do 26, zgodnie z ogólnym etosem pozytywnego nastawienia do ciała.

Dostępna w kolorach tęczy i z zachwycającymi nadrukami, górna część (na zdjęciu) jest podszyta grubymi warstwami materiału kompresyjnego, który zapewnia wsparcie zamiast fiszbin i piankowych miseczek, które zwykle występują w stanikach i topach sportowych

Dostępna w kolorach tęczy i z zachwycającymi nadrukami, górna część (na zdjęciu) jest podszyta grubymi warstwami materiału kompresyjnego, który zapewnia wsparcie zamiast fiszbin i piankowych miseczek, które zwykle występują w stanikach i topach sportowych

Na nasyconym rynku przepełnionym konkurencją Chandler uważa, że ​​jej projekt wyróżnia się, ponieważ „tak naprawdę nie wygląda jak stanik”.

Podczas gdy podobne, skoncentrowane na wygodzie style są dostępne w australijskich markach, takich jak Boody i Le Buns, jej styl jest bardziej uniwersalny, ponieważ można go nosić samodzielnie jako top z dżinsami lub joggerami.

Możesz go nosić jako odzież wierzchnią, jeśli chcesz. Może to być wszystko, od modnego ubrania po sportową koszulę, a nawet strój kąpielowy” – powiedziała Chandler dla Daily Mail Australia.

Powiedziała, że ​​klienci często kupują top w więcej niż jednym kolorze, wraz z dopasowanymi legginsami za 64,99 USD i sukienką za 69,99 USD z najlepiej sprzedającym się przyciętym paskiem wszytym w podszewkę.

Marka zyskała publiczność 85 600 obserwujących na Instagramie, a fani nieustannie zapełniają konto entuzjastycznymi komentarzami.

Grube warstwy materiału kompresyjnego zapewniają stabilność niezależnie od tego, czy robisz zakupy, chodzisz po bieżni, trenujesz reformator Pilates (na zdjęciu) czy wybierasz się na randkę

Grube warstwy materiału kompresyjnego zapewniają stabilność niezależnie od tego, czy robisz zakupy, chodzisz po bieżni, trenujesz reformator Pilates (na zdjęciu) czy wybierasz się na randkę

Jedna z kobiet napisała: „Jedyne, co mogę nosić, aby podtrzymać moje piersi, które nie pogarsza moich promiennych piersi”.

Inny dodał: „Czy uważasz, że„ kupowanie ubrań od Exoticathletica ”jest wystarczającym powodem, aby uzyskać kredyt bankowy?”

Inni błagają o uzupełnienie swoich ulubionych kolorów.

Jedna kobieta napisała: „Proszę, przynieś czarną z powrotem”.