Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

5 nowych lokalnych przypadków COVID; Badanie genezy erupcji zmiennej Delta Melbourne; Blokada trwa, gdy policja wstrzymuje podróże do obszarów

Cały czas słyszysz o sportowcu, który poniósł największe poświęcenia w swojej karierze, aby dostać się na igrzyska olimpijskie.

Ilu znalazło bezpieczną przystań przed COVID w ostatnich miesiącach, aby żyć i trenować? A może pogrążyli się w jakiejś bańce bezpieczeństwa biologicznego, żeby nie złapać wirusa i nie marnować pięciu lat na przygotowywanie się do największych zawodów sportowych na świecie?

Dobrze, że Australijski Olimpijczyk stoi w klinice egzaminów na prawo jazdy w Melbourne Przez 12 godzin w tym tygodniu, bo po prostu chce pomóc.

Australijska strzelanka Elena Jalyabovich pracuje w klinice COVID w południowym Melbourne.przypisane mu:Eddie Jim

Członek australijskiego zespołu strzeleckiego Jelena Jalabovich badała nerwowych i niespokojnych kierowców, którzy po prostu chcieli zdać test i wrócić do domu. Jalabovich chce dostać się na igrzyska olimpijskie, ale nie za cenę ochrony swojej społeczności.

Ostatni rok spędził na linii frontu w Melbourne, walcząc z pandemią, która również rzuciła ogromną czarną chmurę na igrzyska olimpijskie. Mimo że konkurs został przełożony mniej niż dwa miesiące później, Galiabovitch nie przestał pracować na sporadyczne zmiany.

31-letnia lekarka, która przygotowuje się do uzyskania tytułu magistra, aby zostać urologiem, na początku zeszłego roku położyła kres swojej karierze, aby skupić się na przygotowaniach do Tokio. Tak było do czasu, gdy COVID wkradł się do Australii, a igrzyska olimpijskie zostały przełożone do 2021 roku.

Przeczytaj więcej tutaj.

READ  Badanie sugeruje, że wielu pacjentów po operacjach otrzymuje recepty na leki opioidowe, ale wielu ich nie potrzebuje