Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najczęściej oglądany tytuł tygodnia „Akademia parasolowa”, najlepszy film „Człowiek z Toronto” – Media Play News

człowiek z toronto (Zdjęcie: Sabrina Lantos/Netflix © 2022)

Eric Groenedel

Trzeci sezonAkademia Parasolowa” Top cotygodniowy wykres Netflix powraca z 124,53 milionami godzin oglądanych na angielskiej liście telewizyjnej.

Szokujący dramat był najczęściej oglądanym tytułem na Netflix w tym tygodniu i znalazł się na szczycie pierwszej dziesiątki w 91 krajach. „Akademia ParasolowaSezon 1” również znalazł się na liście z 27,23 milionami godzin transmisji strumieniowej, gdy nowi widzowie poznali serial. „Dziwniejsze rzeczy 4″ Zajęła drugie miejsce z 76,91 milionami obejrzanych godzin, podczas gdy sezony od 1 do 3 utrzymały się na stałym poziomie z odpowiednio 29,21 milionami obejrzanych godzin, 31,19 milionami obejrzanych godzin i 32,23 milionami godzin.

Streamerzy kontynuowali także wyczyny swojego ulubionego gangu przestępczego w szóstym i ostatnim sezonie „”skromne maski. Serial obejrzano przez 30,35 mln godzin i pojawił się w pierwszej dziesiątce w 55 krajach. Nowicjusze na liście zawierały ekscytujące dramaty.nie znasz mnie „ (21,91 miliona obejrzanych godzin) i komedia Rowana Atkinsona”Człowiek kontra pszczoła (18,21 mln godzin oglądania).

Zapisz się tutaj za darmo Media Play Aktualności Codzienny Biuletyn!

Z przodu filmu fabularnego dziwaczny duet, którego nie wiedziałeś, że potrzebujesz, przyciągnął streamerów. Z udziałem Kevina Harta i Woody’ego Harrelsona, człowiek z toronto Jego premiera znalazła się na szczycie angielskiej listy filmów z 53,89 milionami obejrzanych godzin i znalazła się w pierwszej dziesiątce w 92 krajach. pająk Utrzymał się na drugim miejscu z 38,3 milionami obserwowanych godzin.

Na podstawie opowiadania George’a Saundersa, Ucieczka od SpiderheadaFilm znalazł się w pierwszej dziesiątce w 93 krajach. Adam Sandler Przyspiesza Kontynuuj umieszczanie punktów na tablicy. Inspirujący dramat koszykówki zajął trzecie miejsce z 26,05 milionami godzin oglądania. Na podstawie powieści Jenny Evans Welch, Miłość i Gelato Wszedł na listę z 25,79 milionami obejrzanych godzin.

READ  25 najlepszych filmów religijnych według krytyków | Wiadomości o rozrywce

Zabierając widzów w ciekawą podróż po Włoszech, film znalazł się w pierwszej dziesiątce w 88 krajach. Kurczak i Chomik Ciemności Połączył rodziny, ponieważ film zarobił 10,96 miliona godzin oglądania. film południowoafrykański, kolizjaBył numerem 7 na liście z 8,45 milionami godzin oglądania. Dramat znalazł się w pierwszej dziesiątce w 47 krajach. Dokument Jennifer Lopez połowa czasuintymna relacja z kluczowego momentu w karierze gwiazdy, obejrzała 8,37 mln godzin.

Po stronie telewizji innej niż angielskaNapad na pieniądze: Korea – Wspólny Obszar Gospodarczy” Zadebiutował na pierwszym miejscu z 33,74 milionami obejrzanych godzin. koreańska wersjaLa Casa de Papel, „Pełen napięcia, dramatu i stawki czterech bilionów dolarów, znalazł się w pierwszej dziesiątce w 51 krajach. Indyjski dramat kryminalny”Ona” Wraca w drugim sezonie z 9,49 milionami godzin oglądania. Na podstawie mangi o tym samym tytule autorstwa Hirosshi Takashige ”Spriggan” W pierwszym tygodniu zanotował 9,12 miliona godzin oglądania. Na liście powracających faworytów na liście znalazł się dramat hiszpański”znajomość” (16,56 miliona obejrzanych godzin) i „nasz blues” (9,25 mln godzin oglądania), komedia meksykańska ”wojna z sąsiedztwasezon drugi ″ (10,15 miliona obejrzanych godzin) i brazylijski dramat”Malediwy” (8,46 miliona obejrzanych godzin).

komedia indyjska Bhol Bahlia 2 Wszedł na listę filmów nieanglojęzycznych na pierwszym miejscu z 12,29 milionami obejrzanych godzin. Nowy dodatek do listy obejmuje Męka miłości Z 5,92 milionami godzin oglądania. polskie komedie romantyczne parada serc (9,1 mln godzin oglądania), thriller gniew Boży (8,45 miliona obejrzanych godzin) Hiszpańska przygoda akcji Centauro (6,51 mln godzin oglądania) powraca na listę.

READ  Majdan, Inspektorzy, Monica Miller i inni