Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

5 najlepszych kalendarzy świątecznych LEGO do kupienia na Boże Narodzenie 2021

Spraw, aby przygotowania do świąt Bożego Narodzenia były jeszcze bardziej ekscytujące dzięki tym kalendarzom adwentowym dla miłośników cegły w każdym wieku.

Nasze rekomendacje mają na celu pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu w odpowiedniej cenie. Możemy uzyskiwać dochody od partnerstw afiliacyjnych i reklamowych za udostępnianie tych treści i dokonywanie zakupów. Ucz się więcej

Ponieważ Święta Bożego Narodzenia są teraz bliżej niż wielu z nas chciałoby przyznać, nadszedł czas, aby rozpocząć świętowanie.

Niezależnie od tego, czy masz malucha, czy jesteś dużym dzieckiem, kalendarze adwentowe są świetną zabawą i zapewniają świetny sposób na odliczanie do wielkiego dnia.

Związane z: 27 najlepszych zestawów LEGO dla wszystkich grup wiekowych według Superfans

Jeśli masz dość zwykłych czekoladowych wersji, LEGO właśnie wydało zestaw kalendarzy adwentowych wypełnionych zabawnymi figurkami.

Poniżej możesz zerknąć na tegoroczne świąteczne kreacje, ale pamiętaj, że te kalendarze były szybko wyprzedane w poprzednich latach; Dlatego zalecamy odebranie go wcześniej niż później.

Kalendarze LEGO ADVENT 2021

LEGO Marvel Mściciele Kalendarz adwentowy 2021, sugerowana cena detaliczna 49,99 USD

Niezależnie od tego, czy znasz fana superbohatera wielkości kufla, czy sam zbierasz pamiątki z Marvela, ten Marvel Mściciele Warto wydać kalendarz.

Za każdymi z 24 drzwi kryje się ulubiona minifigurka superbohatera, pojazd lub autentyczne akcesorium zaprojektowane tak, aby inspirować do pomysłowej zabawy.

Będziesz mógł nawet samodzielnie odtworzyć poszukiwanie Klejnotów Nieskończoności MścicieleObiektywne doświadczenie.

Kup tutaj

Łamigłówki Gwiezdne Wojny Kalendarz adwentowy 2021, sugerowana cena detaliczna 49,99 USD

Członkowie Mandalorianin Będą chcieli to dostać w swoje ręce Gwiezdne Wojny Wersja kalendarza adwentowego, w której znajdują się bardzo świąteczne Mandu i Grujo.

Wypełniony siedmioma minifigurkami LEGO (w tym robotami, których szukasz), bronią do zbudowania, pojazdami i akcesoriami oraz kalendarzem zachwyci Gwiezdne Wojny Fani w każdym wieku.

READ  CBD przygotowuje się na gospodarcze skutki nowych ograniczeń dotyczących COVID-19

Ten 24-częściowy zestaw jest już wyprzedany w witrynie LEGO, więc musisz szybko zabezpieczyć swój kalendarz u innych uczestniczących sprzedawców.

Kup tutaj

Łamigłówki Harry Potter Kalendarz adwentowy 2021, sugerowana cena detaliczna 49,99 USD

Harry Potter i Insygnia Śmierci: część druga Być może została wydana ponad dekadę temu, ale Harry Potter Baza fanów pozostaje tak silna jak zawsze.

Aby uczcić wszystkie wydarzenia związane z Potterem — i dodać trochę magii do Bożego Narodzenia — ten 24-dniowy kalendarz adwentowy zawiera sześć wyjątkowych minifigurek oraz inne urocze zabawki i akcesoria.

Kalendarz zawiera również dwa losowo wybrane kwadraty kart czarodziejów i zabawną grę planszową wydrukowaną na opakowaniu, co czyni go idealnym prezentem dla każdego Potterheada.

Kup tutaj

Kalendarz adwentowy LEGO City 2021, sugerowana cena detaliczna 49,99 zł

Jeśli szukasz nieco bardziej świątecznego kalendarza, ten kalendarz LEGO City może być Twój za mniej niż 50 USD.

Zestaw zawiera składaną matę do zabawy w śnieżnym mieście, fajne modele i zestaw minifigurek z serialu telewizyjnego LEGO City Adventures.

Ten 349-częściowy kalendarz, odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 lat, zapewni mnóstwo zabawy dla całej rodziny.

Kup tutaj

LEGO Friends Kalendarz adwentowy 2021, sugerowana cena detaliczna 49,99 USD

Popularny zestaw LEGO Friends ma też własny kalendarz adwentowy na 2021 rok, w którym znajdziesz 24 urocze prezenty dla kreatywnych dzieci.

Oprócz minilaleczek LEGO Friends kalendarz zawiera zwierzaki i akcesoria kuchenne dla małych dzieci, które mogą odgrywać rolę w pieczeniu ulubionych świątecznych prezentów.

Do zestawu dołączona jest również poręczna mata, która nadaje scenę i inspiruje do kreatywnej zabawy.

Kup tutaj

Gdzie mogę kupić KALENDARZE ADWENTOWE LEGO?

Tegoroczne kalendarze adwentowe LEGO można kupić u wielu wiodących sprzedawców, w tym:

LEGO Online

READ  Wzrost kontraktów terminowych na ASX; Ruda żelaza spada, REA Group odnotowuje rekordowy zysk

Amazonia Australia

eBay

Trzymać

zafić

Jeśli szukasz więcej kalendarzy LEGO, w witrynie Catch Deals dostępne są opcje z poprzednich lat. Należy jednak być przygotowanym na zapłacenie wyższej ceny za wycofane produkty.

Ceny rzadkich kalendarzy wahają się od 149,99 USD do 400 USD, co czyni go naprawdę luksusowym zakupem. Zainteresowani kolekcjonerzy LEGO mogą zakupić poniższe zestawy.

Kup tutaj

Szukasz bardziej ekscytujących kalendarzy adwentowych? Wyglądać kalendarze piękności Wypełniony ulubionym makijażem i pielęgnacją skóry, sklep Kalendarze adwentowe tylko dla dorosłych Które z pewnością zachwycą lub zostaną odkryte Najlepsze kalendarze adwentowe Dla wszystkich gustów i budżetów.

Możesz także udać się do news.com.au kupony Aby zobaczyć więcej wspaniałych ofert lub zasubskrybować naszą stronę Najlepszy biuletyn o zakupach Aby być na bieżąco z najnowszymi wyprzedażami.