Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak zmienić szybkość hashowania w Minecrafcie 1.18.1

Sprawdź prędkość Maine Craft 1.18 to jedna z podstawowych funkcji gry w piaskownicy. Kleszcze są zasadniczo jednostką czasu w grze i określają cykl dnia i nocy, wzrost roślin, pogodę, a nawet ruch niektórych mobów. Chociaż gra jest domyślnie ustawiona na określoną prędkość, aby wszystko było płynne i naturalne, gracze mogą bawić się prędkością za pomocą poleceń, aby przyspieszyć lub spowolnić wydarzenia w świecie gry Minecraft.

Każda sekunda w prawdziwym życiu ma wartość 20 kleszcz w grze. Dzień w grze składa się z 24 000 znaków, co przekłada się na 20 minut w prawdziwym życiu. Poza tym istnieje jeszcze jedna podstawowa funkcja o nazwie random tag, która identyfikuje losowe zdarzenia, które mają miejsce w grze. Chociaż gracze nie mogą bezpośrednio przyspieszać tików, mogą manipulować prędkością losowych tików, aby zmienić pewne wydarzenia. Nawet jeśli prędkość cyklu dnia i nocy się nie zmieni, niektóre inne wydarzenia w grze się zmienią.


Jak używać poleceń do zmiany szybkości mieszania w Minecrafcie 1.18.1

Polecenia zwiększające losową prędkość mieszania

Przed zwiększeniem lub zmniejszeniem szybkości losowego znaku, gracze muszą najpierw upewnić się, że ich świat pozwala na oszustwa, aby mogli pisać Zamówienia w tym. Będąc na świecie, gracze mogą wpisać dokładnie to polecenie, aby zmienić prędkość: „/gamerule randomTickSpeed ​​{wartość w liczbie}”

Polecenie zmiany losowej prędkości mieszania w Minecrafcie (Obraz za pośrednictwem Minecraft 1.18)
Polecenie zmiany losowej prędkości mieszania w Minecrafcie (Obraz za pośrednictwem Minecraft 1.18)

Gracze muszą najpierw zrozumieć, że świat ma domyślną losową prędkość auto wynoszącą 3 w wersji Java i 1 w wersji Bedrock. Nigdy nie powinny zwiększać prędkości zbyt mocno, ponieważ może to spowodować zawieszenie się gry i nieprawidłowe działanie. Wszystko powyżej 1000 losowych punktów może powodować problemy. Zależy to jednak od specyfikacji urządzenia, na którym rozgrywana jest gra.

Po zwiększeniu prędkości gracze nie będą w stanie zauważyć żadnych drastycznych zmian w świecie. Jednak są pewne rzeczy, które przyspieszą lub spowolnią, w zależności od wartości wybranej przez gracza podczas dostosowywania szybkości mieszania.

READ  Dlaczego Unreal Engine 5 zmienia zasady gry

Co modyfikuje prędkość losowego tiku, zmieni się na świecie

Niektóre wydarzenia zostaną przyspieszone (Obraz za pośrednictwem Minecraft 1.18)
Niektóre wydarzenia zostaną przyspieszone (Obraz za pośrednictwem Minecraft 1.18)

Gdy gracze wejdą do podstawowego polecenia gry i dostosują prędkość mieszania, zauważą, że pewne rzeczy dzieją się szybciej lub wolniej niż wcześniej w grze. Gracze zwykle zwiększają szybkość tików, zamiast ją zmniejszać. Dlatego zwykle widzą, że pewne wydarzenia przyspieszają wykładniczo.

Losowy kleszcz występuje raz na 20 minut i może wpływać na wzrost upraw utlenianie bloków miedzi, rozprzestrzenianie się ognia itp. Gdy gracze zwiększą jego prędkość, zaczną zauważać, że plony będą rosły szybciej. Jeśli gracz spali drzewo, ogień rozprzestrzeni się szybciej, wiele innych zmian, takich jak ta.