Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

12 najdziwniejszych budynków na świecie

W przeciwieństwie do większości budynków wymienionych w tym artykule, ta wiktoriańska kamienica w Toronto nie miała tak wyglądać. Będąc częścią szeregu podobnych domów, deweloperzy w końcu wymyślili drogi i wszystkie rodziny na ulicy, z wyjątkiem tych, którzy byli właścicielami tej nieruchomości, sprzedali Valkos. Zdeterminowani, aby zrealizować swoje plany, deweloperzy zburzyli wszystkie inne domy, pozostawiając coś, co wydaje się być domem rozdrobnionym pośrodku.

Przeczytaj także: Zapoznaj się z oszałamiającymi projektami kabin przyszłości

11. WonderWorks w Orlando na Florydzie

Floryda, Orlando, International Drive, WonderWorks, park rozrywki, budynek do góry nogami, kapryśna architektura, przyciągający wzrok, przyciągający wzrok.Jeff Greenberg / Getty Images

Mottem korporacyjnym WonderWorks, firmy zajmującej się edukacją i rozrywką, jest „Niech Twoja wyobraźnia eksploduje”, co dokładnie zrobili ich architekci, tworząc ten budynek w Orlando na Florydzie. Jednak specyficzny projekt budynku jest dużą częścią tradycji centrum. Historia mówi, że huragan został wystrzelony w laboratorium profesora Wondera, który przeniósł go z odległej wyspy w Trójkącie Bermudzkim, gdzie ostatecznie wylądował w tak kudłaty sposób. Firma ma inne lokalizacje w całym kraju, które również są do góry nogami.

12. Budynek Niimi w Tokio, Japonia

Parki to nie jedyne miejsca, w których można napić się herbaty wielkości człowieka. Niimi, hurtownik japońskich naczyń kuchennych, używa ogromnych filiżanek do herbaty na balkonach w swoim tokijskim budynku. Ta struktura znajduje się w Asakusa, gdzie również znajduje się słynna buddyjska świątynia Senso-ji.

READ  Podsumowanie odcinka 39 The Block 2021: Zespoły zaczynają kierować Kirsty i Jesse, gdy widzą armię Trade in House 5