Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

5G mmWave rozprzestrzeni się na kolejne kraje dzięki iPhone’owi 13

Nowy raport sugeruje, że gdy iPhone 13 pojawi się jeszcze w tym roku, może rozszerzyć dostępność 5G mmWave na więcej krajów.

Analityk Apple Ming-Chi Kuo niedawno podzielił się nowymi szczegółami dotyczącymi 5G mmWave w nadchodzącym iPhonie 13 Modele.

IPhone 13 uruchomi sieć 5G mmWave poza Stanami Zjednoczonymi

Według najnowszych danych Ming-Chi Kuo, IPhone 13 5G mmWave rozszerzy się w innych krajach, a mianowicie w Kanadzie, Australii i Japonii.

Oczekuje się również, że będą mogły przybyć różne kraje europejskie.

Obecnie, jabłko Modele szybkiego iPhone’a 5G są sprzedawane tylko w Stanach Zjednoczonych.

Oto fragment raportu Kuo:

Podczas gdy dostawy smartfonów 5G dramatycznie wzrosły w 2020 r., Większość z nich obsługuje tylko Sub-6GHz. Uważamy, że mmWave stworzy bardziej zróżnicowane aplikacje niż Sub-6 GHz ze względu na zalety większej prędkości i mniejszego opóźnienia. „

Co więcej, Kuo dodaje, że seria iPhone’a 13 obsługująca mmWave będzie alokować 50-60 procent opłat. Będzie to znaczący wzrost w porównaniu do 2020 roku.

Oczekuje się, że konstrukcja anteny iPhone’a 12 (znajdująca się po prawej stronie) będzie również kontynuowana w tegorocznej ofercie.

Jakiś czas temu Kuo ujawnił również, że nowe modele mogą mieć mniejszy wycięcie, większą baterię i ekran 120 Hz. Ta ostatnia ma pojawić się w głównych wariantach, a mianowicie 13 Pro i 13 Pro Max.

Czytaj więcej: Najnowsze przecieki iPhone’a 13 ujawniają nowe kolory i funkcje

Nadchodzące ujawnienia i ogłoszenia

Tymczasem kalifornijski gigant technologiczny ma zamiar ujawnić swoje pierwsze wydarzenie w 2021 roku. Sprężynowy, 20 kwietnia.

Dopiero sesja wirtualna ma przynieść wiele niespodzianek. Niektóre z najbardziej oczekiwanych to nowe iPad Pro z wyświetlaczem Mini-LED I AirTags.

AirTags, Produkty do inteligentnego śledzenia odnotowały duże opóźnienie od października ubiegłego roku. Wreszcie ich debiut jest prawie potwierdzony.

READ  Odrodzony Jaguar XJS z 600-konnym TWR Supercat

Inne ważne odkrycia mogą obejmować Apple Pencil trzeciej generacji i szóstą generację iPada Mini.

Oprócz Spring Loaded reszta kalendarza jest również wypełniona ogromnymi ogłoszeniami.

W czerwcu odbędzie się impreza WWDC. Będzie to wirtualna konferencja, podobnie jak w zeszłym roku.

Punktem kulminacyjnym konferencji będzie wydanie oprogramowania iOS 15. Mówi się, że kolejna duża aktualizacja dla urządzeń z systemem iOS przyniesie wiele nowych funkcji. Na przykład filantrop AgregatPrzeprojektowany interfejs użytkownika i elementy interaktywne.

Wreszcie rok 2021 zakończy się długo oczekiwaną premierą iPhone’a 13, która jest już otoczona licznymi spekulacjami.

Co myślisz o liście Apple w tym roku? Czy jesteś również podekscytowany rewolucją 5G?

Porzuć swoje reakcje i wszelkie inne pomysły na naszym koncie społecznościowym na Twitterze pod adresem MICKYNewsOz.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Daria Shevstova/Youtube

Mickey jest serwisem informacyjnym i nie zawiera innych porad handlowych, inwestycyjnych ani finansowych. Korzystając z tej witryny, potwierdzasz, że przeczytałeś i zgadzasz się na przestrzeganie tego, co zostało powiedziane zasady i warunki.
Mickey Readers – Możesz uzyskać 10% zniżki na opłaty handlowe FTX I Binance Podczas rejestracji za pomocą powyższych linków.