Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zdrowe nawyki, które ci eksperci będą stosować w 2024 r

Zdrowe nawyki, które ci eksperci będą stosować w 2024 r

Mantra motywacji: Myślę, że każdy powinien taki mieć. Moje brzmi: „Muszę czuć się nieswojo, żeby czuć się komfortowo. Zostanę nagrodzony. Zrób to”.

Bądź pozytywny: Wszyscy wypadamy z równowagi lub mamy gorsze dni. Przypomnę sobie dobre chwile i dynamikę, którą zbudowałem, i nagrodzę się po zakończeniu sesji. Tworzy to pozytywne skojarzenia wspierające przekształcanie tych zmian w nawyki na całe życie.

Spraw, żeby było zabawnie: Osobiście bardzo chciałbym dołączyć do lokalnego BFT w mieście w którym mieszkam. Społeczność wokół treningu sprawia radość i często sprawia, że ​​ludzie wracają do studia fitness.

Shanna Kennedy: Celebruj małe rzeczy

Mistrz life coacha, współzałożyciel Human Elevation i współautor książki POZIOM W GÓRĘ: Uwolnij swój niezwykły potencjał

Shanną Kennedy

Moje hasło przewodnie na rok 2024 to „powstańcie”. Chodzi o opanowanie umiejętności wdzięczności i codziennego celebrowania. Żyjąc z pozostałościami syndromu chronicznego zmęczenia przez 20 lat, zdrowie i skupienie się na tym, co idzie dobrze, pozostaje moją główną umiejętnością.

Oprah Winfrey mówi: „Im bardziej celebrujesz swoje życie, tym bardziej je celebrujesz” i dopóki nie zaczęłam tego praktykować, nie do końca rozumiałam. Ty i Twoje życie warto celebrować, a jak to mówią, wyścig wygrywa powoli i systematycznie.

Często przeoczam drobne osiągnięcia, dlatego w 2024 roku naprawdę chcę skupić się na tej umiejętności. Jesteśmy biologicznie zaprogramowani, aby skupiać się na tym, co negatywne, i świętując nasze małe zwycięstwa, zaczynamy przeprogramowywać mózg, aby rozpoznawał postęp, jaki robimy.

Jako life coach wielu sportowców widziałem na własne oczy znaczenie tego zagadnienia. Oglądaj dowolne wydarzenie sportowe na całym świecie, a zobaczysz sportowców świętujących: taniec zwycięstwa, uderzenie pięścią, uścisk, przybicie piątki. To nawyk, który może poprawić nasze zdrowie i sposób, w jaki doświadczamy życia.

W naszej nowej książce pt. podnieść, Były dyrektor generalny Sportsgirl, Colin Callander i ja badamy wpływ ustalania nawyków na rozpoczęcie, zatrzymanie lub utrzymanie zmian transformacyjnych. Świętowanie to ostatni nawyk, na którym się skupiamy. Dodaje energii i pewności siebie, motywuje do pozostania na właściwej drodze i sprawia, że ​​podróż do celów staje się przyjemniejsza.

READ  Camilla otrzyma tytuł królowej, gdy książę Karol zostanie królem

Ed „Fast Ed” Halmagy: Dowiedz się, jak oswoić się ze strachem

Prezenter telewizyjny, szef kuchni i współpracownik australijskiej i nowozelandzkiej grupy ds. badań nad rakiem układu moczowo-płciowego i prostaty Książka kucharska bezwstydnego jedzenia

Eda Halmagy’ego

Eda Halmagy’ego

„Jedyną rzeczą, której musimy się bać, jest sam strach” – powiedział z podium w 1932 r. były prezydent USA Franklin Delano Roosevelt. Była to jego pierwsza inauguracja i starał się zainspirować swój naród do wyjścia z Wielkiego Kryzysu. Ostatecznie udało się, choć pewnym kosztem, i pokazało, że wyraźne przywództwo i wartości mają znaczenie, przynajmniej w pewnym stopniu.

pobierać

Dużo o tym myślę, bo ogarnia mnie strach. Dla mnie, prawdopodobnie bardziej niż większości ludzi, mam szalony, regularny harmonogram.

Strach przed porażką, strach przed sukcesem, strach przed zaangażowaniem, strach przed stratą, strach przed odnową, strach przed uwięzieniem tam, gdzie jestem. Tak, sprzeczności zawarte w tym obrazie niepokoju powinny się wzajemnie znosić, ale tak się nie dzieje – to miałoby zbyt duży sens.

Mój niepokój i strach wynikają częściowo z faktu, że cierpię na chorobę afektywną dwubiegunową. Jest to stan, który przez długi czas starałem się ukrywać i zaprzeczać, ale w końcu zdałem sobie sprawę, że mówienie o tym może ułatwić innym życie. Druga część to moje oczekiwania wobec siebie i niechęć do rezygnacji ze steru. Brak kontroli to rzeczywiście gorzka filiżanka herbaty.

Więc mój nawyk? Cóż, to nauka akceptowania strachu jako nieuniknionej części bycia człowiekiem – a przynajmniej bycia sobą. W praktyce oznacza to wyhamowanie, gdy wzrasta presja, i oparcie się na tych, których kocham i szanuję. Ponieważ kiedy się temu przyjrzałem, Roosevelt miał rację. Pokonaj strach, a świat – twój świat, mój świat – stanie się nieskończenie lepszy.