Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zestaw premierowy Fall Guys Switch na konsolę Xbox na 21 czerwca

Witaj w klubie!

upadek mężczyzn Pojawią się na Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i Windows PC za pośrednictwem Epic Games Store od 21 czerwca, jak ogłoszono dzisiaj.

Co więcej, gra międzyplatformowa i międzyplatformowa progresja będą dostępne na wszystkich platformach tego samego dnia.

Wykonane tak pięknie jak zawsze przez utalentowany i pełen pasji zespół w Mediatonic, upadek mężczyzn Ma ugruntować swoją pozycję jako największy program gier na Ziemi z ogromną ilością nowych treści i aktualizacji” – powiedział Mediatonic w komunikacie prasowym.

Ekscytacja zaczyna się od pierwszego sezonu: „Free For All” – nowego sezonu, w którym ukochane ziarna kawy gromadnie przybywają na gigantyczną arenę, aby rywalizować o najwyższą chwałę w zupełnie nowych wydarzeniach i lokalizacjach.

Ci, którzy już zagrali w ten tytuł, otrzymają Legacy Pack, wraz z nowymi przedmiotami kosmetycznymi. Gracze otrzymają również tytułową przepustkę sezonową za darmo.

„Przepustka sezonowa to doładowana nowa wersja darmowej ścieżki postępu w grze, którą można kupić za nową walutę w grze, Show-Bucks. Ścieżka darmowego postępu w grze pozostanie na swoim miejscu, wraz z istniejącą walutą Kudo.”

upadek mężczyzn Dostępne na PS4 i PS5; Już od 21 czerwca w sklepie Epic Games Store trafi na Switcha, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i komputery z systemem Windows.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, co oznacza, że ​​możemy zarobić niewielką prowizję, jeśli klikniesz i dokonasz zakupu. Stevivor jest niezależnym punktem sprzedaży, a na naszą prasę nie ma żadnego wpływu żaden reklamodawca ani inicjatywa komercyjna.

READ  Oryginalne trzęsienie ziemi zmieniło wszystko