Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

30% polskich firm odnotowało spadek wartości sprzedaży z powodu inflacji

Regionalne dzisiaj

poniedziałek, 6 grudnia 2021, 13:50

Zdjęcie: kolbet / Shutterstock.com

Warsaw Business Journal powołując się na portal 300gospodarka podał, że Polski Instytut Ekonomiczny (PIE) pytał przedsiębiorców o zmiany wartości sprzedaży.

Aż 30% ankietowanych firm odnotowało spadek sprzedaży w październiku w porównaniu do września. 19% firm odnotowało wzrost sprzedaży.

Około 39% doniesień o spadkach pochodzi od firm z sektora TSL (transport, fracht i logistyka).

Firmy usługowe zgłosiły mniej niż 31%. W tych branżach co czwarta firma odnotowała miesięczny spadek sprzedaży przekraczający nawet 10%.

W handlu i budownictwie firmy ze spadkiem sprzedaży stanowią niecałe 30%, aw produkcji 24%.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoliłby im dalej osiągać sukcesy, bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z ideą zaangażowania najważniejszego interesariusza, czyli czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Firma Slick Hair Company z siedzibą w Melbourne przynosi milion dolarów z 25 dolarów