Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zniżki PlayStation „Mid-Year Deals” na ponad 650 produktów

The Play Station W środę sklep rozpoczął nową promocję swoich ofert w połowie roku.

Działa do 23.59 (czasu lokalnego) 6 lipca i obecnie obejmuje Rabaty na ponad 650 produktóww tym pełne gry i pakiety DLC.

według SonyOferta oferuje rabaty do 75% na wybrane gry na PlayStation.

Przedstawiamy zupełnie nowe PlayStation Plus

Tytuły dostępne w sprzedaży obejmują Sekiro: Cienie umierają dwukrotnie Za 29,99 USD / 29,99 GBP (50% zniżki), PS4 Kopia Tiny Tina’s Wonderlands za 47,99 USD / 47,99 GBP (20% zniżki), Assassin’s Creed Walhalla Za 23,99 USD / 23,99 GBP (60% zniżki) i PS5 Kopia FIFA 22 Za 20,99 USD / 20,99 GBP (70% zniżki).

Na początku tego tygodnia poinformowano, że Wygląda na to, że Sony zamierza wycofać karty detaliczne PlayStation Plus Zbiega się z trwającą premierą odnowionej usługi PlayStation Plus.

Podczas gdy sklepy tradycyjnie sprzedawały karty PlayStation Plus oferujące jedno-, trzy- i 12-miesięczne członkostwo, wydaje się, że nie są one już uzupełniane przez zewnętrznych sprzedawców detalicznych, z których wielu oferuje obecnie tylko karty upominkowe PlayStation Store, które gracze mogą wykorzystać do uzyskania środków na ich rachunki.

Ten ruch może mieć sens, biorąc pod uwagę rosnącą liczbę punktów cenowych dostępnych teraz podczas subskrypcji nowej usługi trzypoziomowej, która Został niedawno wprowadzony na rynek w USA i AzjiDo Europy, Australii i Nowej Zelandii ma przybyć 23 czerwca.

Na początku tego tygodnia Sony stało się najnowszym wielkim nazwiskiem firmy Potwierdził, że nie pojawi się na Gamescom 2022.

NintendoA Activision Blizzard A Weź dwa Powiedzieli też, że nie wezmą udziału w tegorocznej imprezie, która ma się odbyć w sierpniu i wezmą udział GamescomJego pierwszy osobisty program od czasu pandemii koronawirusa.