Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

29 największych filmów Meryl Streep od najgorszych do najlepszych – 24/7 Wall St.

Zapytaj Alexę: „Kto jest największą żyjącą aktorką?” Odpowiedź, którą otrzymasz, to Meryl Streep. Tak szanowany jest trzykrotny zdobywca Oscara, chociaż garstka krytyków i fanów filmu może się z tym nie zgodzić. W szczególności był reklamowany ze względu na swoją wszechstronność Łatwe przejście od dramatu do komedii I opanowanie dialektów. Potrafi również wyjąć piosenkę, gdy produkcja jest muzyczna.

Dzięki zdumiewającym 21 nominacjom do Oscara Streep pokonał kolejnych aktorów z listy, Katharine Hepburn i Jacka Nicholsona, z których każdy otrzymał po 12 nominacji. Wygrała cztery razy Hepburn i trzy razy Nicholsona.

Streep jest najbardziej znany z Złotych Globów, mając 32 nominacje do ról filmowych i telewizyjnych. Osiem razy zdobyła to trofeum i została uhonorowana nagrodą Cecil B. de Mille za „Wybitny wkład w świat rozrywki” w 2017 roku.

Kiedy w 2020 roku nie otrzymała nominacji do „The Prom” lub „Let Them All Talk”, niektórzy dziennikarze rozrywkowi uznali to za nieoczekiwaną „pogardę”. Sprawdź 20 najpopularniejszych zdobywców Złotego Globu wszechczasów.)

Kliknij tutaj, aby zobaczyć największy z filmów Streepa, oceniony od najgorszego do najlepszego

Ranking opiera się na indeksie IMDb I Zgniłe pomidory Oceny filmów. IMDb to internetowa baza filmów, której właścicielem jest Amazon. Rotten Tomatoes to agregator internetowych recenzji filmów i programów telewizyjnych. Tylko około 5000 filmów fabularnych z 25 000 lub więcej recenzji zostało uwzględnionych w tej analizie na IMDb. Każdy bilet do kina (w lokalnej kasie) został uzyskany od Liczby, Czyli internetowa baza danych filmów należąca do firmy konsultingowej Nash Information Services.

READ  Kupujący wartą 16 milionów dolarów rezydencję Roxy Jacenko w Vaucluse wystawiają na sprzedaż dawny dom