Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Znalezienie Anamiki z Madhuri Dixit jest teraz grą o sławę, która pojawi się 25 lutego na Netflix

Serial Madhuri Dixit Nene z Netflix, Finding Anamika, ma nowy tytuł i datę premiery. Quest for Anamika nosi teraz nazwę The Fame Game – i zostanie uruchomiona 25 lutego w serwisie Netflix w Indiach i na całym świecie, jak ogłosiła w czwartek usługa przesyłania strumieniowego. W grze o sławę Dixit Nene gra ikonę Bollywood, Anamikę Anand, która wydaje się mieć wszystko. Ale czy jej życie jest idealne, czy dobrze wykonana fasada? W świecie glamour, glamour i sławy – granice tego, co prawdziwe, a co nie, często się zacierają”. Sri Rao (Baar Baar Dekho) jest autorem serialu i scenarzystą The Fame Game, z Karanem Joharem wśród producentów .

Oprócz Dixit Nene, w The Fame Game występują także Sanjay Kapoor (Serve Tom), Manav Kaul (Nail Polish), Lakshveir Saran (Batal Look), Suhasini Mauli (Teen Aur Aadha) i Muskkaan Jaferi (Niedopasowani). Odcinki The Fame Game w reżyserii Bejoy Nambiar (Taish) i Karishma Kohli (Mentalhood). Apoorva Mehta i Somen Mishra pracują jako producenci The Fame Game wraz z Joharem. Nisha Mehta, wcześniej ogłoszona jako scenarzystka ze Sri Rao, jest teraz uznawana za producenta nadzorującego indyjskiego serialu Netflix. Gra The Fame Game została wyprodukowana przez Dharmatic Entertainment, cyfrową wytwórnię Johar’s Dharma Productions.

Znalezienie Anamiki zostało pierwotnie ogłoszone w grudniu 2019 r., a Dixit Nene, Johar i Rao dołączyli do nienazwanego projektu. Netflix ujawnił tytuł, opis linii historii i pierwsze spojrzenie na wydarzenie See What Next India w marcu zeszłego roku. Następnie we wrześniu, w ramach globalnego wydarzenia TUDUM, Netflix zaprezentował swój pierwszy zwiastun gry Finding Anamika, znanej obecnie jako The Fame Game. Dla projektu była to długa podróż, a jej kulminacja ma się zakończyć w przyszłym miesiącu.

Gra Fame zostanie wydana 25 lutego o 13:30 czasu IST w serwisie Netflix w Indiach. Weteranka Bollywood, Dixit Nene, debiutuje w serialu Netflix.

READ  Wywiad z polskim Loganem na Wybrzeżu Mosquito

Uważaj
Netflix

  • Rodzaj dramat kryminalny
  • pluć

    Madhuri Dixit Nene, Sanjay Kapoor, Manav Kaul, Lakshveir Saran, Suhasini Mauli, Muskan Javeri

  • Dyrektor Karisma Kohli, Bijoy Nambiar
  • produkt Karan Johar, Apurva Mehta, Somin Mishra
  • Produkować Dharmatyczna Rozrywka

Aby uzyskać najnowsze wiadomości techniczne i recenzje, śledź Gadgets 360 pod adresem Świergoti Portal społecznościowy FacebookI wiadomości Google. Aby otrzymywać najnowsze filmy o gadżetach i technologii, zasubskrybuj naszą witrynę Kanał Youtube.

Akhil Arora zajmuje się rozrywką Gadgets 360, przeprowadza wywiady z takimi gwiazdami, jak Christian Bale i Anurag Kashyap, opisuje premiery seriali, premiery produktów i usług na całym świecie oraz patrzy na amerykańskie filmy i indyjskie dramaty z globalnej perspektywy społecznej, politycznej i feministycznej. Jako certyfikowany krytyk filmowy Rotten Tomatoes, Akhil recenzował ponad 150 filmów i programów telewizyjnych w ciągu ponad pół dekady na Gadgets 360. Kiedy nie jest w pełni zanurzony w nowych filmach i produkcjach telewizyjnych, Akhil… Więcej

Vivo Y75 5G z potrójnymi kamerami, MediaTek Dimensity 700 SoC wprowadzony w Indiach: cena i specyfikacje

Powiązane historie