Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

7 rzeczy do zrobienia w długi weekend Dnia Pamięci w hrabstwie Bucks

7 rzeczy do zrobienia w długi weekend Dnia Pamięci w hrabstwie Bucks

Hrabstwo Bucks, Pensylwania — Nieoficjalny początek lata uderza w hrabstwo Bucks w ten weekend z mnóstwem rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Hrabstwo Bucks można poznać na wiele sposobów, od bezpłatnego koncertu jazzowego na świeżym powietrzu nad rzeką po oldschoolowy mecz baseballowy.

W ten weekend odbywa się również jedno z najbardziej uroczystych obchodów w roku, podczas którego naród upamiętnia swoich poległych bohaterów poprzez parady i uroczystości. Sprawdź lokalną witrynę Patch, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Brać udział

Tymczasem oto siedem wydarzeń, które warto wziąć pod uwagę, planując długi weekend z okazji Dnia Pamięci.

Bezpłatny koncert jazzowy na świeżym powietrzu nad brzegiem Delaware

Friends of Washington Crossing Park (Pensylwania) i historyczny Newtown Theatre połączyli siły, aby zaprezentować bezpłatny koncert jazzowy na świeżym powietrzu w sobotę 27 maja w godzinach 18:00-20:00. Koncert odbędzie się nad brzegiem rzeki Delaware w pobliżu odwiedzających park. Centrum. Triple TS, trio jazz fusion z Filadelfii, zagra mieszankę oryginalnej muzyki i standardów jazzowych. Otwarciem dla Triple Ts będzie Council Rock South Concert Jazz Band. Goście mogą przywieźć własny obiad piknikowy, krzesła i koce. Alkohol nie jest dozwolony w parku. Czworonożni przyjaciele są mile widziani, ale przez cały czas muszą być trzymani na smyczy i pod kontrolą. Na ten darmowy koncert nie jest wymagana rejestracja. Deszczowa data to poniedziałek, 29 maja o tej samej porze. Washington Crossing Historic Park znajduje się przy 1112 River Road w Washington Crossing.

Doylestown 5K uderza w ziemię od 30 lat

Wyścigi Doylestown 5K Race i Doylestown’s Mightiest Mile rozpoczną się w tę sobotę już po raz 30. „To wielka sprawa. Będziemy świętować 30. rocznicę wyścigu w ten weekend Dnia Pamięci” – powiedział dyrektor wyścigu Chris Booger, prezes Discover Doylestown. Bieg na 5 km rozpocznie się o godzinie 9:30 w sobotę 27 maja w Maple Avenue w Our Lady. Kościół Mount Carmel. Trasa zatwierdzona przez USATF zakończy się w Linden, przez dzielnicę Forest Drive, z powrotem do Linden przed metą na State Street. Mightiest Mile Fun Run rozpocznie się o 9 rano na Maple. „To zawsze dużo zabawy” – powiedział Boger. „Wskazując, że wiele domów wzdłuż trasy ozdabia wyścig i ustawia zraszacze dla biegaczy. „Cały kurs ma bardzo świąteczną atmosferę”. Wydarzenie, które gromadzi ponad 700 biegaczy i ogromną rzeszę kibiców, jest największym wyścigiem w Bucks 5K Series. „To byłby świetny sposób na rozpoczęcie obchodów Dnia Pamięci”, powiedział Booger, który zachęca ludzi w każdym wieku do przyłączenia się do zabawy. Aby pomóc uczcić rocznicę, Discover Doylestown zaprosiło w tym roku wielu specjalnych gości, w tym Kapitana Amerykę, Spider-Mana i Batmana, aby przyłączyli się do zabawy. „Będą tam spędzać czas z dziećmi” – powiedział Boger. „Rozszerzyliśmy również naszą uroczystość po wyścigu o strefę z bąbelkami. Gdy dzieci skończą biegać, mogą zrobić T-shirt tie-dye, mogą posiedzieć z superbohaterami i mogą się bawić, goniąc i strzelając bańkami,” Boger powiedział: Chociaż rejestracja wstępna dobiegła końca, biegacze i spacerowicze mogą nadal rejestrować się w dniu wyścigu. Opłata w wysokości 5000 USD w dniu wyścigu wynosi 45 USD. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje.

READ  Wygląda na to, że kolejnym trenerem reprezentacji Polski zostanie Santos

(Dzięki uprzejmości Discover Doylestown)

Targi Polska Żywa Historia przywraca oblężenie Jasnej Góry

Polska Żywa Historia, Inc. „Polska przez wieki – żywa historia” Soboty i niedziele 27 i 28 maja od 11:00 do 18:00 na terenie Stout Christmas Tree Farm, 1570 Swamp Road w Fountainville. Głównym wydarzeniem będzie walka Polaków ze Szwedami na polu bitwy podczas inscenizacji oblężenia Jasnej Góry. Zwiedzający mogą obejrzeć bitwę w obronie klasztoru przed szwedzkimi najeźdźcami. Wydarzenie obejmie rekonstrukcje od X do XII wieku; Polskie, amerykańskie i światowe kolekcje żywej historii; Wystawy wojskowe i cywilne. Ekskluzywny okres skrzydlatych ubrań i broni. Bitwy, potyczki i dema. opowiadanie historii królewskie polowanie na padlinożerców; Herbata z królową, jedzenie, muzyka, rozrywka i nie tylko. Wstęp to sugerowana darowizna w wysokości 10 USD dla dorosłych i 5 USD dla dzieci (5-14 lat). po więcej informacji odwiedź www.polishlivinghistory.com

(Dzięki uprzejmości Living Polish History)

