Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

11 przestępnie odrzuconych filmów hindi, które musisz obejrzeć przed końcem 2021 r

Co sprawia, że ​​film jest niedoceniany? Czy to liczby kasowe, czy decydują o tym opinie krytyków i fanów?

Przy tak wielu filmach wydanych w tym roku, niektóre w kinach, a niektóre w usługach przesyłania strumieniowego, być może przegapiłeś te niedoceniane filmy, które musisz zobaczyć przed końcem roku.

1. Sandeep lub Pinky Farrar

Ten film z udziałem Parineeti Chopra i Arjuna Kapoora przedstawia nie tylko czarną komedię, ale także w skuteczny sposób pokazuje głęboko zakorzeniony patriarchat i podział klasowy w naszym społeczeństwie. I oczywiście dreszczyk emocji Cię wciągnie.

2. Ankahi w Cudzie Konstantyna

Podczas gdy Jelly Pucci odciągnęła uwagę wszystkich, Ankahi w Krainie Czarów była równie fajna. Czwarta opowieść w antologii, w której występują Shefali Shah i Manaf Kaul, to opowieść o miłości i kłamstwach. Natasha jest mężatką, która zakochuje się w fotografce, która cierpi na poważny ubytek słuchu. W końcu łamiący serce zwrot akcji sprawia, że ​​jest to dobrze przygotowane opowiadanie.

3. Lakier do paznokci

Kolejny film z 2021 r., Nail Polish, z Arjunem Rampalem, Manav Kaul, Madhu, Rajit Kapoor i Anand Tiwari, powstał po procesie słynnego działacza społecznego, oskarżonego o zgwałcenie i zabicie dwójki dzieci imigrantów. Mało tego, jest podejrzany o zabijanie innych.

4. Kagas

W imponującym przedstawieniu Pankaj Tripathi, ta biografia jest oparta na życiu i walce Lal Bihari, rolnika pochodzącego z małej wioski Amilu Mubarakpur, który został uznany za zmarłego w oficjalnych gazetach.

5. Cisza, słyszysz to?

Film, z udziałem Manoja Bajpai, Prachi Desai i Arjuna Mathura, opowiada o tajemniczym zniknięciu kobiety. Ten tajemniczy thriller sprawi, że będziesz uzależniony od zgadywania do końca.

6. Ramprasad Ki Turvi

Baojiego już nie ma, a cała jego rodzina jest pod jednym dachem przez 13 dni po bardzo długim czasie. Co dzieje się w rodzinie cierpiącej z powodu żałoby? Pojawiają się konflikty, polityka, konfrontacje i nie tylko, gdy odkrywają, kim są i kim naprawdę są. W filmie występują Naseeruddin Shah, Vinay Pathak, Vikrant Masi, Konkona Sen Sharma, Vineet Kumar, Manoj Bhawa, Parambrata Chattopadhyay, Supriya Pathak, Deepika Amin i Nenad Kama.

7. Nauczyciel

Mela Batara, Znany również jako nauczyciel, To opowieść o zmaganiach człowieka, by pozostać istotnym dla ekosystemu, który próbuje wymazać. W filmie występuje Suvender Vicki, która opowiada o roli Ghaliba w filmie.

8. Stan oblężenia: atak na świątynię

Film, w którym w tytułowej roli występuje Akshay Khanna, oparty jest na ataku na świątynię w Akshardham w 2002 r. Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, State of Siege: Temple Attack opowiada heroiczną historię grupy komandosów NSG, która interweniuje, by ratować niewinnych. Kiedy terroryści wchodzą do świątyni w Gujarat i atakują ich.

9. Adhaar

Wyreżyserowany przez Sumana Ghosha, z udziałem Vineeta Kumara Singha, Saurabha Shukla, Raghubir Yadav, Ishtiak Khan, Sanjay Mishra i Prithvi Hati, film obraca się wokół Karoui, który jest pierwszym, który zapisał się do Aadhaara, ale z powodu troski o swoją żonę, on musi zmienić swój numer. Film omawia podział klasowy w Indiach i w najbardziej jowialny sposób krytykuje system. Jeśli lubisz Bebly na żywoTo trzeba zobaczyć dla Ciebie.

10. 200 Halla Ho

Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia 200 – Halla Ho to opowieść o 200 kobietach Dalit, które biorą prawo i porządek w swoje ręce, aby zabić brutalnego gangstera z zimną krwią, aby pomścić okrucieństwa, które popełniał na nich od 15 lat. Weteran Bollywoodzkiego aktora, reżysera i producenta Amol Palekar powraca z tym filmem. Oprócz niego w filmie występują także Barun Sobti, Rinku Rajuru i Sahil Khattar.

11. Dale 100

Kolejny niedoceniony film z 2021 roku, Manoj Bajpayee ściga się z czasem, aby uratować swoją rodzinę. W serialu występuje również Nina Gupta, która gra mroczną rolę. Zrobiłaby wszystko, by pomścić śmierć syna. Oprócz Bajpayee i Gupty w filmie występuje także Sakshi Tanwar.

Jeśli jest jakiś inny film lub serial internetowy, który lubiłeś oglądać i uważasz, że nie został niedoceniony, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

(Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji ze świata gwiazd Bollywood i Hollywood, czytaj dalej Indiatimes Entertainment i daj nam znać swoje przemyślenia na temat tej historii w komentarzach poniżej.)

READ  Data premiery Wolfa, aktorzy i fabuła