Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zawór otwiera centra naprawy powierzchni parowych

Zawór otwiera centra naprawy powierzchni parowych

Firma Valve udostępniła swoje centra napraw Steam Deck online.

„Jeśli napotkasz problem i będziesz musiał wysłać swój Steam Deck do naprawy lub wymiany, urządzenia zostaną teraz przewiezione do jednego z naszych centrów naprawczych” – powiedziała firma. Mówi. Na miejscu nasz zespół zdiagnozuje urządzenie, w razie potrzeby naprawi je, a następnie naładuje naprawioną jednostkę z powrotem.

Valve twierdzi, że naprawy objęte gwarancją Steam Deck będą oferowane konsumentowi bezpłatnie. Firma twierdzi, że problemy nieobjęte gwarancją sprzętową nadal można naprawiać w tych centrach, ale oczekuje się, że ludzie zapłacą za te poprawki Steam Deck.

„Ta usługa naprawy pogwarancyjnej jest całkowicie opcjonalna i jeśli wolisz, możesz poprosić o zwrot urządzenia” — mówi Valve. W ten sposób właściciele Steam Deck mogą spróbować samodzielnie naprawić problemy, skontaktować się z innymi technikami lub wysłać urządzenie do centrum naprawczego w późniejszym czasie.

Możliwość wysyłania poprawek Steam Deck powinna przynieść pewną ulgę osobom, które otrzymały swoje urządzenia, ale nie czują się komfortowo przy korzystaniu z zestawów iFixit do samodzielnego rozwiązywania problemów. (Zwłaszcza, że ​​nowe zamówienia są nadal niedostępne co najmniej do ostatniego kwartału 2022 r.)

„Cieszymy się, że możemy uruchomić tę usługę — większość ludzi nigdy nie będzie musiała z niej korzystać, ale dla tych, którzy to robią, chcemy mieć pewność, że się nimi zajmiesz” — mówi Valve. Jedyne, co muszą zrobić właściciele Steam Deck, to skontaktować się z obsługą techniczną firmy przez parowy.

READ  Need for Speed ​​​​nieskrępowany ściga te podziemne uczucia dzięki nowemu, dzielącemu wyglądowi