Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zwiastun gry Dragon’s Dogma 2 przedstawia szczegółowe potwory z całego świata

Zwiastun gry Dragon’s Dogma 2 przedstawia szczegółowe potwory z całego świata

Capcom udostępnił pierwsze szczegółowe spojrzenie na świat Dogmat Smoka 2, nadchodząca gra akcji RPG fantasy, będąca kontynuacją uwielbianej gry. Pierwszy zwiastun został ujawniony podczas PlayStation Show w maju 2023 roku.

Po raz pierwszy ogłoszony w czerwcu 2022 roku, jest kontynuacją Dogmat Smoka Wcześniej uważano, że jest to trochę przegrana sprawa, najwyraźniej biorąc pod uwagę stosunkowo skromną wydajność pierwszej gry w porównaniu z niektórymi bardziej wpływowymi właściwościami Capcom, takimi jak wampir I Łowca potworów. Jest jednak prawdopodobne, że ciągłe i rosnące grono fanów gry, a także popularność animowanej adaptacji Netflix, stworzyły pewność potrzebną do pchnięcia Dogmat Smoka 2 w rozwoju.

frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; autoodtwarzanie; zapis do schowka; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie; udostępnianie sieci” allowfullscreen>

Pierwszy zwiastun składa się z materiału filmowego w silniku, przeskakującego między kilkoma ujęciami szczegółowego średniowiecznego świata fantasy i zamieszkującego go potwora, takiego jak ogry, gigantyczne ogry przypominające słonie, ptak i oczywiście smok.

Ponownie będzie to gra trzecioosobowa, w której wcielisz się w „Arisen”, konfigurowalnego bohatera, który może wcielić się w jedną z kilku klas postaci, wspomagany przez „pionki” AI, które działają jako żywiołowi i rozmowni członkowie drużyny kontrolujący AI podczas Twoja misja. Zakładając, że gra pozostaje identyczna z oryginałem Dogmat Smoka receptury, jego podstawowa mechanika walki będzie przypominać o Capcomw Diabeł może płakać I Łowca potworów Łańcuch, który jest używany do walki z wieloma dużymi wrogami podczas całej podróży.

Dogmat Smoka 2 Obecnie nie ma daty premiery, jednak planowane jest wydanie na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Możesz znaleźć więcej ciekawostek w pliku Urzędnik Dogmat Smoka 2 strona internetowa.

READ  Całkowicie nowe, eleganckie oprogramowanie iPhone'a jest już dostępne, ze świetnymi funkcjami i ulepszeniami