Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

5 niesamowitych modów do GTA 5, które możesz wypróbować, czekając na Grand Theft Auto 6

5 niesamowitych modów do GTA 5, które możesz wypróbować, czekając na Grand Theft Auto 6

GTA 5 to tytuł sprzed dziesięciu lat, który cieszy się dobrą opinią od wielu lat. Mody są głównym powodem, dla którego gracze nadal w nie inwestują. Podczas gdy większość doświadczonych graczy jest zaznajomiona z różnymi dodatkami i skryptami i używa ich w celu ulepszenia rozgrywki w tym tytule, nowicjusze mogą nie być zdezorientowani, jakich narzędzi użyć.

Do Grand Theft Auto 5 dostępnych jest wiele rodzajów modów. Niektóre z nich poprawiają wygląd gry, inne dodają więcej zawartości do gry. Mody mogą sprawić, że gra w ten tytuł będzie bardzo przyjemna w oczekiwaniu na GTA 6. Jednak nie wszystkie dostępne opcje są warte zainstalowania. W związku z tym w tym artykule wymieniono pięć usprawnień, dzięki którym korzystanie z Grand Theft Auto 5 będzie jeszcze przyjemniejsze.

Uwaga: artykuł ma charakter subiektywny i odzwierciedla wyłącznie opinię autora.

” class=”promoted-img” Loading=”lazy” szerokość=”1440″ height=”220″ alt=”fortnite-promoted-banner” />


5 modyfikacji do Grand Theft Auto 5, które powinieneś wypróbować przed premierą GTA 6

1)Odbiornik LCD

Każdy, kto ukończył tryb fabularny w Grand Theft Auto 5 i chce zrobić coś ciekawego, powinien zainstalować mod LCPDFR. Pozwala ci wcielić się w policjanta i wykorzystać swoje uprawnienia do aresztowania NPC, ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

LCPDFR to wysoce zaawansowany mod, który pozwala graczom doświadczyć, co to znaczy być częścią policji w tej grze. Fani mogą nie tylko dokonywać aresztowań, ale także brać udział w szybkich pościgach po autostradzie. Dostępne opcje dostosowywania dostępne w tym wpisie również sprawiają, że jest to wartościowe doświadczenie.

Jeśli więc nie chcesz grać w trybie online dla wielu graczy, możesz zamiast tego zainstalować ten tryb.

Link do pobrania


2) Drobna modyfikacja zombie

Wyobraź sobie, że miasto Los Santos zostaje nagle dotknięte atakiem wirusowym, a NPC zamieniają się w zombie, które atakują cię, gdy tylko je zobaczysz. Cóż, jeśli jesteś fanem filmów/programów telewizyjnych o zombie chodzące trupy I Wojna Światowa GW takim razie Simple Zombies to tryb idealny dla Ciebie.

READ  Ta oferta Oculus Quest 2 na Czarny piątek daje Ci darmowy kupon Amazon o wartości 100 USD

Dzięki temu wpisowi gracze zyskają pełne doświadczenie RPG, ponieważ będą musieli walczyć z pragnieniem i głodem, a także zdobywać żywność i wodę na całej mapie gry. Co więcej, gracze będą musieli także wzmocnić swoje kryjówki i mieć oko na ocalałych. Powinni także unikać używania broni, gdyż zombie przyciąga dźwięk.

Link do pobrania


3) Tryb gangu

Wojny Gangów były jedną z najlepszych funkcji w GTA San Andreas, której fani przegapili dopiero w późniejszych tytułach. Zatem każdy, kto chce doświadczyć dreszczu emocji związanych z przejmowaniem terytorium wroga i koniecznością obrony własnego, powinien zainstalować GangMod.

Po zainstalowaniu gracze będą mieli możliwość przyłączenia się do jednego z dostępnych gangów i napadania na wrogów, aby przejąć ich miejsca. Następnie będą musieli uważać na przypadkowe zdarzenia drogowe, ponieważ członkowie rywalizującego gangu będą próbowali ich zabić. Dzięki tej rozgrywce wszystko jest interesujące i intensywne, co nadaje grze popularność.

Link do pobrania


4) Modyfikacja gry GTA RPG

Każdy, kto szuka prawdziwych wrażeń RPG w Grand Theft Auto 5, powinien zainstalować GTA RPG Mod. Nie tylko przekształca i zmienia system RNG w tym tytule, ale także wpływa na dialogi i zachowanie NPC.

To świetny mod dla graczy, którzy chcą wyjątkowych wrażeń z odgrywania ról, których nie zapewnia Grand Theft Auto 5. Dodaje także system łupów, kluczowy element w podobnych grach wideo. Zatem każdy, kto chce zamienić grę w RPG, powinien zaopatrzyć się w ten mod.

Link do pobrania


5) Chaos/Karmagedon

Podczas gdy gracze mogą narobić bałaganu w GTA 5, kiedy tylko chcą, mod Mayhem/Carmageddon przenosi wszystko na nowy poziom. NPC-e nie tylko zaczną jeździć lekkomyślnie i zderzać się ze sobą, ale pojazdy również zaczną losowo eksplodować.

READ  Możesz teraz sparować zegarek Apple Watch z licznikiem energii dzięki aktualizacji oprogramowania watchOS 10

Chaos/Carmageddon tworzy niekontrolowany chaos, uniemożliwiający wykonanie niektórych zadań. Dlatego zaleca się korzystanie z tego trybu tylko wtedy, gdy nie masz nic innego do roboty i po prostu chcesz zabić trochę czasu w oczekiwaniu na Grand Theft Auto 6.

Link do pobrania


Modyfikacje zawsze były częścią tytułów GTA na PC i nadal będą obecne w przyszłych grach.

Ankieta: Czy zainstalowałeś jakieś mody do GTA 5?

0 głosów

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Soumyadyutty’ego Ghosha