Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mówi się, że edycja Knights Templar z Old Republic jest w fazie rozwoju

Remake Star Wars: Knights of the Old Republic Mówi się, że jest w fazie rozwoju.

Wiadomość została udostępniona wcześniej BloombergJason Schreyer podczas niedawnego wywiadu Minimum maksimumBen Hanson został przesłany do YouTube w środę, 21 kwietnia. W trakcie godzinnego wywiadu Schreyer potwierdził, że w „aktywnym rozwoju” pojawiła się nowa wersja.

Podczas wywiadu Shreir został poproszony o potwierdzenie, czy „jest ktoś inny”. Ona Marka brudny Remake, „Zgadza się”, odpowiedział.

„Zasadniczo to potwierdziłem Aspirować, Firma, która zmieniła wiele brudny Gry pracują nad nową edycją ”- dodał Schreyer i nie ujawnił nic więcej na temat rzekomej nowej wersji, w tym daty jej wydania ani platform startowych.

Obsługuje również twierdzenia Sinister Komentarze zgłoszone na początku tego roku Jeśli chodzi o remake. „Rozmawiałem z dwiema osobami i dowiedziałem się również, że Jason Schreier powiedział, że nie jest z EA i nigdy nie zgadniemy, kto tworzy tę grę”. Gwiezdne Wojny Ulotka Bespin Insider w tamtym czasie.

wzmiankowany Rycerze Starej Republiki Remake nie został oficjalnie zapowiedziany i jako taki należy go potraktować z przymrużeniem oka.

Winnym Gwiezdne Wojny Disney i Lucas Films ogłosiły na początku tego roku, że wszystkie obecne i przyszłe gry znajdują się w tej serii Będzie zastrzeżony pod odnowioną nazwą Lucasfilm Games.

Ogłoszono również, że EA nie będzie jedynym deweloperem Gwiezdne Wojny Gry rozwijają się, z Ubisoft Ogłaszając to otwarty świat Gwiezdne Wojny Tytuł jest w fazie rozwoju.