Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zwiastun Mario Strikers pokazuje chaotyczną akcję piłki nożnej na Nintendo Switch

Nintendo udostępniło nowy zwiastun swojej najnowszej gry sportowej Mario, Mario Strikers: Battle League.

Mniej więcej pięciominutowy film, umieszczony poniżej, zawiera obszerny przegląd nadchodzącej gry w piłkę nożną, w tym personalizację postaci, rozgrywkę online i nowe „Hyper Strikes” – ekscytujące ruchy specjalne, które będą liczone jako gole, jeśli zostaną pomyślnie wykonane.

Podobnie jak inne gry sportowe Mario, Mario Strikers: Battle League szybko i łatwo gra zgodnie z zasadami piłki nożnej, wprowadzając więcej chaosu do tego sportu. Możesz swobodnie atakować przeciwników klasycznymi technikami Mario i przedmiotami, takimi jak muszle Koopa i skórki od banana. Battle League pozwala ci również nawiązać kontakt z kolegami z drużyny, aby dać im dodatkowy impuls.

Kolejnym nowym dodatkiem do Battle League jest personalizacja postaci. Możesz wyposażyć swoich zawodników w inny sprzęt i sprzęt, co wpłynie na ich statystyki i wyniki na boisku.

Zwiastun zawiera również więcej szczegółów na temat Strikers Club, trybu online, który umożliwia tworzenie wirtualnego klubu piłkarskiego lub dołączenie do niego. W każdym sezonie będziesz rywalizować z innymi klubami w meczach online o rankingi i promocje. Twój ranking na koniec sezonu określi, do której dywizji należy Twój klub, gdy rozpocznie się kolejny sezon.

Mario Strikers: Battle League wystartuje na Nintendo Switch 10 czerwca Członkostwo online Nintendo Switch Wymagane do gry online.

READ  AirPods 3 kontra Samsung Galaxy Buds Pro: porównanie prawdziwych bezprzewodowych słuchawek