Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zarzuty w związku z domniemanym pchnięciem nożem w autobusie

Zarzuty w związku z domniemanym pchnięciem nożem w autobusie

Nastolatek został oskarżony o rzekome zadźganie innego nastolatka w autobusie w godzinach szczytu.

Pracownik sklepu z butelkami zmarł po tym, jak został dźgnięty nożem w sklepie monopolowym w Darwin. Około 21:00 w niedzielę wieczorem na lotnisku Tavern Airport zginął 19-letni mężczyzna. Jeden z klientów rzekomo wielokrotnie dźgnął właściciela sklepu z butelkami po tym, jak odmówiono mu obsługi. Policja Okręgu Północnego wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że ​​w związku z tym incydentem aresztowała 19-letniego mężczyznę.

Victoria Police twierdzi, że 18-latek dźgnął nożem 16-letniego chłopca na pokładzie autobusu jadącego Williamsons Road, Templestowe w północno-wschodnim Melbourne 16 marca.

Rzekomo uciekł z miejsca zdarzenia, podczas gdy 16-latek wysiadł z autobusu przed wyjazdem

Z poważnymi obrażeniami został przewieziony do Royal Melbourne Hospital. Od tego czasu jest zwolniony.

16-latek został znaleziony krwawiący z ran kłutych wzdłuż Fitzsimmons Street i został zabrany do Royal Melbourne Hospital z poważnymi obrażeniami. Zdjęcie: NCA NewsWire/Brendan Beckett

18-latek, również z Preston, został oskarżony o umyślne spowodowanie ciężkich obrażeń.

Został zatrzymany, by w piątek stawić się w sądzie magistrackim w Melbourne.

W międzyczasie mężczyzna został pchnięty nożem podczas bójki w niepowiązanym incydencie z nożem w CBD w Melbourne w środę.

Służby ratunkowe zostały wezwane na Bourke Street około godziny 15:35. Mężczyzna z niezagrażającymi życiu obrażeniami został przewieziony do szpitala.

READ  Wiceprezes Wells Fargo, Shankar Mishra, został zwolniony za rzekome oddanie moczu kobiecie podczas lotu Air India.