Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zwycięzca wielkiego finału zostanie ujawniony الكشف

Dołącz do finałowej trójki MasterChef, gdy ścigają się, aby ukończyć prawie niemożliwe ostateczne wyzwanie – śledź nasze aktualizacje na żywo.

news.com.pl

13 lipca 2021 20:50

Sąsiedztwo

Ostatnia aktualizacja 13 lipca 2021 r. 20:57 CEST

Po sezonie mamuta spada do trzech. Czy Justin, Kishwar lub Pete wygrają MasterChef 2021?

Trio rywalizuje ze sobą w epickim wielkim finale dzisiejszego wieczoru, który zostanie wyemitowany 10 listopada.

następować Napięte sceny z wczorajszego odcinka, a sędzia Mel Leung przyznał, że była „smutna”, ponieważ musiała zdobyć Pete’owi skromną szóstkę po tym, jak podał jej talerz surowej przepiórki.

Pomimo tej poważnej potknięcia, Pitt pozostaje faworytem dzisiejszego Wielkiego Finału, z 53 punktami w porównaniu z Justinem 51 i Kishwarem 50.

Ale kto zdobędzie tytuł MasterChef Australia 2021 i imponującą nagrodę 250 000 dolarów? Zapisujemy teraz całą akcję z dzisiejszego wielkiego finału poniżej.

Aktualizacje na żywo

25-minutowe danie kechwar jest roztrzęsione, ponieważ danie z makaronem natyka się na kałamarnicę, ale sędziom daje dwa chrupiące dania. Złoty trzask wygląda – no cóż, złoty:

Czy to wygląda jak Ferrero Rocher, czy jestem tylko zwykłą dziwką?

Mówi, że czuje się, jakby właśnie wspięła się na Mount Everest, jej oczy są pełne łez.

Kishwar wyszedł z pokoju, sąd może się rozpocząć. Peter Gilmore był pod takim wrażeniem jej kałamarnicy, że sędziowie powtórzyli jego odczucia.
A według Andy’ego Allena jej złoty huk to „bardzo potężny wysiłek”. Choć ma dwa punkty straty do faworyta Pete’a, Kishwar „pozostawił sobie szansę” na wygraną, mówi Jock.

I to wszystko! Sędziowie wyznaczają czas na głównego kucharza – pozostaje tylko 25-minutowy talerz, aby zaprezentować swoje dania sędziom. Wszyscy są emocjonalni, ale w szczególności Pete – po trudnym trzecim biegu załamał się we łzach, kucając za siedzeniem.

READ  Dlaczego nie ma czarownic (czy Ciri będzie jedną?)
Jestem w kuchni i robię coś bardziej skomplikowanego niż tosty
Jestem w kuchni i robię coś bardziej skomplikowanego niż tosty

To jasne, że jest w środku bardzo cierpi dla niego Złoty trzask… i Justin rzucił się, by go przytulić.

Gotuj cały sens.
Gotuj cały sens.

Zostało 15 minut, a Pete jest „zdezorientowany” i „niezwykle spięty” z powodu stresu. Ściga się po kuchni, bierze kiepski stos:

spada.
spada.

…ale podnosi się ponownie, kilka sekund później sprawdza jedzenie w piekarniku. Opieka medyczna może poczekać!

Idź do domu!
Idź do domu!

Została mniej niż godzina i wszyscy trzej pracowali nad „przerażającą” zewnętrzną kopułą swoich złotych szczelin. Jest bardzo cienka i delikatna – tutaj nie ma miejsca na pomyłkę, bo ma trochę wypalony kształt. Wszyscy to słyszą:

wąwóz.
wąwóz.

Teraz muszą indywidualnie pokryć ryżowe krispie czekoladą – zostało im tylko 40 minut.

Membrana kałamarnicy została zerwana (przysięgam, że to ostatni raz, kiedy użyję tego wyrażenia dzisiejszego wieczoru), wszyscy trzej zawodnicy mogą dotrzeć do złożenia prawie niemożliwego Złotego Trzaskania. Keshwar się teraz poci: przypadkowo przygotowałem niewłaściwy składnik, używając jednego kremu, którego przepis wymaga podwojenia.

