Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Trevor Noah posługuje się nowojorskim lekarzem i szpitalem w związku z zarzutami nieudanej operacji

Amerykański komik Trevor Noah pozwał nowojorski szpital i lekarza w związku z zarzutami „zaniedbania” podczas operacji, którą przeszedł w 2020 roku.

Komik Trevor Noah pozywa The Hospital for Special Surgery, a także dr Riley J. Williams, obaj z Nowego Jorku, za „zaniedbanie” podczas operacji, którą przeszedł w listopadzie 2020 roku.

37-letni Noah twierdzi, że zarówno szpital w Nowym Jorku, jak i chirurg ortopeda „popełnili zaniedbanie w leczeniu i opiece [him] w sposób ostrożny i umiejętny” w dokumentach sądowych złożonych w Sądzie Najwyższym Nowego Jorku, które zostały uzyskane przez: Poczta w Nowym JorkuSzósta strona.

oferta dnia Gospodarz twierdzi, że był pacjentem dr Williamsa między 25 sierpnia a 17 grudnia 2020 r. Przeszedł operację 23 listopada tego roku.

Pozew Noah dodaje, że szpital i chirurg nie „przepisali odpowiednich leków”, nie „zatrzymali niektórych przepisanych leków” i nie wykonali odpowiednich testów w celu „zdiagnozowania przypadków”.

Dokumenty stwierdzają również, że Noe doznał „poważnego uszkodzenia ciała”, które jest określane jako „trwałe, poważne i poważne”.

Twierdzi się, że obrażenia Noego sprawiły, że był „chory, bolesny, wiotki i niepełnosprawny”.

Pozew zawiera zarzuty, takie jak to, że południowoafrykański komik „doznał utraty przyjemności na całe życie”.

Żaden z dokumentów nie wspominał o celu zabiegu Noah, ale w dokumentacji szpitalnej dr Williamsa stwierdzono, że „specjalizuje się on w chirurgii kolana, barku i łokcia”.

Chirurdzy ortopedzi mogą leczyć wiele części ciała, takich jak kości, stawy, więzadła, ścięgna i mięśnie, w zależności od Medycyna Ben.

Przedstawiciel Szpitala Chirurgii Specjalnej zaprzeczył zarzutom Noego, nazywając je „niegodnymi”, jak wspomniałem wcześniej Ludzie.

Page Six skontaktował się z przedstawicielami Noego, ale nie otrzymał jeszcze odpowiedzi.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się Szósta strona Jest ponownie publikowany za zgodą.