Obchody Dnia Pamięci w Washington Crossing Park

Washington Crossing Historic Park (PA) zorganizuje coroczne obchody Dnia Pamięci w niedzielę, 28 maja, rozpoczynające się o godzinie 13:00 na cmentarzu Continental Soldiers w pobliżu Thompson Neely Farmstead w Solebury Township. Na uwagę zasługuje kolonialna gwardia kolorów, kwintet i korpus perkusyjny, aktorzy wojny o niepodległość, weterani i inni znakomici goście. Podczas uroczystości na wszystkich mogiłach zostaną umieszczone amerykańskie flagi. Grób wyznacza miejsce pochówku żołnierzy, którzy zginęli podczas Obozu Kontynentalnego w grudniu 1776 roku w hrabstwie Bucks. Chociaż żaden Amerykanin nie zginął podczas przeprawy przez rzekę Delaware i pierwszej bitwy pod Trenton, niektórzy żołnierze ulegli wcześniejszemu narażeniu, chorobie lub urazom. Kapitan porucznik Moore jest jedynym weteranem pochowanym w tym spisku, a jego tożsamość jest znana.

(Zdjęcie dzięki uprzejmości Washington Crossing Historical Park)

Major Mile Street przejeżdża przez Yardley w poranek z okazji Dnia Pamięci

To świetny sposób na rozpoczęcie obchodów Dnia Pamięci. Memorial Main Street Mile rozpoczyna się o 8 rano w Dzień Pamięci, poniedziałek, 29 maja od 225 South Main Street (Wells Fargo Bank) w Yardley Borough. Następnie wyścig kieruje się na północ Main Street do Yardley Friends Meetinghouse przy 25 North Main Street. Skorzysta na tym American Legion Post 317. Po wyścigu uczestnicy mogą zjeść śniadanie, a następnie wziąć udział w paradzie Yardley-Makefield Memorial Day, która rozpoczyna się o 11 rano i maszeruje na południe główną ulicą. dla Legionu Amerykańskiego. Wyścig jest organizowany przez Radę Rekreacyjną Yardley Borough. Aby uzyskać informacje lub zarejestrować się, kliknij tutaj.

READ  Influencerka fitness, Kayla Itines, bierze ślub z Jayem Woodruffem podczas wystawnej ceremonii na świeżym powietrzu: „Właśnie wyszłam za mojego najlepszego przyjaciela”

(Dzięki uprzejmości Rady ds. Rekreacji Gminy Yardley)

Klasyczne kroki baseballowe do płyty w Newtown

Tradycyjny baseball powraca na Pickering Field przy Jefferson i North Chancellor Streets w Memorial Day, poniedziałek, 29 maja. Hymn narodowy i Boże błogosław Amerykę. Burmistrz John Bourke następnie rzuci pierwszy rzut w meczu, w którym Newtown Streak zobaczy, jak odwiedzający Neshanock Base Ball Club zmierzy się z odwiedzającym Neshanock Base Ball Club w Flemington, NJ w klasycznej grze w piłkę rozgrywanej zgodnie z zasadami z 1864 roku. Neshanock gra około 45 meczów rocznie, a to[Pickering Field]jest ich ulubionym miejscem. Jak dotąd mówią nam o tym. „Chcieliby wrócić” — powiedział Bob Mostow z Council Rock Newtown Sports Association , która organizuje mecz. „Drużyny będą grać według XIX-wiecznych zasad — podania są trudne, zawodnikom nie wolno wychodzić poza pierwszą bazę; trójka to chód. A złapanie piłki po jednym odbiciu jest uważane za nieważne, chociaż to nie jest „męskie”. Wspaniale się gra. Niektórzy z gości, z którymi gramy, mają 75 lub 80 lat. To dla mnie naprawdę niesamowite, jak dobrzy są, jak dobrzy są w grze i jak utalentowani są w tej grze. „Być na Pickering Field w Memorial Day i grać przed fanami, których mamy, to naprawdę fajny, cudowny dzień” – powiedział Mosto. Podczas siódmej rundy recytowany będzie wiersz „Casey at the Bat” i każdy będzie miał okazję się rozciągnąć. Gra obejmie również tradycyjne odśpiewanie hymnu baseballowego „Take Me Out to the Ball Game”. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla publiczności

(Zdjęcie autorstwa Jeffa Wernera)

Zabawa w piaskach obok wioski straganiarzy

W związku z nadchodzącym programem „Stories in Sand” będzie gospodarzem Peddler’s Village Warsztaty rzeźby z piasku 27-28 maja (wymagany zakup biletu) poprowadzi Team Sandtastic. Podczas tych praktycznych warsztatów uczestnicy otrzymają wskazówki, sztuczki, narzędzia i techniki tworzenia kreacji z piasku. Warsztaty rzeźbienia w piasku trwają około 1 do 1,5 godziny i są przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia. Koszt to 12 dolarów od osoby. Warsztaty odbędą się 27 i 28 maja o godzinie 10:00, 13:00 i 15:00. Zadzwoń pod numer 215-794-4051, aby dokonać rezerwacji. W następny weekend, 3 i 4 czerwca od 11:00 do 17:00, Peddler’s Stories Village zaprezentuje Sand Kickoff Weekend z darmowym wstępem, podczas którego odbędą się występy muzyczne na żywo, w tym The Big Chill, Barefoot Bobby, The Breakers i Plenty From the Pepper Trio , posiłki i napoje na świeżym powietrzu, przejażdżki na kucykach, małe zoo i zajęcia rodzinne.

READ  Kontrowersyjny smak ciasta wywołuje zamieszanie

(Dzięki uprzejmości Village Peddler)