To czyjaś gra – każdy wydaje się tkwić w różnych przeszkodach. Zwłaszcza obrana błona kalmarów (przepraszam, skłamałem).

Jesteśmy w połowie drogi kucharza i Justin niezdarny otrzymał słowo zachęty od swojego ojca na krokwiach, ujawniając, że po kilku tygodniach zawodów jego ojciec był na OIOMie i „nie wyglądało to tak dobrze. wciąż kopał, a on był Tam szczęśliwy i zdrowy, mogę to zrobić. To daje mi dodatkowy impuls, którego potrzebuję, aby iść dalej.

Cholera prawda – pokazałeś tej kałamarnicy, kto tu rządzi!

„Jeśli muszę wrócić na właściwe tory, muszę wykonywać wiele zadań jednocześnie” – mówi Pete. Masz na myśli przewijanie w telefonie, gdy jesteś w toalecie? Jest rozbudowany montaż, w którym oglądamy, jak wszystkie ściągają membranę kałamarnicy, co – przepraszam, ew, nie, proszę zdjąć to z mojego telewizora.

To dużo membrany jak na ten okres
To dużo membrany jak na ten okres

Justin stara się skutecznie odkleić błonę kałamarnicy. „Ta kałamarnica jest naprawdę podstępna”, skarży się. Jestem pewien, że on też cię nie lubi, przyjacielu.

Prawie nie wychodzimy z wyzwania, a zawodnicy są testowani. Keshwar stopiła niewłaściwą czekoladę na jej mus, podczas gdy mus uformował się w „gęsty, pulchny bałagan”.

Znowu czyta przepis, odwraca się, gdy jesteś na 36 stronie instrukcji obsługi IKEA i zastanawia się, dlaczego nie zapłaciłeś po prostu pieniędzy, aby ktoś inny zmontował dla ciebie Twoje domowe biuro FNUGEL:

"Popełniłem duży błąd."
„Popełniłem duży błąd”.

„Nie mam pojęcia, co zrobiłem źle, a coś tutaj jest nie tak” – mówi. Zaczyna się od nowa. Jedyną osobą, która nie wydaje się mieć problemów, jest Justin – do tej pory zbierał wszystkie składniki. Chodźcie słabeusze!

Niewiarygodne, że żaden z trzech najlepszych nie zawiesił fartuchów i nie zamówił jedzenia na wynos. Justin zdradza, że ​​przepis składa się ze 140 kroków. „Jestem na to gotowy”, zapewnia, „Uwielbiam to, że to takie trudne”. Zamknij się, Justin, albo po prostu to utrudnią! Teraz wchodzimy w integralną część każdego większego wyzwania MasterChef: SWM (Stressful Whip Montage):

Wszyscy trzej będą rozkoszować się potrawami, które zamierzają przygotować – i zajrzeć do wnętrza złotego trzaskania. „Złota kula kryje w sobie wiele bólu”, mówi Kishwar, na wpół oczekując płaczliwego wyznania przed kamerą ze złotego trzasku, mówiącego, że nikt tak naprawdę nie rozumiał tego tak jak Kishwar. Więc co jest w środku?

Dzieje się wiele rzeczy.
Dzieje się wiele rzeczy.

Umm.. soczewica! Brudna galaretka! Jaja węgorza? Pomóż mi. To chrupiący ryż, który powinien być „ręcznie obtaczany w czterech różnych czekoladkach, a także karmelizowany”. O tak, w środku jest też sześć dodatkowych warstw ciasta czekoladowego, musu, dżemu, śmietany i ganache.

*Homer Simpson ślini się*
*Homer Simpson ślini się*

Wszystkie muszą być przygotowane w oddzielnych przepisach, a następnie ułożone razem. McFlurry Tak nie jest. Trio ma 5 godzin na gotowanie, 25 minut na gotowanie i łącznie 80 punktów.