Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Żonaty z Jackiem i Tori od pierwszego wejrzenia to jedni z najbardziej znanych złoczyńców serialu

Żonaty z Jackiem i Tori od pierwszego wejrzenia to jedni z najbardziej znanych złoczyńców serialu

Autor: Ali Daher dla Daily Mail Australia

09:14 17 marca 2024, aktualizacja 11:09 17 marca 2024

Jack Dunkley i Tori Adams z „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostali przyłapani na świętowaniu z niektórymi z najgłośniejszych par serialu.

Na serii zdjęć udostępnionych w niedzielę na koncie Bryce’a Ruthvena na Instagramie widać, że Jack i Tori uśmiechali się, stojąc obok Jasona Englera, Dana Honegasa i Danielle Holmes.

Przyjazne zdjęcia, które najwyraźniej zostały zrobione podczas swobodnego spotkania z okazji urodzin Bryce'a, wprawiły fanów MAFS w chaos, a wielu z nich kwestionowało naturę ich związku z tymi kontrowersyjnymi postaciami.

Pierwsze zdjęcie przedstawia grupę w chwili dobrej zabawy, podczas której Jason i Jack podnoszą nogę Tori w radosnym pokazie koleżeństwa.

Wyraźnie widać luźną atmosferę, a butelki po piwie i kieliszki do wina zdobią wyspę kuchenną, sugerując wieczór pełen beztroskiej zabawy.

Jacka Dunkleya i Tori Adams z „Ślubu od pierwszego wejrzenia” widziano na imprezie z niektórymi z najsłynniejszych par serialu. Na zdjęciu od lewej: Jason Engler, Dan Honegas, Bryce Ruthven i Danielle Holmes

Drugie zdjęcie przedstawia mężczyzn stojących razem, co po raz kolejny pokazuje silne poczucie jedności.

Jack zajmuje wśród nich ważne miejsce, wzmacniając więź jego i Tori z nowożeńcami, którzy w poprzednich sezonach byli przedmiotem wielu kontrowersji.

Te zdjęcia z pewnością wywołały zamieszanie, a niektórzy fani wyrazili swoje zdziwienie i rozczarowanie nowym związkiem Jacka i Tori.

Drugie zdjęcie przedstawia mężczyzn stojących razem, co po raz kolejny pokazuje silne poczucie jedności

„OMG, na tym zdjęciu jest tyle rzeczy nie tak” – napisał jeden z fanów.

„Pierce, nie możesz być poważny, przebywając w pobliżu Jacka, to denerwujące. Jesteś dla nich za dobry” – napisała kolejna.

Trzeci napisał: „Oczywiście wszyscy ci chłopcy są przyjaciółmi… to wszystko, co powiem”.

Inny skomentował: „Co za zbiór porażek, nie mogę znieść na jednym zdjęciu”.

Zdjęcia z pewnością wywołały gęsią skórkę

CZYTAJ WIĘCEJ: Jack Dunkley i Tori Adams pakują palmtopa przed przybyciem na przyjęcie z okazji 35. urodzin byłego pana młodego MAFS Bryce’a Ruthvena w Gold Coast