Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

5G mmWave rozprzestrzeni się na kolejne kraje dzięki iPhone’owi 13

Nowy raport sugeruje, że gdy iPhone 13 pojawi się jeszcze w tym roku, może rozszerzyć dostępność 5G mmWave na więcej krajów.

Analityk Apple Ming-Chi Kuo niedawno podzielił się nowymi szczegółami dotyczącymi 5G mmWave w nadchodzącym iPhonie 13 Modele.

IPhone 13 uruchomi sieć 5G mmWave poza Stanami Zjednoczonymi

Według najnowszych danych Ming-Chi Kuo, IPhone 13 5G mmWave rozszerzy się w innych krajach, a mianowicie w Kanadzie, Australii i Japonii.

Oczekuje się również, że będą mogły przybyć różne kraje europejskie.

Obecnie, jabłko Modele szybkiego iPhone’a 5G są sprzedawane tylko w Stanach Zjednoczonych.

Oto fragment raportu Kuo:

Podczas gdy dostawy smartfonów 5G dramatycznie wzrosły w 2020 r., Większość z nich obsługuje tylko Sub-6GHz. Uważamy, że mmWave stworzy bardziej zróżnicowane aplikacje niż Sub-6 GHz ze względu na zalety większej prędkości i mniejszego opóźnienia. „

Co więcej, Kuo dodaje, że seria iPhone’a 13 obsługująca mmWave będzie alokować 50-60 procent opłat. Będzie to znaczący wzrost w porównaniu do 2020 roku.

Oczekuje się, że konstrukcja anteny iPhone’a 12 (znajdująca się po prawej stronie) będzie również kontynuowana w tegorocznej ofercie.

Jakiś czas temu Kuo ujawnił również, że nowe modele mogą mieć mniejszy wycięcie, większą baterię i ekran 120 Hz. Ta ostatnia ma pojawić się w głównych wariantach, a mianowicie 13 Pro i 13 Pro Max.

Czytaj więcej: Najnowsze przecieki iPhone’a 13 ujawniają nowe kolory i funkcje

Nadchodzące ujawnienia i ogłoszenia

Tymczasem kalifornijski gigant technologiczny ma zamiar ujawnić swoje pierwsze wydarzenie w 2021 roku. Sprężynowy, 20 kwietnia.

Dopiero sesja wirtualna ma przynieść wiele niespodzianek. Niektóre z najbardziej oczekiwanych to nowe iPad Pro z wyświetlaczem Mini-LED I AirTags.

AirTags, Produkty do inteligentnego śledzenia odnotowały duże opóźnienie od października ubiegłego roku. Wreszcie ich debiut jest prawie potwierdzony.

READ  Pożegnalne hasła? 1Password mówi, że wkrótce będzie obsługiwać klucze dostępu

Inne ważne odkrycia mogą obejmować Apple Pencil trzeciej generacji i szóstą generację iPada Mini.

Oprócz Spring Loaded reszta kalendarza jest również wypełniona ogromnymi ogłoszeniami.

W czerwcu odbędzie się impreza WWDC. Będzie to wirtualna konferencja, podobnie jak w zeszłym roku.

Punktem kulminacyjnym konferencji będzie wydanie oprogramowania iOS 15. Mówi się, że kolejna duża aktualizacja dla urządzeń z systemem iOS przyniesie wiele nowych funkcji. Na przykład filantrop AgregatPrzeprojektowany interfejs użytkownika i elementy interaktywne.

Wreszcie rok 2021 zakończy się długo oczekiwaną premierą iPhone’a 13, która jest już otoczona licznymi spekulacjami.

Co myślisz o liście Apple w tym roku? Czy jesteś również podekscytowany rewolucją 5G?

Porzuć swoje reakcje i wszelkie inne pomysły na naszym koncie społecznościowym na Twitterze pod adresem MICKYNewsOz.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Daria Shevstova/Youtube

Mickey jest serwisem informacyjnym i nie zawiera innych porad handlowych, inwestycyjnych ani finansowych. Korzystając z tej witryny, potwierdzasz, że przeczytałeś i zgadzasz się na przestrzeganie tego, co zostało powiedziane zasady i warunki.
Mickey Readers – Możesz uzyskać 10% zniżki na opłaty handlowe FTX I Binance Podczas rejestracji za pomocą powyższych linków.