Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Jak stworzyć zestaw wyposażenia za pomocą Revival Catalyst w World of Warcraft: Dragonflight

Jak stworzyć zestaw wyposażenia za pomocą Revival Catalyst w World of Warcraft: Dragonflight

Dzisiaj została wydana łatka 10.0.5 do World of Warcraft: Dragonflight, która wprowadziła do gry wiele zmian i nowych funkcji. Wraz z wyważeniem wielu nowych klas i zawartości, gracze będą wreszcie mogli używać Revival Catalyst do tworzenia najwyższej klasy sprzętu dla swoich postaci.

Revival Catalyst będzie miał ograniczony zestaw ładunków do użycia za każdym razem, ale pozwoli graczom na użycie określonego sprzętu i przekształcenie go w zestaw wyposażenia poziomu dla tego samego miejsca. W World of Warcraft: Dragonflight jest to prosty proces, który wymaga od graczy ukończenia pewnych wydarzeń w grze.


Jak zdobyć wyposażenie w World of Warcraft: Dragonflight za pomocą Revival Catalyst

Bardzo jak w krainy cienia Aby rozszerzyć, pojawi się ścieżka do tworzenia zestawu sprzętu w World of Warcraft: Dragonflight. Robi to Revival Catalyst w Tyrhold, Valdrakken. Utrzymuje go Antuka, który stoi przy nim, gotowy pomagać graczom w ich zadaniach.

Po osiągnięciu limitu poziomu wróć do Waldraken W World of Warcraft: Dragonflight porozmawiaj z Obserwatorem Koranosem na bocznym siedzeniu. Udaj się windą na górę obszaru i porozmawiaj z nimi. W ten sposób to otrzymasz Ożyw maszynę Szukaj. Zaprowadzi cię do Antuki.

Odblokujesz tutaj cotygodniową misję Revival Catalyst, dzięki której zdobędziesz Renascent Lifeblood. Posłużą one jako opłata za katalizator ożywienia w World of Warcraft: Dragonflight.

Będziesz miał licznik do wypełnienia, a odbywa się to poprzez serię zajęcia. W chwili pisania tego tekstu pięć sposobów na wypełnienie tego licznika.

  • Ukończ loch Dragonflight
  • Pokonaj bossa w Vault of the Incarnates
  • Wygraj wydarzenie PvP (pole bitwy, tasowanie solo, arena)
  • Weź udział w wydarzeniach globalnych (Oblężenie twierdzy Dragonbane, Wielkie łowy, Furia burzy)
  • Rzeź jest rzadkością w Pierwotnych Inwazjach

Revival Catalyst również został wysłany i zatrzymuje się na 6. Co tydzień wykonujesz zadanie, które daje ci opłatę za wszystkie osobowości. To jest najlepsze w tym systemie – musisz wykonać tę pracę tylko raz w tygodniu za pośrednictwem swojego konta.

Gdy zdobędziesz ładunek, wróć do katalizatora ożywienia w World of Warcraft: Dragonflight. Ponieważ stały sprzęt ma swoje własne drugorzędne statystyki, jest to świetny sposób na przekształcenie kiepskiego sprzętu w coś znacznie lepszego. Ten system zamienia przekładnię bezstopniową w przekładnię warstwową, ale tylko dla określonych gniazd.

  • Hełmy
  • ramiona
  • fundusze
  • rękawice
  • nogi
READ  Wiadomości dla dzieci: Jak zrównoważyć zabawę online i offline

W przypadku niepoziomowych mistrzowskich elementów automatu możesz również wprowadzić je do World of Warcraft: Dragonflight’s Revival Catalyst. Nie dają ci stałych elementów, ale zamieniają poniższe miejsca w kosmetyki, aby pasowały do ​​​​wyglądu zestawu poziomów.

Nie możesz po prostu utworzyć całej grupy poziomów na raz. Jest płatny, więc musisz poświęcić trochę czasu w każdym tygodniu, aby go ukończyć Wspaniały I ma wyposażenie godne umieszczenia w Revival Catalyst. Jest to korzystne, ponieważ możesz uzyskać przydatne kombinacje warstw dla swoich postaci.

Wspaniale jest również, że zwykli gracze mogą z tego korzystać, wykonując dowolny styl gry, aby zwiększyć swój ładunek. Mogą walczyć pvp, rajdować, farmić rzadkość lub cokolwiek, co najlepiej pasuje do ich stylu gry.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda